çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba kizlar. Arkadasim catlatma ignesi vuruldu. Bugun 13.gun .beta hcg yapti 5.86 cikti degeri. Acaba hamilemidir. Ignenin etkisi varmidir. Adetine 3 gun var.
Bence hamiledir iki gun sonra yine testti tekrar etsin yukselirse pozitiftir canim hayirli haberler verirsin bizede insallah 12 .gun igne etkisi bitiyor diye biliyorum

İnşallah cnm mutlaka yazıcam sonucu hepimiz güzel haberler alalım bence sence hastaneler tatil olmadan git ver tahlili sonra 3 gün geçmek bilmez
Evet yarin insallah bisey olmasa yani olmayan regl devam ederse test yaptiracam canim hayirlisi olsun ikimiz icin ve hepimiz icin canlar

Kar kış kıyamet demedim kan vermeye gittim doktorum erken daha çıkmaz dedi ama bi umut işte verdik bakalım
İnsallah pozitifi gorursun bebisin seninle olsun .hisler kalbin aynasidir.sen hissettin rabbim gonlune gore versin canim

Cnm sonuç kocaman negatif 1.2 çıktı
Tabi 1.2 cikar 11 .gunun cunki ve kucuk degerler erkek bebis diyorlar kizda 11.34 muydu cunki o kiz bebis deger yuksek gunun gelene kadar testi tekrar ettir yada 14. Gun tekrar ettir pazartesi mutlaka yaptir bebis var ben hissediyorum rabbimin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…