Çekişmeli boşanma :(

Kötü niyetli değilim sadece yaptığının karşılığını almasını istiyorum nasıl 500₺ maaşının 4/1e kadar alabilirim kanun böyle gerekirse kararada itiraz ederim
Yahu siz demediniz mi aldatmadı, dövmedi sövmedi diyen, 2 aylık evlilikte ne yaşanmış da ne değişmiş olabilir bakın burada bizi de kandıramıyorsunuz hakimi hiç kandıramazsınız

Siz avukat mısın pe ki ben başka avukatlarada danıştım onlarda alırsın dediler siz neye göre böyle diyorsunuz. Tamam darp yok birşey yok ama dilekçemde herşeyi yazdım ben
Ne yazdınız 39 sayfa çok merak ettim ya

Gerçekten 3 kuruş para için kendinizi bu kadar küçültecek misiniz
Yazıktır yahu, kimseye değil de kendinize ayıptır
Azıcık kendinize değer verin, madem açtı boşanma davasını siz de elinizi eteğinizi çekin ağır durun inanın daha kıymetli olursunuz
Böyle ne koparsam kardır gözüyle baktığınız sürece o adamı unutun

Hakimin görevi kanunu uygulamak, ki eğer öyle olmazsa onada dava açarım. Kanunda diyor ki maddi gücü kimin düşükse o nafaka alır bende alıcam 1 ay sonra duruşma var görüşürüz yazıcam buraya
Hakime dava açmak mı tamam hakime dava açtığınızda gelişmeleri yazın da merakta kalmayalım

Utanmadım neden utanıyım ki o bana dava açarken utandımı ki. Bilginiz var ise yorum yapın lütfen neyi ne kadar alabilir ben bunun cevabını arıyorum sadece
Boşanma ve mal rejimi avukatıyım iki aylık evlilikte sana nafaka vermezler en ama en fazla evlilik süresi kadar yani iki aylık kabataslak bir nafaka çıkarırlar toptan diye o da aylık en fazla bin-bin beş yüz tl den totalde sana üç bin tl öder :) hayaller Paris ama bir de gerçekler var :) olaylar ne bilmiyorum ama zaten üç tane öz 8,9 ve 11 yaşlarında kız çocuğuna beş yıl tecavüz eden öz baba ile annenin boşanma dosyasında 35 bin tl maddi 35 bin tl manevi tazminat verdi mahkeme on beş yıllık evlilik. Karısını başka erkeklerle birlikte olması için zorlayan ve döven adam için de maddi ve manevi toplam 35 bin verdi 12 yıllık evlilik. Şimdi olaylarını düşün pay biç :)

Siz bu evliliği bu boşanmayı planlayarak yapmışsınız bence bu kadar para da para demenin başka açıklaması olamaz

Ya yıllardır evli olursun sıtkın sıyrılmıştır hırs yaparsın da şu yazılanları bi nebze anlarım ama daha attığınız imza kurumadan boşanma kararı alındığında insan ilk önce aşkına yanar ne çabuk tükendik diye üzülür bu kadar mıydı sevgimiz diye ağlar ama bunlardan bi kere bile bahsetmediniz varsa yoksa para para para

Hakimin görevi kanunu uygulamak, ki eğer öyle olmazsa onada dava açarım. Kanunda diyor ki maddi gücü kimin düşükse o nafaka alır bende alıcam 1 ay sonra duruşma var görüşürüz yazıcam buraya
Maddi gücü kimin düşükse o nafaka alır demiyor kanunda.. sen çok biliyorsun da kanunu günde yüzlerce dosyaya bakan hakim bilmiyor aynen

Kusurlu taraf diye bi şey var bilginiz olsun. Hakime dava açacakmış valla çok güldüm en fazla temyize gidersniz ordanda boyunuzun ölçüsünü alır dönersiniz.. maksimum alacağınz nafaka iki bin olur biraz ülke gerçeklerinden haberdar olun... çocuğu olan beş bin alamıyor evi altınlarla terkeden iki aylık gelin mi alacak...

Bilirkişi geldi. Harikasın. Biz çok anlattık anlamadı.
Hem nafakayı, hem tazminatı, hem davayı, hem kocayı kaybetti.

İlk davayı o açtı ne yapsaydım oturup ağlasamıydım hakkım neyse sonuna kadar alıcam

Ay benimki de inşallah böylesine denk gelir. Zira tüm altınlarımı verdim. Çıkarken de alyansımı bile bıraktım aynanın önüne.

İlk davayı o açtı ne yapsaydım oturup ağlasamıydım hakkım neyse sonuna kadar alıcam
Bırakın Allah aşkına kimi kandırıyorsunuz, ilk evi terk eden sizsiniz ama
Kimbilir adama neler yaptınız ki ilk yaptığı iş dava açmak olmuş
Kaldı ki adam gerçekten kusurlu olsaydı size burada kırk kere soruldu ne yaptı adam size diye ballandıra ballandıra anlatırdınız

Bence sonuçta çok ağlayacaksınız bu hırsınızdan dolayı. Çünkü elinize bir şey geçmeyecek. Yazık emeğinize,avukata giden 50bin liranıza. Ben hala oradayım valla. 35bin maaşlı herifi yolmak için işinin kurdu bir avukatın gazına gelip elinizdekinden de olmuşsunuz,geçmişler ola

Keşke şuraya kocam iki ayda bana dava açtı, çok seviyorum, evliliğimin bitmesini istemiyorum diye göz yaşları içinde yazsaydınız. Bizde elimizden geldiğince yanında olurduk, evliliğini kurtarmak için çabanı desteklerdik.
Çok kötü kalplisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…