çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

merhaba arkadaşlar,

yorumlarınıza ihtiyacım var. bir kızım var 2 . yi istiyoruz yumurtalıklarım tembelleştiği için kendi çatlamıyor. aralık 23 2015 çatlatma iğnesi oldun yumurtam 30 mm , adetime 6 gün var . bir haftadır aşırı sarı akıntı ve bugünde peçeteye sildiğim de kılcal damar şeklinde kan vardı çok az ama, sizce 6 gün önce adet oluyor olabilirmiyim. bu arada geçen ay kimyasal gebelik geçirdim

9 aydır deniyoruz 2 aydır da iğne oluyorum YARDIM LÜTFEN :KK43:(
Bu iyi bişey saniyorum yerleşme kanaması olabilir inşallah öyledir rabbim gonlundekini versin umarım bebisin seninledir beklemekten başka caremiz yok

Beklemek çok geriyor beni inşallah korktuğum başıma gelmez 9 ay çok yordu beni , planlı yaşamak çok sıkıcı

Sat 7 aralık yumurtlama tarihim 20 aralık bat da 6-7 ocak olmalıyım

benmde aynı kuzum valla ne gelen var ne giden kuzum benmde 10 kasım -17 kasım regl 24-25 yumurtlama 6-7 aralık bat testler negatif kan vermedm gelen giden yok ama belirtide yok hastalncm muhtemelen :)

Bu iyi bişey saniyorum yerleşme kanaması olabilir inşallah öyledir rabbim gonlundekini versin umarım bebisin seninledir beklemekten başka caremiz yok

cnm benm söylemekten ben yoruldm sizde sıkılmşsnzdr ama bak çörekotu çk faydalı yap onu inan görürsn faydasını

ağrılar başladı haff haff gelir bugün kırmızı kesin

Kırmızılar geldi kızlar hayrlısı Allahtan genetik test yaptrmştm temiz ama pıhtılaşmaya yatkınlık çıkt iğne verd şukur şu an çk mutluyum :)

Kırmızılar geldi kızlar hayrlısı Allahtan genetik test yaptrmştm temiz ama pıhtılaşmaya yatkınlık çıkt iğne verd şukur şu an çk mutluyum :)
Hayirli olsun senin icin insallah canim...

Dun sabah 11 de catlatma ignesini oldum bastan beri okudum.yazilari hamile kalanlar cok degil umutsuzluga kapilmamak elde degil rabbim hayirlisini versin beklemedeyim bende
Aralkta bende klomen cat igne yapildi sonuc husran 2 ocak regl gunum 3 gunu klomene basladim haftaya yumurta takibi 19 mm olunca catlatma yapilacak hepimiz icin hayirlisi olsun

X