Çekişmeli boşanma davası

Uzun zamandir okudugum ve kiz tarafinin dibine kadar haksiz oldugu ilk konu olabilir. Babaniz kufur etti diye kocaniz kusuyor (hakli), ustune babaniz neden bana kussun diye sariyor (yuh), o da yetmiyor bosa bu kopegi diye size emir veriyor, siz de o emirle kocanizi eve almiyorsunuz, almadiginiz için dayak yiyorsunuz (kocaniz haksiz)

Merak ediyorum kendi beyin hucrelerinizi neden kullanmiyorsunuz da sokma akilla yuva dagitip sonra bi cocugumuz var kocami özledim geri döner mi diyorsunuz?

Saka misiniz yahu siz?

Adama, babaniz yaptiklari yetmiyormuş gibi bicak cekmis, polisler ayirmis, vay bana doner mi? Donerse gerizekalidir, tepe tepe kullanirsiniz ailecek.
Ama çok ağır konuştun

Benim avukat da 336 gr altın 500 bin maddi 500 bin manevi artı 10 bin nafaka talep etti eşim sadece asgari ücretle çalışıyor bunları eşim bana vermeden ben de boşanmam kusura bakmasın eşim
Şimdiden bile mahkeme tedbir nafakasını bağlatmış eşime 2 bin bana 2 bin çocuğuma

Siz öyle diyorsunuz ya tedbir nafakasını neden hakim bağladı eşime o zmn
Onu bağlarlar.sorun yok onda ama ben sizi hiç normal görmedim. Babanızın bir lafı ile bu kadar şey yapmanız. Bir de adamın üstüne uyuşturucı kullanıyor diye iftira atmanız. Şimdi de dönmesini beklemeniz. Bunlar hiç normal değil. O adam dönmez. 7 aydır çocuğunu bile aramadı mı? Dönmesini istiyorsanız sizin adım atmanız ve pişmanlıklarınızı dile getirmeniz lazım. Yine ee dönmeme ihtimali çok yüksek. Bu durumda bir de adamdan adım beklemeniz çok tuhaf. Siz uyuşturucu kullandığını dilekçeye yazdırdınız diye adam uyuşturucu kullanmış olmuyor. Bu maddeler aylarca vücuttu kalıyor hakim test ister kullanmadığı ortaya çıkar. Siz tazminat falan da alamazsınız. Adama borçlu çıkarsınız. Siz adamla konuşun barışmak istediğinizi söyleyin yanaşmıyorsa da evi kabul edip anlaşmalı boşanın.

bu mesaj yeterli aslinda, sizi ip adresinizden bulup esinize ulastiralim da mahkemede kullansinböy
bu mesaj yeterli aslinda, sizi ip adresinizden bulup esinize ulastiralim da mahkemede kullansin.
böyle yapmanıza gerek te kalmadı zatten eşim kan testini çekip çoktan boşanma dosyasına koymuş tahlilleri temiz çıkmış

X