Çekişmeli boşanma davalarında ayrılık kararı ?

Vay arkadas ne adammis ya. Bosanmamak icin sonuna kadar direnecegim diyorsun yani.

Aykadarguzel konunu takip ediyorum ama hiç cevap yazmadım ama daha fazla dayanamadım. Bu sende ki neyin inadı anlamadım gitti adam dava açmış istemiyor. Sen onu surundureyim derken kendin surunuyorsun farkında mısın? Ya bak benim 17 yıllık evliligim bitti 2 çocuğum var ben boşanmak istedim üstelik çokta seviyorum anlatamam ayrıyız ama sevgisi yasanmisliklarimiz beni çok yoruyor. Benim eski eşim kıymet bilse,yaptıklarını anlasa ben yine yuvam için çabalarım ama olmayınca da olmuyor dua ediyorum Allah hayırlısını versin. Sen doğru düzgün evli bile kalmamissin Allah tan çocuğun yok dua et. Boşanmayinca sanki başkasıyla olmayacak sanıyorsun işte öyle değil. Sen kendine yazık ediyorsun bi kendine gel hayatına bak. Sen böyle davrandıkça o üzülmüyor aksine sen üzülüyorsun giden senden gidiyor bu gidişatın sonu bence senin için iyi olmaz.Lutfen kendine gel...

Cok samimi soyluyorum bu adamla mutlu olamazsin ve insanin kendine verdigi zarari kimse veremez. Sen su an farkinda degilsin ama kendini uzerek ve uzatarak sadece kendi hayatindan caliyorsun. Kurtul su adamdan keyfine bak herkes mutlu olmayi hak eder. Karsina sana deger veren biri cikar onune bakarsin.

Son düzenleme:
Üzülüyoğm

Ne kadar güclusunuz .Çok güzel bi ömrünüz olsun

Derdim para değil ki , kartımı istemesi çok büyük ayıp , annesi de hadsiz ama evlilik bitiyorsa bunlar da düzelmeyecek şeyler değildi kendini toparlamadı hayvan herif ya

Ne kadar güclusunuz .Çok güzel bi ömrünüz olsun
Amin canım hepimizin ömrü güzel olsun inşallah. İnan bana hiç kolay değil herseyim o olmuş. Ama geçecek bunu biliyorum. Çok severken kendime saygımin kalmadığını hissettiğimde benden bu kadar diyebildim. Bakalım Allah benim ve çocuklarım için hangi güzel kapıları açacak

var da size de bi sormak istedim

Bize soriyorsun ama biz sana kiziyoruz bu sefer daha cok uzuluyorsun. Kizma sebebimiz de kalbini kirmak degil ama bir hemcinsimizin kendini bu hallere sokmasi ister istemez insani sinirlendiriyor. Siz bu adamla ayrildiniz ve annesinden gizli gorusuyordunuz. Bazi seyler gormek bu kadar zor olmamali. Her konunda herkes gereken her seyi sana yazdi ama bir turlu ikna olmuyorsun hala duzelir umudun var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…