Çekişmeli boşanma davası

Haklı gerekçeler var da delil yok sadece şahit ler

ben de avukat tutum ona karşı benim de avukatım var uyuşturuca madde kullanıyor içki içiyor dedim dilekçe de ben de bunları söylicem hakeme de
Gerçekten böyle bir durum varmı madde mı kullanıyor?

Ya siz kötü bir insansınız ya da konunuz fake. Çünkü bir insan bu kadar kötülüğü çocuğunun babasına yapamaz. Hani sizle empati kurmaya çalıştım ama ilerleyen yorumlarınızdan resmen kötülük akıyor.

Siz eşinizi hiç mi sevmediniz? Nasıl bunları yapabiliyorsunuz aklım almıyor. İftira bile atmışsınız ya pes artık

Sadece hafta da 1 2 kere alkol kullanıyordu o kadar uyuşturucu kullandığını görmedim
Peki sizin Allah korkunuz varmı? Eleştirmek için sormuyorum gerçEkten Soruyorum iftira atmanın günahını biliyor musunuz? Bu adam çocuğunuzun babası yapmayın bırakın adam kurtulsun sizden. Seven insan bütün bunları yaşatmazdı eşine. Hırs yapmışsınız siz, bırakın yoluna baksın adam, yazık günah ortak bir evladınız var. o çocuk için düşün adamın yakasından.

Adam bu 7 ayda çocuğunu bile görmemiş. İnsan çocuğa üzülüyor.

Anladım teşekkür ederim

Çok kötü bir annesin. Umarım kocan çocuğu sen ve senin ailen gibilere bırakmaz.

Nasıl görsün ya şimdi konuyu okudum verdiği cevapları okudum kanım dondu. Çocuğu görse bunlara yakasını kaptırmaktan Korkuyor belli. Olan çocuğa adama olmuş. İçim acıdı ya inş Faks bir konudur bizimle dalga geçiyordur inşallah. Ya kadın avukatıma uyuşturucu kullanıyordu diyeceğim demiş sordum az önce cevap vermiş yok ben uyuşturucu kullandığını hiç görmedim demiş e bu iftira işte nasıl çocuğa gelsin

Kızın babası damadına ekmek bıçağı ile saldırmış. Torununun babasını öldürmeye kalkmış. Zaten konuyu açan kişi uzaklaştırma aldırmış. Adam canının derdine düşüp, eve gelememiştir.

Sadece hafta da 1 2 kere alkol kullanıyordu o kadar uyuşturucu kullandığını görmedim
İftira attığınız için size dava açabilir biliyosunuz dimi? Uyuşturucu kullanmadığını tahlil ile kanıtlar üzerine size dava açar, ayrıca babanızla olan olayda polisler gelmiş bunuda kanıtlar. Siz istediğiniz kadar boşanmicam diyin bu davada siz haksız çıkıcaksınız üstüne tazminat bile ödemek zorunda kalabilirsiniz. İftira ve bıçak çekmek bu dava için yeterli, siz dua edinde oğlunuzun velayetini kaybetmeyin böyle şuursuz olursanız onuda kaybedecek gibi duruyosunu

Senin yazdıklarının hepsini kendisi nasıl ispatlıcak acaba kamera görüntüsü yok artı kavga ederken biz onu video ya çektik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…