Ceketini atsa hamile kalıyorum

Allah'ım 3 tane çocugum var biri 8 biri 5 biri de 2 yaşında bende 4. Cüye hamileyim tabiri caizse ceketini atsa hamile kalıyorum bu hamilelik ten sezeryan olacağım için tüp lerimi bağlatmayı düşünüyorum bu konuda fikri olup da bana yardımcı olabilecek varmı
O sırada 2 yildir.hamile kalmaya calismaya ben 😀

Vallaha annem e söylemeye korkuyorum Allah belanı versin yine mi hamilesin diyecek
Valla 2 sene ugrastim cocuk icin keske bu kadar kolay olaydi benimde. Tup bebege gitti surecim en sonunda
Bu tarz yakinmalari görünce bazen kiziyorum da . Gunumuzde korunma yontemi bilmemek gibi bisey kabul edilir is degil

O sırada 2 yildir.hamile kalmaya calismaya ben 😀
1 arkadşım var hastanede tanıştık 17 senedir çocuğu olmuyormuş kıızı gördüm niye olmasın ya olur dedim ameliyatta doğumdan nasıl dua ettiysem eve gittiği gece kalmiş hamile ikizlere yemin ederim belki inanmazsınız ama inanıyorum seninki de 2 3 sene içinde olur 💜

1 arkadşım var hastanede tanıştık 17 senedir çocuğu olmuyormuş kıızı gördüm niye olmasın ya olur dedim ameliyatta doğumdan nasıl dua ettiysem eve gittiği gece kalmiş hamile ikizlere yemin ederim belki inanmazsınız ama inanıyorum seninki de 2 3 sene içinde olur 💜
Lutfen okdr olmasın 🥰 toplum baskisi bi yandan. Kimseye olmuyor demiyoruz. Tüp bebege baslicaz.

Hap zararlı istemedim eşim prezervatif sevmiyor
o zaman size 4 cocukla kitlik icinde basarilar.
hadi simdi kucukler. saglikli beslemeyip krese de vermeyince devlet hastanesi devlet okulu vs idare edersiniz 4 cocugu. ya ergenlikle beraber abisinin/ablasinin kiyagetini giymek istemeyince? telefon- kaliteli ayakkabı gibi isteklerle gelince? dersane cagi gelince? ya universitede baska sehire puanlari yetecekse?
4 cocuga diğer yaşıtlarınin gerisinde kit kanaat bir hayat vermek - isteklerine yetisememek cok mu guzel sirf eşinin şeyinin keyfi icin. beyefendi ne korunmayı seviyor ne de bir halttan anlayip bosalmadan cikmayi beceriyor.
üzüldüm cidden konuya da cocuklara da.
hapin olasi zararini masallah carsaf carsaf okumussunuz sezaryende vucudunuza giren anestezinin vs zararından, doktor verdi diye hamilelik boyunca karniniza bitirdiğinizi soylediginiz ilaclarin zararından haberiniz yok. dünyadaki tum ilaclar saglikli - bizim iyiligimiz icin. bir dogum kontrol hapi hasta ediyor, kilo aldiyor.
super bir kafa.
ben de kullaniyorum yillar gecti o zaman da 52 kiloydum bugun de 52 kiloyum. hic de kilo vs yapmıyor

Neyini kıskanayım? Düşünmeden hamile kalmanı mi? Kocam ceketini atsa hamile kalıyorum diye içten içe gururlanıyorsun demek kı kıskanılacak bir şey görüyorsun üzülecek halini.
Gaziantep’te dört çocuğuyla beraber kocası tarafından öldürülen 30 yaşındaki kadına acımıştım sabah. Bu daha fena. İçten içe gururlanıyor bir de bununla. 😐

o zaman size 4 cocukla kitlik icinde basarilar.
hadi simdi kucukler. saglikli beslemeyip krese de vermeyince devlet hastanesi devlet okulu vs idare edersiniz 4 cocugu. ya ergenlikle beraber abisinin/ablasinin kiyagetini giymek istemeyince? telefon- kaliteli ayakkabı gibi isteklerle gelince? dersane cagi gelince? ya universitede baska sehire puanlari yetecekse?
4 cocuga diğer yaşıtlarınin gerisinde kit kanaat bir hayat vermek - isteklerine yetisememek cok mu guzel sirf eşinin şeyinin keyfi icin. beyefendi ne korunmayı seviyor ne de bir halttan anlayip bosalmadan cikmayi beceriyor.
üzüldüm cidden konuya da cocuklara da.
hapin olasi zararini masallah carsaf carsaf okumussunuz sezaryende vucudunuza giren anestezinin vs zararından, doktor verdi diye hamilelik boyunca karniniza bitirdiğinizi soylediginiz ilaclarin zararından haberiniz yok. dünyadaki tum ilaclar saglikli - bizim iyiligimiz icin. bir dogum kontrol hapi hasta ediyor, kilo aldiyor.
super bir kafa.
ben de kullaniyorum yillar gecti o zaman da 52 kiloydum bugun de 52 kiloyum. hic de kilo vs yapmıyor
Varımız yoğumuz çocuklarimiz okulda gayet başarılılar hep marka giyinirler herşey ide veriyor Rabbim çokda güzel ilgileniyorum öyleki kıızm il genelinde 3. Sınıf 31. Sırada başarı belgesi alıyor kolejlere başvurı yapacağız öğretmeni tavsiye si ile

Yatmaya gidiyorum çok çeneniz var iyi geceler bir giriyim dedim 100 mesaj attınız milletde sohbet arıyormuş çocuk yapmaya vakit yoksa demekki
Benim başım ağrıyor Naslıhan Abla, al benim fikfik hakkım da senin olsun; yapıştır gitsin. İyi geceler.

X