çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

elimde değil artık 5 yıldır çok yoruldum gücüm kalmadı hep dua ettim allahım sağlıklık hayırlı bir evlat nasip et diye ama olmuyor tek istediğim sağlık huzur mutluluk ama evladım olmayınca mutluda olamiyorum artık hiçbiryere gitmek istemiyorum kolumu tutan sen daha cocuk yapmıcanmı diyor insanlardan nefret etmeye başladım artık ..
bu maydonoz ve süt buharı ne süt buharını sanki duydum ama hatırlayamadım nasıl oluyor.

kuzum bidaha bakcam gölgede üzülme lütfen bende senn gibi oluyorm ruh halini çok iyi anlıyorm ama olcak bizde yıkcaz buraları hamileyiz diye
Size tecrubelerimden yazmak istiyorum moralinizi asla bozmayın ilk gebeliğim kanda 100du pozitf dediler ama idrar da cıkmadı bikaç gun bekledm erken genelk testi yaptm cıkmdı bikaç gun sonra yaptm anca o zaman belli oldu idrar testlerine erkende olsa guvenmeyin gec dollenme varmış cunku sonuclarım guzeldi ama kurtaj olmak zorunda kaldım bebek gorunmedi kese vardı sadece bide o acıdan bakın kurtaj o kdar kotu bişey ki o kdar canı acıyo ki insanın cok agldm gunlerce allahtan hayrlısını isteyn boyle olmak daha zor inş rabbm nasip etcek bize bebişlerimizi

kuzum bidaha bakcam gölgede üzülme lütfen bende senn gibi oluyorm ruh halini çok iyi anlıyorm ama olcak bizde yıkcaz buraları hamileyiz diye
keşke ya keşke ama işte ben yarın sabahtan ilk idrarla bida test yapcam yarında olmazsa artık adeti beklicem moralsiz moralsiz gezerim 5 gün
inş. ama olmuyor canım ne zamandır bunun hayalini kuruyorum.

Maydonoz ve sütü kaynatıyorsun beline battaniye sarıp buhara oturuyorsun Kanalları açıyormuş ben 2 gün Yaptım ilk yaptığım günüm ertesi günü baya bir sıvı geldi 2. Yaptığımdan sonra pek bişey akmadı temizlendi die düşündüm bidaha yapamadım bakalım bu ay etkisini gösterecek mi

Ewet gercekten rabbim kimseye o kürtaj psikolojisini yaşatmasın.ben kalp atışlarını duydum ertesi günü kürtaj oldum.şuan bana doktor bide hayıt otu verdi.günde iki bardak iç dedi.cok sasırdım acıkcası cünkü doktorlar bitkisel seylere cok sıcak bakmıyolar sonuçta.sizlerde isterseniz bi arastırın.eczanede on liraya satılıyo

nekadar süt ve ne kadar maydonoz kullandın adetin kacıncı gününde yaptın yada bittikten sonra kaçıncı günde yaptın canım ve günde 1 keremi oturdun
kusura bakma biraz detaycıyım ama

Benimde son gebeliğim kürtajla sonuçlandı onun üzerine hamile kalamadım ki ben 2 gebelik geçirdim ikisinde de korunmayı Bıraktığım ilk ay hamile kaldım ama kürtajdan 8 ay geçti hala bişey yok senin kaç ay geçti kürtajından

Bu arada kızlar belki sacma gelecek ama ben üç defadır ucuzlukcuda satılan testlerden alıp yapıyorum.freely diye bi marka.üçbucukcularda 1 liraya satılıyo:) artık eczaneye dört beş lita wermekten sıkıldım.ama şimdide içime kusku düşüyo acaba bu ucuz test herkese mi hayali ikinci cizgiyi gösteriyo.ayy ben kafayı yicem galiba.şu çarsamba gelsede kurtulsam bu psikolojiden

Canı

ben pirinç olayını yaptım son 3 senedir tedavi vardı aşılama normal tedavi falan iğne gonal f falan bıktım son 10 aydır yapmıyordum bu ay evde kendim femara+ klomen ile daha olumlu sonuç elde ettim 2 yumurta ve 19 mm 3 günüde boş geçmedim çalıştımda daha ne yapmam gerek anlamıyorum yumurta var çatlatıdı da iğneden 2 gün sonra gittim dr. baktı sdadece iki kez doktora gittim oda sırf stres olmayayım diye relaks davrandım stres yapma dediler yapmadım
yok sunu yap ma yok bunu yap bıktım artık herşeye dikkat ediyorum neden sebebp ne ya neden olmuyor tahliler temiz tupler tıkalı değil. bıktım artık dayanacak gücüm kalmadı benim . eşimin teyzei yuvarlak bişi verdi kaynatılıp işiliyormuş onu yapcam yok hacdan kuşak getirt yok okunmuş buğday yok şurda bi hoca var oraya gidelim dediler gitmedim sadece allahıma sıgındım ama yok olmuyor dayanamıyorum artık

canım nasıl bişy bi net anlatrmısın nasıl otrcan neye otrcan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…