Çekişmeli boşanma davalarında ayrılık kararı ?

Derdim para değil ki , kartımı istemesi çok büyük ayıp , annesi de hadsiz ama evlilik bitiyorsa bunlar da düzelmeyecek şeyler değildi kendini toparlamadı hayvan herif ya
Üzgünüm ama daha da düzelmez. Sen boşuna beklentiye girip kendini üzüyorsun. Bence sende ki sevgi de değil hırs yapmışsın, inat ediyorsun. Onun ruhu bile duymuyor. Beklentiye girdikçe hayatını zindan ediyorsun bittiğini anlasan bi rahatlarsın ama yapmıyorsun.

Derdim para değil ki , kartımı istemesi çok büyük ayıp , annesi de hadsiz ama evlilik bitiyorsa bunlar da düzelmeyecek şeyler değildi kendini toparlamadı hayvan herif ya

Sizde de kendiniz için çabalamıyorsunuz, uzaktıkça uzatıp bu durumda kalmak istiyorsunuz sırf aşık olduğunuz için. Aşık olduğunuz için duygularınızı da anlıyorum ama mahkeme sürecini uzatmanın eşinize değil asıl siz büyük zararı olacaktır. Bunu şimdi değil daha sonra anlayacaksınız. Eşinizle anlaşıp ve ne olursa olsun bir an önce bitirmeniz gerekiyor artık.

Bu kadar severken gitmek için Cook şeyler yaşamış olmak gerekiyor.E Bu kadar şey yaşatan insanlara da en güzel yıllarınizi çok iyi yapmışsınız vermemissiniz. Amin en güzel kapıları açsın Rabbim

Benimki de anlaşmak istedi ben kabul etmedim. Sürünsün üzülsün benim için paradan daha önemli
Bu dava uzarsa sürünüp üzülen siz olursunuz ona pek bisey olmaz erkekler sallamıyor umru bile olmaz deli manyak bir eski eş olursunuz herkese anlattığı o kadar.
Kendinize değer verin biraz

Bir tanıdığım abla boşanmak istiyormuş.Esi istemiyormuş.Cekismeli dava açılmış.Hakim 5 sene içinde otomatik olarak bosuyormus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…