çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Inşallah pelincim ya çok isterim burdan güzel haber vermeyi ama nasip erken mi yaptık testi acaba adet günümüZde aynı ne zaman gideceksin kan tahliline

Canım malesef çarşamba gidicem.eşim o gün izinli.hala eski mahallemizde kayıtlı oldugumuz için saglık ocagı baya uzak bize.o yüzden eşimi beklemeliyim.off cok istiyorum bu ay.cünkü önümüzdeki ay rahim filmi istiyo doktor.((

Canım o zaman birlikte sewinelim bence :) bak sende hafifte olsa görmşsn sonuçta silik cizgi.bu arada sende herhangi bir belirti filan varmı

Canım diger msjını şimdi gördüm.ben üç yıldır bekliyorum.yaz tatilinde yine bi bi doktora gittim hiç hormon testi yapmadan direk üç ay klomen kullan demişti salak gibi bende kullandım.şimdi doktorumu degiştirdim.prolaktin hormonum yüksek çıktı.dostineks verdi.olmazsa bide tüplere bakalım dedi.eşimin testleride cok sükür iyi cıktı.13 ünde vuruldum canım ignemi.24 ve 36 saatleri degerlendirdik ama kısmet.ha bu arada iki yıl önce bide düşük yapmıştım malesef.rabbim kimseye yaşatmasın.altı haftalikken düştü.canım kusura bakma biraz uzun oldu

Ama bişey anlamadım 2. Çizgi var ama dürbünle görülecek şekilde kırmızı olmadı ama 2. Çizginin yeri belirdi cuma adet günüm ne olacak şimdi ben anlamadım bişey
canım hayırlı olsun diyelim inşallah kandada baktır bence artık inşallah bebi vardır

Canım bende 2 Yıldır Evliyim bir düşük birde kürtajım var tahliller temiz çıktı ama kürtajdan bu yana hamile kalamadım bu ay ilk defa çatlatma iğnesi vuruldum . Belirtiler kasık ağrısı var dün geceden Başlayan Göğüs ağrısı daha çok ucu ama adet zamanlarımda da olan Şeyler umutlanmıyorum bu ay da fos çıkarım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…