Çerkez'lerin buluşma noktası...

bayramda neler yapıyosunuz arkadaşlar?
bizde gelen giden çok olur 4 gün boyunca bi misafir gitmeden öbürü sonra öbürü sonra öbürü derkenn 4. gün akşam insan kendini şaşırır. gerçi bu bayram ablamdayım bebek için ama normalde böyle geçer...
annemi aradım bugün aynen yukarıda saydığım gibiymiş gelen gideni saydı da.
(çerkes olmanın artıları)

bayramda neler yapıyosunuz arkadaşlar?
bizde gelen giden çok olur 4 gün boyunca bi misafir gitmeden öbürü sonra öbürü sonra öbürü derkenn 4. gün akşam insan kendini şaşırır. gerçi bu bayram ablamdayım bebek için ama normalde böyle geçer...
annemi aradım bugün aynen yukarıda saydığım gibiymiş gelen gideni saydı da.
(çerkes olmanın artıları)

aynen canım.gelen gidenimiz çok.hem yorucu,, hemde bayramlar olmasa kimse kimseyi aramıcak...

günaydın kızlarrr!!!opuyorumnanaktan
herkesee mutluu ve de güzel bir hafta diliyorummm!!!!

bende iyyim. öpüyorum hepinizi. malum yeni işimde ilk ayım bi oturtamadım düzenimi. karşıya gidip geliyorum uyku v.s. zorlanıyorum şimdilik. bi de annem hasta hala iyileşmedi. bi de yeğen büyüyo arada ona gidiyorum. böyle devam benimde.

opuyorumnanaktan

bende iyyim. öpüyorum hepinizi. malum yeni işimde ilk ayım bi oturtamadım düzenimi. karşıya gidip geliyorum uyku v.s. zorlanıyorum şimdilik. bi de annem hasta hala iyileşmedi. bi de yeğen büyüyo arada ona gidiyorum. böyle devam benimde.

opuyorumnanaktan

annene geçmiş olsun canım..işin da hayırlı uğurlu olsun...Şeniz

sağolun arkadaşlarım. yarın doktor tomografi istemişti onu görecek bakalım ne dicek. herkese güzel pazarlar
öpüyorum

mutlu pazarlar kızlarr!opuyorumnanaktan
shewallciğim geçmiş olsun canım!:teselli:

adige dostlar nasılsınız...kimseler yok ..harkese selam burdan hepinizi öpüyorum..ama uzaktan malum. d.....gribi...kaydirigubbakcemile3

kudayte zabahayte sekerler ben yenı katıldım aranıza bende cerkesım hepınıze kucak dolusu sevgıler

X