çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Adetin 2. Gunu cnm sabah akşam yiceksin benm 2 yumurtam buyudu ama hamiş değilim buyum ihtimal negatf 3 gundr regle 4 gun var
Hayırlısı olsun ama kan testi önemli. .İnş güzel sonuç alırsın.
Adetin 5. Günü yarın başlayayım diyorum. Olur herhalde.

Başl kuzm bende 5. Gunu başladm bide sbah sanıyodm ben sadece sabah yedim bu ay hem sabh hem akşam yicem :)
Hadi bakalım inş yararını görürüz :)
Miktarı ne kadar peki.. önceden mi karışımı hazırlıyorsun nasıl?

Eklentiler

• wp_ss_20160103_0001.png
    wp_ss_20160103_0001.png
    147,5 KB · Görüntüleme: 62
Kuzum bende ayın 21 inde oldm iğne lapoquit diye test vard onu yapıom 3 gundur iğnenin siliğini bile gormedm :) bildiğin dibine kadar girdim tek çizgi :) geçen ay silik gordm kanda 9 çıkt sonra değer duşt çk ağladm o yüzden koyverdim artk ne çıkarsa bahtma geçen ay 8 gun kala başlamştm testlere heralde bidaki ay hiç yapmam :) ama preseed alcam sıra onda :))
Dayanamıyorum yaa bende yarın test yapacam evde bakalım silikde olsa iğne etkiside olsa bir çizgi daha belirecekmi :) bende bir türlü göremedim o çizgiyi yaa sürekli tek tek ne belirtiler yasadım çıkmadı ikinci çizgi şimdimi çıkacak hiçbir belirti yok diyoeum ama umut fakirin ekmeği :KK70:

Dayanamıyorum yaa bende yarın test yapacam evde bakalım silikde olsa iğne etkiside olsa bir çizgi daha belirecekmi :) bende bir türlü göremedim o çizgiyi yaa sürekli tek tek ne belirtiler yasadım çıkmadı ikinci çizgi şimdimi çıkacak hiçbir belirti yok diyoeum ama umut fakirin ekmeği :KK70:

Aynen cnm ben olmadığn bilyrm çnk test negatf belirt de yok ama yinede içten içe umitlenyrm :) iğnenn etkisi geçmese bende çıkard canm 3 gundr yapıodm yada vucdm sunger gibi emdi ama ihyç olmadkça yaptrmcm bidaha zaten çatlıyo çorek otu preseed denicem bu ay umıtlıyım o ikiliden :)

Aynen cnm ben olmadığn bilyrm çnk test negatf belirt de yok ama yinede içten içe umitlenyrm :) iğnenn etkisi geçmese bende çıkard canm 3 gundr yapıodm yada vucdm sunger gibi emdi ama ihyç olmadkça yaptrmcm bidaha zaten çatlıyo çorek otu preseed denicem bu ay umıtlıyım o ikiliden :)
Ayy ben dayanamadım test yaptım sabah sabah ve yine negatif bendede ilaçın etkisi falan kalmamış belirtide yok uff

Bu ay yine klomen ve ıgneyle devam. Bu sefer Rabbim yüzümüzü güldürür ins.
Amin canim gecen ay klomen ve igne oldum 2 ocakta regl oldum oysa 4 gun gecti umitlenmisdim.Umutlar bu aya kaldi bugun randevum var klomen verir yine heralde bilemuyorum ne yapacak doktorum rabbim gonlumuzdekini bize sunar insallah.. amin

Amin canim gecen ay klomen ve igne oldum 2 ocakta regl oldum oysa 4 gun gecti umitlenmisdim.Umutlar bu aya kaldi bugun randevum var klomen verir yine heralde bilemuyorum ne yapacak doktorum rabbim gonlumuzdekini bize sunar insallah.. amin

canm çörekotu bal yap sende inan ilaçtan daha etkili

inşalah canım inşalah ama test yapmaya korkuyorum oyuzden adet olmazsam çarsamba doktor kontrolume gidicem

kuzum korkyoruz ama yapcaz mecbur bende senn gibi korkydm yapmcktm elimi ağr bişy korkarak atıyodm baktm olmcak yaptm 3 gün üst üsste negatif gerçi 7 gün varken yapmaya başladm bugün daha bata 3 gün var bugünde yapmadm zaten negatif diye koyverdm allahı vekil kıldm ona bıaktm ne zamn verirse beklicem

X