Çekismeli bosanma davasi

Anksiy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2015
1.005
802
Durumumu bilen bilir. Esim anlasmali bosanmayi kabul etmiycegini cekismeliyede davalarina gelmeyip en az uc yil kadar bosanma olmaz ben seviyorum sevdigim kadindan vazgecmiycem tarzi konusuyo ne yaptiysam anlasmaliya ikna edemedim.Yipranmak istemedigimi ve cirkinlesmeden bitmesi gerektigini soyledim.Ben kimseyi suclamak istemiyodum.Normalde anlasmalida ben ne nafaka ne altin talep ediyordum. Simdi cekismelide talep edicegimi soyledim vazgecmesi icin ama isi yok zaten oyle bisey olmaz sanirim.Vicdanim ayri zaten artik onu dinlememeye calisiyo gec kaldigini dusunuyorum.Degistim diyor inanamiyorum. Seviyorum diyo guvenemiyorum. Belki hersey guzel olabilirdi ama ben artik bu secenegi sanirim dusunmek istemiyorum.

Simdi ne olucak. Dedigi gibi taraflardan biri gelmezse bu kadar uzar mi? 28 olan yasim 3 yil surse 31 olucak. Zaten pskilojim iyi degil anksiyete ilaci kullaniyorum onun yuzunden simdi napcagimi bilmiyorum avukatla da gorusmeye gidicem bu hafta.Deneyimli olan arkadaslar cekismeli dava hakkinda bilgi verir misiniz? Yani cekismelinin sonlanmasi icin asil gerekceler nedir?

Değiştim masallarına inanma seni yıldırmak için yapıyor. 10 yıl da sürse dönme geri. Yaptığın temizliği beğenmeyen, sana eş gibi davranmayan, hatta insan yerine koymayan adamla barışsan da mutlu olmayacaksın ki, sen karar ver. O duruma geri dönmek mi istersin geç de olsa bu adamın zulmünden kurtulmak mı. Boşanana kadar yaşım geçecek diye dönecek misin bu adama, sana zaten karısıymışsın gibi davranmıyordu ki. Altın ve tazminat taleplerinden de vazgeçme, elbet bir gün işe girecek, nasıl olsa davanın yolu uzun

Davanızın mahiyetine, davanızı açtığınız adliyenin iş yüküne göre davanın ne kadar süreceği değişir. 3 sene de olabilir 1 sene de, 6 ay da. Bunu kimse bilemez.

Evet davranmiyordu ama bunlar bosanma sebebi olarak gorulucek mi hic bilmiyorum.Degismissede bilemem artik. Biraz gec oldu bana gore ve hala degistigini gostermek icin ben bosanmiycam sen gorene kadar diyo ben diyorum degistigini gormek istemiyorum bak yipranmak istemiyorum.Yasadim ben sonucta bunlari diyorum.Vicdanima sarsan cumleler kuruyor. Anlasmali olmasini o kadar isterdim ki

Sevdiği için mi benim kurallarıma uyacaksan dön dedi.

Bak davadan vazgeçersen affetmiş sayılırsın ve elinde delil varsa bunlar geçersiz hale gelir
Sakın inanma ona
Elimde whatsap konusmalarindan baska hic bir delil yok mahkeme bunlari yeterli gorur mu hic bilmiyorum. Geri donunce ayni konulardan tekrar dava acilmiyormus zaten sanirim.

Mesajları saklayın ve bunu da delil olarak sunun. Mahkemeyi oylamak istiyor falan deyin. Ay ne pislik bir adammış bu.

Psikolojik şiddet boşanma sebebidir. Avukat bunlarla boşanamazsın mı dedi sana, yalan söylüyor sakın inanma. İnşallah yazışma ses kaydı gibi şeyler saklamışsındır. Bunlar sana yeter zaten

Elimde whatsap konusmalarindan baska hic bir delil yok mahkeme bunlari yeterli gorur mu hic bilmiyorum. Geri donunce ayni konulardan tekrar dava acilmiyormus zaten sanirim.
Gayet yeterli olur sen merak etme. Avukatın görmedi mi bunları. Sakın sileyim falan deme, mail adresine de yedekle mutlaka

Psikolojik şiddet boşanma sebebidir. Avukat bunlarla boşanamazsın mı dedi sana, yalan söylüyor sakın inanma. İnşallah yazışma ses kaydı gibi şeyler saklamışsındır. Bunlar sana yeter zaten
Whatsap konusmalari var. Alabildiklerimin yani delil olabilcegini dusunduklerimin ekran goruntusunu aldim. Ama yeterli seyler mi bilmiyorum.Bana koydugu kurallar flan var icinde iste.

Gayet yeterli olur sen merak etme. Avukatın görmedi mi bunları. Sakın sileyim falan deme, mail adresine de yedekle mutlaka
Yedekledim maile ekran goruntulerini. Bakalim ne olucak iki gun sonra avukatla gorusme tekrar olucak.Anlasmali olcakti ben oyle saniyodum simdi cekismeli olucak bilgisi verdim. Bide adli tatil girmisti araya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…