çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kzlar 3 ockta olmam lZımdı adetım gelmedı dun test yaptım ılk negatıf cıktı bende yok dıye attım oyle komidinin ustune ondan sonra cope atayım dıye gıdıp aldım baktım cok cok sılık kıl gıbı bı cızgı vardı cok zor gorunuyodu sızce bu ne
Saglik ocaginda kanda baktir canim en iyisi net olani kan sonucu.... bebisin seninledir insallah...

Hayirlisi olsun canim bebis icin her sey bende ikinci ayim klomen ve cat igne ile tanismam dun doktorum klomen verdi yine yumurta takibi vs git gel yapicagiz doktora hakkimizda hayirlisi neyse onu versin rabbim...
ayisigim sana degil yanlis yazildi setanay 90 yaziyorum sandim canim...

Ben azcık korkulu günler geçiriyorum.perşembe rahim filmi çekilecek :rolleyes::KK61:
Her sey bebis icin canim korkma gecip gider bu problemler insallah..... ben sana yaziyorum sandim az once ayisigima yazmisim.... :KK66:

Aynen yaa bulanık oluyordu falan :) senin hamile kalamamadaki problem ne ?? Ne kadardır bekliyorsun

cnm benm sorunum yok ağustosta düşük yaptm 4 ay bekledm tekrar deniyorum 3 aydr sorun yok olmadı cnm bu ayda olmadı sanırım

Kızlar iğneden sonraki 11. gün bat'a 3 gün var erken gebelik testi yaptım negatif çıktı :KK43:
size bu kesin sonuç mu?hani testte yazıyor yüzde 99.8 diye :KK43:

cnm bende de aynı durum bnmde bata 2 gün kadı dün yaptm negatifti bugünde kızdm yapmadm :)

IMG_20160105_095713.jpg
gozukmuyo pek fotoda yınede attımm

28 gunde bır oluyorum 3 ocakta olmam lazımdı hala yok olcak gıbıyım agrılar var bılmıyorum valla kafam corba gibi oldu

Selam arkadaslar yaklasik 1 yildir aktif degildim ,bende derdimi anlatayim 13 yillik evliyim ilk cocugum normal yolla olmustu sonrasinda 2. Cocugu istedik ve 5 yildir olmuyor gecen sene tedavi icin doktora gittik rahim filmi filan cekindim sezeryandan sonra sol tupum kapanmis doktor tup bebek yaptirin dedi gecen.yil tup bebek yaptirdik ankarada ozel bor hastende ,sonrasinda 2 emriyo transfer ettiler ve kimyasal gebelik yasadim dustu hemen , sonrasinda o.ilaclarin yan etkisi 3 cm kist olsutu birdahadda gitmedim doktora, bu yil arkadasim.aradi burda bir.teyze var el almis buhar tedavi ile hamile kaliyorsun diye ve bir cok.kisi.hamile.kaldi gittim.bende ama.olmadi tabi esimde siperm cok.dusuk 9 milyondu keciboynuzu kuru uyguladik 15 milyona yukseldi bu ay doktora gittim yumurta takibi yapildi menogan igne.oldum 6 gun boyunca bu sabahta catlatma ignesi.oldum umutluyum.insallah , rabbim.tum.isteyenlere tez zamanda kucagini doldursun zor.surecten geciyoruz

X