Çekişmeli boşanma davası

Ona kapıyı açmadım die defol git babanın evine dedim diye babam la birlikte kocam eve girmesin diye kapı göbeğini değiştirdiğimiz içim
Onu anladım da olaylar nasıl gelişti? Baban bi gün durduk yere seni arayıp kocanı boşa mı dedi? Şiddet gördükten sonra kapının kilidini değiştirdin gibi anladım ben.

Onu anladım da olaylar nasıl gelişti? Baban bi gün durduk yere seni arayıp kocanı boşa mı dedi? Şiddet gördükten sonra kapının kilidini değiştirdin gibi anladım ben.
Kendisi babamla konuşmuyordu bunun üzerine babam aradı beni ara onu boşanıcam de ona senden eve geldiğinde kapıyı açma öyle yaptım ondan sonra kavga ettik

Adam değil adamın babası zengin sen lafı nerenden anlıyorsun ben varlıklı aile diyorum devlete göre asgari ücretle çalışıyor
O zaman zırnık alaman gülo, mahkemede haklı çıksan da zaten adamın gelirine göre tazminata hükmedilir, 2 şer bin iştirak nafakası, bi miktar da sana verilir bozdur bozdur harcarsın.

Öyle yapıyor zattten kendisi
Ablacım bak sen de iyi biliyorsun ki babası şimdi boşansanız ona bi kız daha bulur everir, sen iki çocuğuna bakarsın babanın evinde lafı yiye yiye. Ondan tutuştun ya zaten. Derdine yan yani o yüzden.

X