Çerkez'lerin buluşma noktası...

allah uzun ömür versin evlatlarınıza ben ev hanımıyım benimde 3 çocuğum var aslen düzceliyim eşim de çerkes dilimizi çok güzel konuşuyor malesef bizdede ben bilmiyorum çocuklar da evde konuşulmayınca öğrenemediler kızım matematik bölümünde okuyor küçük kızım lise 1 oğlum 4 yaşında eşimde öğretmen emeklisi sevgiler biraz karışık oldu ama gece yarısı bu kadar oluyora.s.

ben geldimmmmmmmmmmmmm.2 gün ugrayamadım muhabbet artmış, yeni arkadaşlarda gelmiş.hgniz.ben haydeçin ve gülsenin kardeşiyim.herkese mutlu saglıklı günler diliyorum.sevgiler a.s.a.s.

evet denizli de oturuyorum aslan duzce lıyım
evet var hatta bı koyu var.... merkezdede dagılmış vazıyette cerkesler.. derneklerde var ....ayrıca buraya yolunuz duşerse beklerım canım sevgılerımle a.s.a.s.

arkadaşlar ben de çerkes değilim ama çeçenim :)

sivasin demirozu ve kayserinin uzunyayla koyu mu yoksa????

selam olsun güzellikleriyle ve hamaratlıklarıyla dillere destan çerkes hanımları a.s.a.s.a.s.

arkadaşlar bende çerkezim benide kabul ederseniz aranıza sevinirim.Benimde babam çerkez abzah.Aslen Samsunluyum.

Ben burdayım güzeller dün bi ara baktım bişeyler yazdım ama yollayamadım bi sorun oluşmuş.Arkadaşlar sizden bi tarif istiyorum ben mamisi çok severim ama daha önce hiç yapmadım ve çokkkkkkkkkkkkkk canım istiyo ama tam bilmiyorum bileniniz varmı?Şimdiden teşekkürler!

ya o dedıgını bılmıyorum ama haydeç bılıyordur sana tarıf eder göruşuruz:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…