Cesarete ihtiyacim var siddet aldatma borc ve devam eden okul 11 aylik bebek

Canım onları yapmazsam iyice kendi ni haklı gorcek
O yuzdn üstüne düşeni yapcam o kendi piştiğinde boglsun

Ya hastalık kaparsa.

Hay ağzını öpeyim tam demek istediklerim

Kızlar ya sürekli zırt pırt oğlumun bensiz veya sadece babasıyla geç saate kadar goturmek istitorlae

Eşim iyice alıştırdı.
Ben istemesemde götürdü. Hani hafta ici okuldayken zaten orda.
Ben evdeyken niye gidiyor onu anlamıyorum

Geçen kayinbabam aradı özledim amcası gelsin alsın çocuğu dedi.
Bende uyuyor uyku düzeni bozulur dedim diye kızdı.
Bugünde halası
Yiğenim hazırla uyumuyorsa alcam diyor. Bende tek kalmak istemediğmi söyleyerek reddettim.

Bu nasıl bir alışkanlık ya

Çocuk ordayken biktim senden diyolar çocuğa

Sonra bir gün gitmese özledik görelm.
Benim ailem aynı şeyi yapsa kıyamet kopar.
Hoşta değil. Sırf görme istekleri geliyor diye bir gün arayla göndermek zorunda değilim çocuğu.

Bu durumda sınırımı bozuyor.

Ay nolur biraz sesiniz çıksın baskın olun. Gönderemem bensiz bi yere gidemez deyin. 11 aylık bebek daha çocuk bile değil.

Ay nolur biraz sesiniz çıksın baskın olun. Gönderemem bensiz bi yere gidemez deyin. 11 aylık bebek daha çocuk bile değil.

Ay eşime öyle dedim
Bana diyor ki sen çocuğu esirgiyosun sakliyosun onlardan.sadece benim isim olduğunda mı gitcekmis oraya
Falan. Tabiki isim varken tek gidecek. Başka bi şekilde niye tek gitsin.

Benide dişliyorlar. Eşim sende git diyor gondermiyorsan diyor
Hergün hergün kaynana yüzü görmek istemiyorum yuzsuzlesiyorlar

Güzelim bak eşine de çekeceksin o zamn resti. Karşındaki zaten doğru düzgün insan değil, en fazla boşanalım diye blöf atar ya da Allah korusun şiddete falan başvurursa da gider alırsın darp raporunu tazminat isteyerek boşanma davası açarsın. O adam senin sessizliğinden buluyor bu yüzü.Okulunun bitmesine zaten kalmış 1 sene. 1yıl bir şekilde idare edersin.

Evet zaten gitmesin diye önüne geçtim diye şiddet uyguladı bana.
Gitmesini istemedigim kişi çocuğum.
Evdeyim

Isım yok çocuğu oraya buraya sürüklüyor...

Kanıt için yazılı ya da sesli materyal toplamaya çalışın. Muhtemelen yine yapacak. Mesajdır ekran görüntüsüdür ne varsa toplayın. Bilmiyormuş gibi davranın ki rahat hareket etsin, iz bıraksın.
Merhaba bir süre yine yalnız bıraktım..
Bu aralar bana hakareti bir akşam bankaya para yatırmaya gidicem diye karıya gitmiş.
Mesajdan okudum. Sürek li birilerine mesaj atıyor dönüt aldıkları nadir. Ama para yediriyorkendisini farklı tanitiyor . Bugün şifresini ogredindim fotoğraflarını çektim.
Açık ceza evi ile ilgili karar gelmiş buna borcunu odemedginden
Çocuğa çok batıramıyorum sadece okuldayken ilgileniyorlar...
Oğlu desen bu aralar yine azdı. Sürek li hakaret onur kırma. Cinsellik desen sıfır.

örpslar yiyor . Bana da kitkaanaat
yok ya
Doktora gitmesini önerdim artık.
Çok isteksiz. Bana karşı.
sabredin mesleğinizi elinize alın
bu dönemde her gördüğünüzde dırdır hakaret yuerine biraz sessizliği seçin
ona iş verin evde
temiz olunmasını istiyor ise kendide birşeyler yapması gerekiyor
Umrumda olmuyor artık. Üzülmüyorum...

Inan çok yoruldum..
Bir an önce okulum bitsin istiyorum..
Ama hakaretler dayanılmaz
Kendimi derslere veriyorum bu sefer de olmuyor çocuk var
Ilgi istiyor..
Zaten akşam hemen alıyorum çocuğu...
Yoruldum vallahi.
Okul bitince nasıl açıcam davayı onu bilmiyorum.
Pat diye açmak ne bileyim.
Babamlarin durumu belli.
Ekstra olarak kayinbabamlar karşı çıkacak falan.
Atanmayı beklesem daha çok zaman var. Bilemiyorum..
Bir erkek istiyor insan hayatında. Ama şam babası olarak değil..
Bunda yüzüm gülmedi

Diğerlerinde de gülmeyecek gibi geliyor
Üstelik çocuğunda var.
Acaba sorunlu ben miyim ..

Adamın hakareti var.
yemek yapsan burun kıvırır beğenmezse hakaret edip yemek söyler kendine.

Evle ilgili hiçbir şeye katılmaz pis der.

Tek maddi acıdan çok sıkmıyor..
Bu kadar..

Cinsellik yok.
Guzel söz yok..

B..k yesin cidden hikayeni okudum da o adam.b...knu yesin senin sabret kardes lutfen sabret ayrica okul la beraber ana okullarinda yardimci ogretmen olarak calismaya baslayabilirsin keskinlikle para biriktir hatta okuldaki guvendigin bi hocaya durumunu anlat is konusunda yardimci olma ihtimalleri cok yuksek bu adami okulu bitirene kadar yaninda tut sonraainda ilk ise basladigin gun s...tri çek ve lutfen para biriktir ha birde her siddette rapor al mutlaka cekismeli dava icin evrak hazirla sana yazdigi hic bir msj silmw hakaretleri özellikle hatta cocugun masraflarini yaz ters cevap vermesi bile senin karin bunlari ispatlarsin cep tlf nuna ses kaydi indir ve kaydediyorum sesini de bi şekilde hakaretlerinu bile dinletirsin bu sekilde olur ne kadar cok sey yazdim hayatlar iste bi benim.kendi durumuma ve yasadigima bak birde sana verdigim akillara allah yardimcimuz olsun

Denedim
Ben öyle bisey yapmıyorum dedi.sorun yok böyle iyiyiz dedi.
Hatasını kabul etmeyen karaktersiz insanla ugrasmak zor, allah yardımcınız olsun.

Aılenız sizi mutlaka destekleyecektır babam duysa bosatır demıssınız cunku. Aılenıze anlatın, arkanızda insan gorduklerinde "iftira atma" dıyıp sacmalayacaklarına ailece korkup, ahmak ogullarına ayar cekerler belki.

Yuvanızın dagılmasından korkmak yerine, kimseye anlatma diyip milletın duymasından korkmaları cok cırkın. Neyden korkuyorlarsa ordan vurun, adam olurlar belki

köprüyü geçene kadar ayıya dayı demekten başka şansınız yok sanırım
ev arkadaşı modunda takılın kafanizda bitirdiyseniz ne dese he he tamam diyip geçin
şiddet getirecek ortam yaratmamak için

köprüyü geçene kadar ayıya dayı demekten başka şansınız yok sanırım
ev arkadaşı modunda takılın kafanizda bitirdiyseniz ne dese he he tamam diyip geçin
şiddet getirecek ortam yaratmamak için

Kafamda bitti zaten...
Sadece sabir çekiyorum...

Ailesi de kendi de ne halt yapıyorsa yapsın..
Arkamdan iftira her şey yapcaklar

Zaten babama söylemeyi şuan askıya alıyorum.
Biliyor zatenb istemedigimi. Biseu yapmiyor ama suan.onun evliligide calkantili

Çok üzüldüm yasadiklariniza isinizi elinize alana kadar huylarina gidin sonra basın tekmeyi ☺

Canım malesef huyunda da gitsem aynı.
Sabrediyorum.
Çok ayıp şı an söyleyeceğim ama kullan bacım, vallahi dibine kadar. Okulunu bitir güzelce iyi bir işe gir sonra da şut ve gol. O zamana kadrr da huyuna git görme, duyma, sadece kendi menfaatin için tabiri caizse köprüyü geçene kadar, sonra da güle güle de. Aaa vallahi hakediyorlar yaa, bu nedir yaa. O hakaret eden dili kopsun, kalkan eli kırılsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…