çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Inşallah canım ya , alanında da uzman yani umarım dediğin gibidir

Amin cnm amin inşallah rabbim hepimizin gonlundekini versin
Merhaba canim bugun sabah 4.gunumde saat 10:00 da kirmizilar gorundu hayirlisi buymus.umarim senin btchcg yukselmisdir. pazartesi gunu mucdeni sabirsizlikla bekliyorum rabbim gonlumuzdekini bizlere sunar insallah bat 28-29 ocak calismalara devam hayirlisi diyorum hepimiz icin... amin

Cnm herseyin hayırlısı umarım rabbim sana da bu güzel haberi en kisa zamanda almayi nasip etsin ben kendimden umudu kestim bu ay pazartesi tahlile bile gitmek istemiyorum belki biraz daha beklerim ama tek sıkıntım erken öğrenmekte ki amacim gebelik varsa bir an önce igneye başlamak çünkü gebelikten sonra bir de yaşayacak mi ölecek mi kalbi atiyor mu durdu mu derdi var rabbim herseyin hayırlısı ni versin gerçekten çok zor bi süreç

Sıkma canını Allah büyük 2016 bizim yılımız olacak inş :)

Canim sen testini yaptir derim hayirlisi olsub insallah ginlundeki olur insallal

Meraba kızlar ben ayın 21 inde çatlatma iğnesi vurundm 19 14 2 yumurtam vard bize 22-24-26-28 ilişk verd ben ayın 1inde de 2 sinde yani dun test yaptm negatif zaten hiç bi belirtide yok bat da 7 ocak erkenm yaptm acaba yoksa belkide bişy yok

Persembe regl olmasan cuma test yaptir.canim belirti olmasada hamis olanlar var rabbim gonlundekini sana sunar insallah... amin

Canim sen testini yaptir bence 1,2 degerin yukselmis olabilir sen ihtimallerini goz ardi etme bebisin seninledir insallah sakin umudunu bitirme yarin test yaptir bizlerede haberi ver. merak ettirme canim .rabbim neylerse guzel eyler insallah... amin

Bence arkadasim bekle daha vaktin var biraz erken yspmissin yani suanda yine yapsan deger yukselmemisse suphede kalabilirsin en guzeli biraz daha beklemen bende ayin 29 da ikinci igne mi oldum bu sefer hic bise yapmadan beklicem inşallah hamilesindir

İnş canm ya ama ne bilim yok galiba :)

B
Saol cnm inş hepimizin sen beklemdnmsn ne kadardır istyosun cnm
ben iki yildir bekliyorum daha vakti var demekki rabbim bekletiyor zamani gelirse bizede saglikli bebisler nasip eder insallah canim hakkimizda hayirlisi neyse o olur insallah

Bben iki yildir bekliyorum daha vakti var demekki rabbim bekletiyor zamani gelirse bizede saglikli bebisler nasip eder insallah canim hakkimizda hayirlisi neyse o olur insallah

Tabiki kuzum rabbim en yakın zamanda hayırlı olanı nasip etsn bize

Yaa benimde sekiz ocak bat yarın yapmayı düşünüyordum testi ama erken mi diyorsun niye negatif çıktıki yaa erkense iğnenin etkisi yine silikde olsa çıkıyor diyorlar ama bende korkuyorum teste açıkçası ama bekleyip stres yapmaktansa adetin gecikmesindense test yapmak mantıklı geliyor bir yandanda

İğnenın 13. Günü negatıfı gördüm. . Yani İğnenın etkısı geçiyor demek ki

Kuzum bende ayın 21 inde oldm iğne lapoquit diye test vard onu yapıom 3 gundur iğnenin siliğini bile gormedm :) bildiğin dibine kadar girdim tek çizgi :) geçen ay silik gordm kanda 9 çıkt sonra değer duşt çk ağladm o yüzden koyverdim artk ne çıkarsa bahtma geçen ay 8 gun kala başlamştm testlere heralde bidaki ay hiç yapmam :) ama preseed alcam sıra onda :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…