çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Şimdi tıp merkezini arayıp sordum sonuç 5 değilmiş <5 yazıyor. Yani değer 5ten küçük demek yani negatif demekmiş

Bende 17.gunum igne sonrasi hala olamadim adet kanda negatif idi zaten 15.gunde bugunde evde yaptim yine negatif hayirlisi

Tatlim saat 12 gibi oldum bugun pazartesi güne sulwymaniye kadi doğum infertite bolume randevu aldım hormon testleri vericem bakalim neden tutmuyor yumurta oliyo catlatma yapılıyor gebelik oluşmuyor neden

Tatlim saat 12 gibi oldum bugun pazartesi güne sulwymaniye kadi doğum infertite bolume randevu aldım hormon testleri vericem bakalim neden tutmuyor yumurta oliyo catlatma yapılıyor gebelik oluşmuyor neden
Hadi ya 😞
Üzüldüm Valla
Önümüzdeki ay olurinşallah 🤲
Benim de şiddetli bel ağrım var. Normalde adet öncesi böyle bel ağrım olmazdı ama emin olamiyorum bende pazartesiyi bekleyeceğim

Bende regl günümde oldum canım
Yaptır testlerini mutlaka
Ben bu ay hepsini yatırmıştım; hormonlar hsg spermiyogram. Hepsi normal hamdolsun.
Reglin 3. Günü de klomene başladım 5 gün, gün de 1 kere içtim. 2 yumurtam gelişti ve çatlatma iğnesi oldum
Ama tutmadı
Nasip bu ay tedavi olmayacağım ara vereceğim. Üst üste hormon yüklemesi yaptırmak istemiyorum vücuduma

Gittim dün famera estrofem coraspirin verdi başladım
Ben gitmedim canım. Zaten 3 aya kadar klomenin de iğnenin de etkisinin olumlu anlamda sürdüğünü biliyorum. Artı rahim filmi fe çektirmiştim onun da olumlu etkisi oluyor
Sana şifaolsun inşallah meleğini getirsin
Takipteyim seni 😉😘

Malesef canim soldan yumurtlama olmus bu ay ve soldan olan yumurtam gelişmeden sönüyor 13mm de kaldı büyümedi adet tarihimi beklocem yine

Malesef canim soldan yumurtlama olmus bu ay ve soldan olan yumurtam gelişmeden sönüyor 13mm de kaldı büyümedi adet tarihimi beklocem yine
Aaaa yumurta takibi mi yaptırdın da öğrendin
Bana takip yapmamıştı doktor. Üzüldüm canım yaaa... 😑😑😑 umutlar bir dahaki aya inşallah

Kızlar bugün regl günüm test yaptım baksanıza hayaley çizgi falan var mı 😄😄😄

Eklentiler

• 20210829_152655.jpg
    20210829_152655.jpg
    116,6 KB · Görüntüleme: 182
X