çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

ben de ilk düşüğümde dr lara söylüyordum hep, hiç biri önemsmeedi, ablam da dört düşük yapınca çok korktum her seferinde düşük olur diye, fakülteye gittim anlattım testler yapıldı, pıhtılaşma çıktı, ben de aynı sen gibi iğne ve corasprin kullanıcam ,hamile kalırsam tabi.... bekliyoruz bakalım kısmet
Canim insallah hamile kaliriz ve bu sefer pihtilasmayı yeneriz bebeklere kavusuruz

ben de ilk düşüğümde dr lara söylüyordum hep, hiç biri önemsmeedi, ablam da dört düşük yapınca çok korktum her seferinde düşük olur diye, fakülteye gittim anlattım testler yapıldı, pıhtılaşma çıktı, ben de aynı sen gibi iğne ve corasprin kullanıcam ,hamile kalırsam tabi.... bekliyoruz bakalım kısmet ne zamanaysa....
Canim insallah bu sefer hamile kaliriz ve pihtilasmayi yenip bebeklerimize kavusuruz

Bekleyebilceksen bekle :) keşke bende beklesem bugünde yaptm yine negatif var iyce gtt ümidim gölge bile yok bat 6 yada 7
Ben beklerim galiba yaa sanki benimde umudum yok bugün negatifi görünce :KK43: ama bazı kişiler negatif gördüğü halde üç gün sonra silik çizgi gördü yaa bir ihtimal işte :p :)

Ben beklerim galiba yaa sanki benimde umudum yok bugün negatifi görünce :KK43: ama bazı kişiler negatif gördüğü halde üç gün sonra silik çizgi gördü yaa bir ihtimal işte :p :)

İnş canm Allahtan umidimizi kesmicez ben sdc bu ay yok diyorum çnk belirt kurunt bile yok ya golgeli silik hiç çizgi yok :)

Kızlar iğneden sonraki 11. gün bat'a 3 gün var erken gebelik testi yaptım negatif çıktı :KK43:
size bu kesin sonuç mu?hani testte yazıyor yüzde 99.8 diye :KK43:

Canlar bende de pıhtılaşma var 2 düşük ten sonra coraspin ve igne ile yavrumu sağlıkla aldım kucağıma çok şükür inşallah rabbim isteyen herkese versin şimdi de ikinci için uğraşıyorum yarın test yapmayı düşünüyorum bat 7 ocak bakalım nasip

Ben Burdayım :KK49::KK49::KK49: iyiyim cnm sen nasilsin
Hayirlisi olsun canim bebis icin her sey bende ikinci ayim klomen ve cat igne ile tanismam dun doktorum klomen verdi yine yumurta takibi vs git gel yapicagiz doktora hakkimizda hayirlisi neyse onu versin rabbim...

Kzlar 3 ockta olmam lZımdı adetım gelmedı dun test yaptım ılk negatıf cıktı bende yok dıye attım oyle komidinin ustune ondan sonra cope atayım dıye gıdıp aldım baktım cok cok sılık kıl gıbı bı cızgı vardı cok zor gorunuyodu sızce bu ne

Kzlar 3 ockta olmam lZımdı adetım gelmedı dun test yaptım ılk negatıf cıktı bende yok dıye attım oyle komidinin ustune ondan sonra cope atayım dıye gıdıp aldım baktım cok cok sılık kıl gıbı bı cızgı vardı cok zor gorunuyodu sızce bu ne
Merhaba Can'ım adetin geçtiyse kan testi yaptır .idrarda pek belli olmuyo .inş hamilesindir bizede haber ver sevinelim seninle :KK73:

X