Çekişmeli boşanma davası

Senin yazdıklarının hepsini kendisi nasıl ispatlıcak acaba kamera görüntüsü yok artı kavga ederken biz onu video ya çektik
Sen uyuşturucu içiyor diye beyanda bulunacaksın oda bana iftira atıyor diye sağlık raporu sunacak algılamanda sorun mu var? Adama bıçak çekmişsiniz polis gelmiş polis her vakada rapor tutar her şeyi kanıtlar sizin videonuza karşılık polis raporu var ortada. Karşı dava açar çatır çatır tazminat alır

Herkeze merhaba kızlar ben Ocak ayın da eşim ile çok kötü kavga ettim şuan bu kelimleri buraya hem müzik dinleyerek hem de pişmanlık duygusu yaşadığım için yazıyorum lütfen yardımcı olursanız bana çok sevinirim
Eşim babam ile konuşmuyordu ve bir gün babam beni aradı sinirli bi tavır ile o köpek kocanı ara boşanıcam de senden ve eve geldiği zaman da kapıyı açma dedi babam bana ben de onun dediğini dinledim eşimi aradım senden boşanıcam dedim ve eve geldiği zaman da kapıyı açmadım ona defol git babanın evine dedim eşime ardından aile büyükleri geldi eşim kendi babasını ve annesini aradı annesi babası eve bizim eve geldikten sonra kapıyı açtım içerde konuşuyorduk babam beni aradı kim var dedi senin evin de eşim ve ailesi var dedim babam da telefonu kapattı ve bizim eve gelir gelmez mutfağa yönelip ekmek bıçağını alıp eşime saldırdı ben de bina sakinleri polisi aradı öylr ayrıldık ve ben de gittim eşime ve ailesine uzaklaştırma kararı çıkarttım ev de ben kaldım ardından eşim boşanma davası açtı çekişmeli sizce bu adam tekrardan dönebilirmi bana acaba 1Tane de oğlumuz var
Kardeşim cidden normal misin sen?
Narsist babanın her dediğini yap ,sonra eşine iftira at.
Bundan sonra babanla mutlu mesut yaşa.Eşinde kurtulsun sizden.
Yol göstermeye değmez inanın size,nasılsa baban ne derse onu yapacaksın.
Rabbim sizin gibilerden korusun çocuklarımızı.

Ya siz nasil bir kafaya sahipsiniz ailecek. Adami sevmiyormussunuz adam bosanmak isteyince sevmissiniz. Adama iftira atiyorsunuz her halti yiyorsunuz donsun istiyorsunuz. Allah sizin gibilerden korusun. Linclenmek icin mi actiniz acaba bu konuyu hakli bir tarafiniz bile yok.

Haklı gerekçeler var da delil yok sadece şahit ler

ben de avukat tutum ona karşı benim de avukatım var uyuşturuca madde kullanıyor içki içiyor dedim dilekçe de ben de bunları söylicem hakeme de
Peki gerçekten uyuşturucu içiyor mu?
Hayır pismansiniz içmiyorsa neden içiyor diyorsunuz. İçiyorsa neden dönmesini istiyorsunuz.
Babanız dedi diye eşi evden kovmak nedir?

Herşeyi para ile hallediyorlar benim evden çıkmam için ekstra dava açılmış bana

Çocuğu bile alırlar. Seni hapse bile atarlar. Baban adama saldırmış, iftira atmışsınız. Çocuğu sana asla bırakmazlar. Evide vermezler çocuk yoksa. Süründüğünle kalırsın dava uzasa bile.

Bu konu gerçek değildir ya imkanı yok..Eğer gerçekse hiç mi Allah korkunuz yok sizin eşinize bukadar iftira atmışsınız ayağıniz taşa takılsa eşiniz aklıniza gelsin ben ne büyük günah işledim diye.insallah adam sizi bosar.Ayrica asgari ücretle çalışan bir adamdan asla o saydıklarınizi alamazsınız ve madde kullanmadigini hakime kan tahlili ile kanitlayabilir. Çünkü madde kullananların uzun süre kanda kaldığı için çıkıyor bir şekilde.Allah size vicdan nasip etsin siz parayı pulu bosverin oturun da tövbe edin nasıl bukadar kötü biri oldum diye

Babanızın evinden mi getirdiniz o malları? Kov falan dediğine göre babanız mi aldı?

Ne ala memleket ya? Böyle bir kadına ev değil, kirli çamaşırını vermem. Bırakırsamda çocuğuma bırakırım. Keşke hakim size değil, sadece çocuğa nafaka bağlasa.

%1000000 haksızsınız.

Bu konu gerçek değildir ya imkanı yok..Eğer gerçekse hiç mi Allah korkunuz yok sizin eşinize bukadar iftira atmışsınız ayağıniz taşa takılsa eşiniz aklıniza gelsin ben ne büyük günah işledim diye.insallah adam sizi bosar.Ayrica asgari ücretle çalışan bir adamdan asla o saydıklarınizi alamazsınız ve madde kullanmadigini hakime kan tahlili ile kanitlayabilir. Çünkü madde kullananların uzun süre kanda kaldığı için çıkıyor bir şekilde.Allah size vicdan nasip etsin siz parayı pulu bosverin oturun da tövbe edin nasıl bukadar kötü biri oldum diye
Oda beni dövdü darp etti beni ona kapıyı açmayınca

Babanızın evinden mi getirdiniz o malları? Kov falan dediğine göre babanız mi aldı?

Ne ala memleket ya? Böyle bir kadına ev değil, kirli çamaşırını vermem. Bırakırsamda çocuğuma bırakırım. Keşke hakim size değil, sadece çocuğa nafaka bağlasa.

%1000000 haksızsınız.
2 bin bana 2 bin çocuğa bağlanmış tedbir nafakasının

Gerçekten fakr değil bunları hepsini yaptım yemin ederim bunun için pişman olmuşum eğer fake olsaydı sizden neden yardım iştiyim ki
Ne yardimi istiyorsunuz ki? Adami rahat birak iftirani geri cek bosanin al sana yardim. Yoksa hem cocugundan olacaksin hem iftira yuzunden hapis yaticaksin.

Konu fake değil ise o zaman derhal destek alın. Çünkü hareketlerinizin hiç biri normal değil.
O, babanız olacak adamıda bir daha dinlemeyin.
O biraz imkansız gibi bişey eşim boşanma avukatı tutmuş sadece boşanma avuktına 250 bin tl vermiş

X