Cesarete ihtiyacim var siddet aldatma borc ve devam eden okul 11 aylik bebek

Çocukta vae ama ne yapicam kim bakacak...off bir sürü sikinti
Aldı beni eve götürdü annesindeydim oğlanı almaya gittim ama kaynanam esin eve götürsün dedi.

A
Valla canım bana değil git dedi de kıyafetleri posete koyup cocuklarla gittim kaç defa bırakmadı takıntı yaptı.bugunki aklım olsaydı sığınma evine siginirdim direk izimi kaybettirirdim

Bana kalırsa eşiniz pişkin pişkin boşanmak bile isteyebilir. Siz önce davranmalısınız delil toplayın. Adli yardım talep edip avukatla konuşun. Eşinizin tüm varlığını maaşını filan da isteyin ki düşük nafaka bağlanmasın. Yok eğer boşanmaz o diyorsanız bi süre sabredin ve maddi konularda da kayananızı sömürün. İyi olun gerekirse ama kullanın anne bak ben oğlunun kahrını çekiyorum ama şunu bile almıyor diye. Para kazandığınızda boşanırsınız. Fakat ileride boşanacaksanız şu anki ihanetleri bildiğinizi söylemeyin. Bilip devam ediyorsanız affetmiş sayılırnız. Ya da boşanacağınız zaman yeni aldatmalar vakıalar.olması gerek.

Yok canım malesef...

Dün hiçbişey olmamış gibi düğüne gittik

Normalde götürmez bu sefer gotuurdy
O zaman eşiniz bunu alışkanlık haline getirmiş. Canı sıkılınca zorda kalınca babanın evine git demesi ona normal geliyor artık demek ki. Ama siz bunun normal ve basit olmadığını göstermeniz gerekiyor

Kızlar birkaç gün iyi hobiydik ama yine hakaret elestri devam ediyordu.

Bugünde boş sayılan bir günü.
akşama arkadaşlarla olurum gecikicem dedi
Kaç defa aradım cevap vermedi.
12. 39 oldu saat...
Bilmiyorum artık napicam
Kaynanam fırça attım gelcek gelcek diye beni oyalıyor.

şimdi sakın yanlış anlama büyüğün olarak yazıyorum. eski konunu takip etmiştim. ozaman daha bebek yoktu hatta okul da yoktu. ve aynı sorunlar vardı insanlar sana akıllar verdiler falan. sen hiç birini dinlememiş gibisin. ozaman ne varsa şuanda da aynı sorunlar var. kendine bak kendini geliştir dediler. sen kendini değiştirirsen eşin sana değer verir dediler. eşinle ağız dalaşına girme dediler ki sanırım o laf söyleyince altta kalmıyorsun. şu saatten sonra naparsın hiç fikrim yok. okulunu dondur yada ne kadar kaldı bilmiyorum bitir ve çalış iş bul. bir şekilde sana destek olabilecek biri yok mu ailenle de aran ii değildi sanki. bebeğe bakacak insan lazım .. bebek olmadan bırakaydın şu adamı belki yepyeni bir hayat kurardın. fırsatın varsa psikoloğa git kendine güven ve kocanı da az bırak sal, sallamaz gibi yap.tabi evli kalmaya devam edeceksen. sen değişmeye çalış o da belki değişir ne bileyim. dışardan bize konuşmak kolay tabi....

şimdi sakın yanlış anlama büyüğün olarak yazıyorum. eski konunu takip etmiştim. ozaman daha bebek yoktu hatta okul da yoktu. ve aynı sorunlar vardı insanlar sana akıllar verdiler falan. sen hiç birini dinlememiş gibisin. ozaman ne varsa şuanda da aynı sorunlar var. kendine bak kendini geliştir dediler. sen kendini değiştirirsen eşin sana değer verir dediler. eşinle ağız dalaşına girme dediler ki sanırım o laf söyleyince altta kalmıyorsun. şu saatten sonra naparsın hiç fikrim yok. okulunu dondur yada ne kadar kaldı bilmiyorum bitir ve çalış iş bul. bir şekilde sana destek olabilecek biri yok mu ailenle de aran ii değildi sanki. bebeğe bakacak insan lazım .. bebek olmadan bırakaydın şu adamı belki yepyeni bir hayat kurardın. fırsatın varsa psikoloğa git kendine güven ve kocanı da az bırak sal, sallamaz gibi yap.tabi evli kalmaya devam edeceksen. sen değişmeye çalış o da belki değişir ne bileyim. dışardan bize konuşmak kolay tabi....
Okul her zaman vardı ama ilk zamanlar kaynanamdan kaynaklı sorun vardı
Ben o ayrılıkta ayrılmak istedim babannemler halamlar zorla gönderdi.
Kaynanamın iftiralarına inandılar.

Ben de dönmek istemedim.
Bazen iyi bazen kötü ama esimin farklı durumlarında ortaya çıktı.

Ben konuşarak düzelir saniyoru.m anlatmaya calioryorum orda hata ediyorum

Zaten artık benim için geç gelip gelmesi önemli değil.
Sadece beni maddi acıdan mağdur bırakmasın yeterli diye görmeye calisiyorum.
Ama tabi haliyle içinde bulunduğun evlilik durumununda hakkini verememekten sikiliyorum8

Okul her zaman vardı ama ilk zamanlar kaynanamdan kaynaklı sorun vardı
Ben o ayrılıkta ayrılmak istedim babannemler halamlar zorla gönderdi.
Kaynanamın iftiralarına inandılar.

Ben de dönmek istemedim.
Bazen iyi bazen kötü ama esimin farklı durumlarında ortaya çıktı.

Ben konuşarak düzelir saniyoru.m anlatmaya calioryorum orda hata ediyorum

Zaten artık benim için geç gelip gelmesi önemli değil.
Sadece beni maddi acıdan mağdur bırakmasın yeterli diye görmeye calisiyorum.
Ama tabi haliyle içinde bulunduğun evlilik durumununda hakkini verememekten sikiliyorum8
yani para versin naparsa yapsın diyorsun

İş bulup kurtulabildiniz mi bu şahıstan merak ediyorum? Forumda gezerken benzer konular başlığı altında bu konuyu gördüm ve eşinizin eziyetlerine şok oldum açıkçası.

Kızlar bugün esimle güne kötü başladık.
akşam kahvaltıya gideriz demişti oğluma sabah benim sınava gitmediğimi görünce ise gidecegini hazirlanmammiz gerektiğini söyledi.
Oğlumuzun harçlığından bisey almıştım eşim yerine koyacağını söylemişti. Koymadigibicinn hatırlattım param yok dedi. 60 tl.
Bende paraisnin başka yerlere kadınlara geçirirse olmayacagini söyledim.
Anana yeriyorum tarzı konuştu.

Sonra tartıştık biraz
Oğlumu da alıp gitmek istedi sözde ise.
Bende müsaade etmedim çünkü çocuğun uyku zamanıydı.
Önüne geçtim diye bana şiddet uyguladı.
Banami aramami söylediğinde bende babasını aradım yaptıklarını anlattım.
Anlatırken yine vurunca babası onu aradı. Çağırdı çocukla gitti.
Kayinvalidem aradı noldu diye
Bende anlattım sizin oğlunuz bana şiddet uyguladı parasını hayat kadınlarına yediriyor.
Isı gücü geç gelmek balkonda tuvalett vakit geçirmek diyince
Oğluma iftira ayma dedi. Rezil oluruz falan bende
Bana rahat mı batıyor kocama iftira atayim dedim.

Ben babama söylesem oğlunun yaptıklarını boşaltır beni bu adamdan dedim.
Çocuğumu düşünüyorum dedim. Vs
Kayinbabam konuşmuş.
Bahanesi evi temizlemiyormusum

Düzgün giyiniyor diye kendim gibi pis giyinmeesini istiyormuşum
evi toparlamiyormusum
Gibi şeyler saymis bana kendine bak çocuğunun gözü dışarı kaymasın diyor
Dışarda tesettürlü olsamda evde değilim

Kendime giysime saçıma makyajıma temizliğine dikkat ediyorum ama bahane uyduracak iftira edecek ya bunları demiş.

Bende sizin oğlumuza namuslu insan yaramaz dedim. Başla bir adam olsaydı kocam dışarı kaymazdı gözü ama ar damarı çatlamış oğlunuzun dedim

Bana hala kimseye anlatma iftira etme diyor.
Iftira edecek olsam kaç aydır icimde saklamazdim yedi düvele yayardim .

Içim almıyor artık onu
Ne yapsam bilmiyorum
Bi sene sabredeyim diyorum sabredeyim dedikce dozunu arttırıyor.
Çocuğum onun yüzünden korktu.
Eve girmek istemedi babaannesine götürmüştü bana vurduktan sonra .

Hemen ayrılayım odadan ağlıyor....
Böyle olmazdı.

Çocuğum için dedikce çocuğum kötü etkileniyor..

Iki dönem kaldı bitmesine diğer dönem üç ders alicam sadece. Ilk dönem yoğun geçicek.
Çocuğa kv bakıyor
Okul masrafı
Döneceğim ev de suankinden iyi değil..
En azından mesleğimi ele alayim diyorum....

Masaj salonuna gitmişti telden konuşmuştu.
Ispat ermek için salona gidip konuşsam?

Başka delil yok..

Gece geç geliyor en azından oğlanlayım.ihtiyaclarim kısmen gideriliyor
Kimsenin lafını duymuyorum diyip sabretsem daha mantıklı gibi geliyor bazende
Bugün buna müsaade ettiğim için daha fenası da olabilir diyorum
Eşiniz hatalı ama sizinde stres yönetiminiz sorunlu.
Bu evliliğe neden bir bebek yazık ona olan onlara oluyor...

İş bulup kurtulabildiniz mi bu şahıstan merak ediyorum? Forumda gezerken benzer konular başlığı altında bu konuyu gördüm ve eşinizin eziyetlerine şok oldum açıkçası.
Herif Ebu Cehil’in sağ kolu, başlık bile yetti.

Kızlar bugün esimle güne kötü başladık.
akşam kahvaltıya gideriz demişti oğluma sabah benim sınava gitmediğimi görünce ise gidecegini hazirlanmammiz gerektiğini söyledi.
Oğlumuzun harçlığından bisey almıştım eşim yerine koyacağını söylemişti. Koymadigibicinn hatırlattım param yok dedi. 60 tl.
Bende paraisnin başka yerlere kadınlara geçirirse olmayacagini söyledim.
Anana yeriyorum tarzı konuştu.

Sonra tartıştık biraz
Oğlumu da alıp gitmek istedi sözde ise.
Bende müsaade etmedim çünkü çocuğun uyku zamanıydı.
Önüne geçtim diye bana şiddet uyguladı.
Banami aramami söylediğinde bende babasını aradım yaptıklarını anlattım.
Anlatırken yine vurunca babası onu aradı. Çağırdı çocukla gitti.
Kayinvalidem aradı noldu diye
Bende anlattım sizin oğlunuz bana şiddet uyguladı parasını hayat kadınlarına yediriyor.
Isı gücü geç gelmek balkonda tuvalett vakit geçirmek diyince
Oğluma iftira ayma dedi. Rezil oluruz falan bende
Bana rahat mı batıyor kocama iftira atayim dedim.

Ben babama söylesem oğlunun yaptıklarını boşaltır beni bu adamdan dedim.
Çocuğumu düşünüyorum dedim. Vs
Kayinbabam konuşmuş.
Bahanesi evi temizlemiyormusum

Düzgün giyiniyor diye kendim gibi pis giyinmeesini istiyormuşum
evi toparlamiyormusum
Gibi şeyler saymis bana kendine bak çocuğunun gözü dışarı kaymasın diyor
Dışarda tesettürlü olsamda evde değilim

Kendime giysime saçıma makyajıma temizliğine dikkat ediyorum ama bahane uyduracak iftira edecek ya bunları demiş.

Bende sizin oğlumuza namuslu insan yaramaz dedim. Başla bir adam olsaydı kocam dışarı kaymazdı gözü ama ar damarı çatlamış oğlunuzun dedim

Bana hala kimseye anlatma iftira etme diyor.
Iftira edecek olsam kaç aydır icimde saklamazdim yedi düvele yayardim .

Içim almıyor artık onu
Ne yapsam bilmiyorum
Bi sene sabredeyim diyorum sabredeyim dedikce dozunu arttırıyor.
Çocuğum onun yüzünden korktu.
Eve girmek istemedi babaannesine götürmüştü bana vurduktan sonra .

Hemen ayrılayım odadan ağlıyor....
Böyle olmazdı.

Çocuğum için dedikce çocuğum kötü etkileniyor..

Iki dönem kaldı bitmesine diğer dönem üç ders alicam sadece. Ilk dönem yoğun geçicek.
Çocuğa kv bakıyor
Okul masrafı
Döneceğim ev de suankinden iyi değil..
En azından mesleğimi ele alayim diyorum....

Masaj salonuna gitmişti telden konuşmuştu.
Ispat ermek için salona gidip konuşsam?

Başka delil yok..

Gece geç geliyor en azından oğlanlayım.ihtiyaclarim kısmen gideriliyor
Kimsenin lafını duymuyorum diyip sabretsem daha mantıklı gibi geliyor bazende
Bugün buna müsaade ettiğim için daha fenası da olabilir diyorum
Alo 183

Başlığı okurken ayrı, konuyu okurken ayrı irkildim çevremizden uzak tutsak da aslında nasıl insanlar var toplumda ve ruhumuz duymuyor…
Atanmış işe başlamış en son biriktirme için altın alma derdine düşmüş ilk maaşıyla tabiki evliliğe devam.. eşiyle atandıgı yere taşınmışlar yanlış okumadıysam.. zaten çocuktan önce de aynıymış adam haliyle boşanma niyeti olan çocugu yapmazdi zaten böyle bir adamdan, meslegim olana kadar sabredeyim bahane yani.. insan gidecek yeri yoktur maddiyati yoktur katlanirsin söyle bir adama, ama meslek edindikten sonra halâ neden devam edersin

Atanmış işe başlamış en son biriktirme için altın alma derdine düşmüş ilk maaşıyla tabiki evliliğe devam.. eşiyle atandıgı yere taşınmışlar yanlış okumadıysam.. zaten çocuktan önce de aynıymış adam haliyle boşanma niyeti olan çocugu yapmazdi zaten böyle bir adamdan, meslegim olana kadar sabredeyim bahane yani.. insan gidecek yeri yoktur maddiyati yoktur katlanirsin söyle bir adama, ama meslek edindikten sonra halâ neden devam edersin

Celladına aşık olmak resmen bu… Atanmış, maaşı olan biri neden böyle bir kocayı çeker ki

X