çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canım bide sana bişey sorucam kasık ağrın çok oluyor muydu benım sol kasıgım çok agrıo ara ara sag tarafa geçiyor ya :KK43:

canım bide sana bişey sorucam kasık ağrın çok oluyor muydu benım sol kasıgım çok agrıo ara ara sag tarafa geçiyor ya :KK43:
soyle soliyim ben adet olacagim zaman hic sancim olmazdi lavaboya gidince adet oldugumi anlardim ama asilama yapildigi zaman 6.gunde bicak saplanir hibi kasiklarimdan belime dogru bi agri oldu 4 5 saat sonraki gunlerde aniden bi saplanma oluyordu 15.gunde muthis bi karin ve kasik agrim oldu

soyle soliyim ben adet olacagim zaman hic sancim olmazdi lavaboya gidince adet oldugumi anlardim ama asilama yapildigi zaman 6.gunde bicak saplanir hibi kasiklarimdan belime dogru bi agri oldu 4 5 saat sonraki gunlerde aniden bi saplanma oluyordu 15.gunde muthis bi karin ve kasik agrim oldu
normalde benımde ağrım falan olmaz cunku gunumu bılmezdım bu yuzden bende senın gıbıydım bakardım olmusum. ama son 3-4 aydır kasık ağrım falan oluyor saplanıo bişeyler ama bakalım neler olucak zamanla anlaşılır
seninde başını şişirdim kusura bakma

normalde benımde ağrım falan olmaz cunku gunumu bılmezdım bu yuzden bende senın gıbıydım bakardım olmusum. ama son 3-4 aydır kasık ağrım falan oluyor saplanıo bişeyler ama bakalım neler olucak zamanla anlaşılır
seninde başını şişirdim kusura bakma
yok estafurullah test yaptinizmi

arkadaşlar ya bişey sorucam en son 10 nisan da adet oldum ben klomenle yine yumurta oluşunca 18 nisanda da çatlatma iğnesi yapılmıştı. şimdi normal şartlarda iğneden sonra 14.gün genelde adet olunuyo diye biliodum ama hala olmadım ben normal adet tarihimdemi olmam gerekiyor yoksa şu anda olmuş olmam gerekirmiydi pek şaşmaz çünkü adetim ona göre test yapmayı deniycem ..

Bnde 18. Gunumdeyim adet olmadim hala
benimde olmadı canım hala merakla bekliyorum bende normalde adetim 10 nisan ama iğneden sonraki günleri kapsadığını duydum.benmde 17.günüm normalde hiç tarihlerim karışmazdı max. iğneden sonraki 15. gün olmuştum.İNş adet olmyızda güzel haberler alalım artık bu ay :dua:

benimde olmadı canım hala merakla bekliyorum bende normalde adetim 10 nisan ama iğneden sonraki günleri kapsadığını duydum.benmde 17.günüm normalde hiç tarihlerim karışmazdı max. iğneden sonraki 15. gün olmuştum.İNş adet olmyızda güzel haberler alalım artık bu ay :dua:
Aşkım bn bu yaziyi yazdiktan iki saat sonra adet oldum.ins sende ise yaaramistof. Bugün de doktorum.cagirdi. gttim. Klomene baslicam yarin gunde bestane. Catlatip asilama olucam. Aslinda yumurtam catlamis ama tutmamis iste hayrlusi olsun

Aşkım bn bu yaziyi yazdiktan iki saat sonra adet oldum.ins sende ise yaaramistof. Bugün de doktorum.cagirdi. gttim. Klomene baslicam yarin gunde bestane. Catlatip asilama olucam. Aslinda yumurtam catlamis ama tutmamis iste hayrlusi olsun
bende sabah dayanamadım test yaptım ama bişey çıkmadı,adet olmayı beklicem artık yeniden klomen kullanamam çünkü biraz fazla kullandığım için ara vermem gerekicek. hayırlısı olsun inş canım

yok estafurullah test yaptinizmi
Test yapmama gerek kalmadı canım adetim geçikti ucuncu adet oldum malesef bu ay olmadı iğne yapmıcaz dedi hoca sadece femara kullan adetin bitince 1 hafta ilişki sonrası rutın hayat beklıcez dedi bende zaten peşinden koşturmicam artık ne zaman kısmet olursa

dün kan baktırdım 2.72 çıktı adeti beklicez olmazsam 5 gün sonra bidaha test yapılacak
Slm hayirli ramazanlar sahur yaptim biri gecmisten yazimi begenmis bende baktim bu sayfada okumaya basladim senin takvimi gordum cok sevindim saglikla gelsin minnosun nasilsiniz

Kızlar bugün iğneden sonraki 19. Günüm hala adet olmadım dün kan testi yaptırdım sonuç negatif neden böyle oldu adetlerim gecikmezdi benim sonradan hamilelik olabilir mi kasıklarımda ağrılar var

Kızlar örnek olsun die bişey anlatıcam
Bu ay ilk ama ilk defa tamam mı
Öbür aylar ömrümde yaşamadığım bişey oldu
Göğsüme iğne Batar gibi sızlıyo 3-5 saniye devam edio
Ama fos çıktı :))
Adet oldum
Geçen ay da ilk kez yaşadığım olay ve hâlâ şaşkınım
Göğsümde üç dört damar kocaman belirdi
Hamilelik belirtisi olduğunu hiç duymadım Kİ piskolojik olsun
Netten baktım hamilelik belirtisiymiş
Sonuç yine regl oldum
O damarda var bişey vücudum hazırlanıyor desem iki ay oldu anlamadım bu işi