Çerkez'lerin buluşma noktası...

ayy benim kızımda hala öksürüyo geçiremedik 1 dk oturamıyorum inanın ki bebeklerin hastalanması ne zormuş

pıff bende kararsız kaldım vallakafamçokkarıştı tanıdığım doktorların hepsi aşı oldu ve olun diyolar,aralıkta hastanede yatcak yer bulamazmışızkaydirigubbakcemile3 Allah doğru karar verdirsin
mecbue canım çok geçmiş olsun

selamlar canlarım.
geçmiş olsun hastalara. benim annemde grip. film falan çekmişler h1n1 değilmiş ama çok şidddetli. birde bugün iş arkadaşımız gelmedi dün kötü olmuştu h1n1 demişler
her yeri temizlediler bugün işyerinde çok moralim bozuldu.
hiçbiyere dokunmak istemiyorum akannehir

yeni işimde 2. haftam alışma sürecinde olduğum için pek giremiyorum nete yoksa sizi seviyorum :)
ne de olsa kan çekiyo.
daha fazla paylaşımda bulunmak isterim ama kimi zaman geçmişi bile okuyamıyorum.
esen kalın :)

ne yani.hasta olsak sokaktamı yatcez...ALLAHIM KORUSUN CÜMLEMİZİ:Saruboceq::Saruboceq:

olsun bacım gönüller bir olsun..aman kendine dikkat et.inşallah arkadaşında tez zamanda kurtulur o ilettten.sevgilerimle

ne yani.hasta olsak sokaktamı yatcez...ALLAHIM KORUSUN CÜMLEMİZİ:Saruboceq::Saruboceq:

olsun bacım gönüller bir olsun..aman kendine dikkat et.inşallah arkadaşında tez zamanda kurtulur o ilettten.sevgilerimle

teşekkürler denefcim, bakalım günden güne iyi oluyo bugün 5. gün oldu. ilk 2 gün çok kötüydü.
herkese güzel bi pazar dilerim. ben çok heyecanlıyım. yarın ablam doğuma girecek. oğluşumuzu bekliyoruz. bi de sınavım var dua edin canlarım.
öptüm opuyorumnanaktan

selam kızlarr!opuyorumnanaktan
hepinize iyi pazarlar!
shewall Allah analı babalı büyütsün!
ne sınavın var?
nazz valla çok kafamızı karıştı bu aşı olayı yüzünden ama ben yine de olmayı düşünmüyorum!:1no2:
korunmaya çalışmak kendimize dikkat etmek en güzeli!hihoyyyt

derincim sağol canım benim.
yüksek lisans yapıyorum da ben. vizem var yarın.. hemde tam 24 saat var şu anda sınava kaydirigubbakcemile2

derincim sağol canım benim.
yüksek lisans yapıyorum da ben. vizem var yarın.. hemde tam 24 saat var şu anda sınava kaydirigubbakcemile2
ayy canım benim kolay gelsin!:teselli:
eşimin de salı günü doktora sınavı var!
dışardan mı yapıyorsun yüksek lisans?

canım derslere devam ediyorum.hemde çalışıyorum.
tek dersim kaldı bu dönem onuda verirsem teze başlayabilcem. eşinede kolaylıklar.

canım derslere devam ediyorum.hemde çalışıyorum.
tek dersim kaldı bu dönem onuda verirsem teze başlayabilcem. eşinede kolaylıklar.
bölümün neydi?
teşekkürler canım evli ve çocuklu olunca zor oluyo bu işler ama iştebenim yerime eşim yapıyo!

inşallah o da olur canım!:teselli:
istanbulda mı okudun?
sanırım orda yaşıyorsun!

senin çocuğun kaç yaşında, adı ne?
kızım üçbuçuk yaşında adı emel!gamyoncuiremsu
ayrıca çokkk yaramaz!hihoyyyt
ben de kpss için çalışmak istiyorum ama çocukla çok zor oluyo!
eşimde akademisyen olunca daha da zor oluyo!
çünkü eşim hep çalışıyo!:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…