çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Yok aslında ama yumurtalar yeteri kadar büyümüyor ama kendiliğinden 2 kere hamile kaldım aslında ama düşük yaşadım zaten gitmicem doktora tedavi fln istemiyorum çok umutlanıyorum çünkü
Bir sorun yoksa cokta kafana takma. Ama iki dusuk olmasi arastirilmasi gerekli. Şuan hormonlarin nasil? Mesela bir ablam kurtajdan sonra 6 ay bekle dediler diye bekledi. Sonraki gittigi dr da 1 yila kadar tekrar gebe kalamaman normal demiş. Ama yinede kalamadi en son hormon tahlili ve hsg cekildi acaba tikaniklik mi var diye ve hormonlarinda prolaktin yani süt hormonu eski gebelikten sonra yuksek kalmis. İlacla dusuruldu ve hemen ardindan gebe kaldi. İnşallah sizinde olur

Bir sorun yoksa cokta kafana takma. Ama iki dusuk olmasi arastirilmasi gerekli. Şuan hormonlarin nasil? Mesela bir ablam kurtajdan sonra 6 ay bekle dediler diye bekledi. Sonraki gittigi dr da 1 yila kadar tekrar gebe kalamaman normal demiş. Ama yinede kalamadi en son hormon tahlili ve hsg cekildi acaba tikaniklik mi var diye ve hormonlarinda prolaktin yani süt hormonu eski gebelikten sonra yuksek kalmis. İlacla dusuruldu ve hemen ardindan gebe kaldi. İnşallah sizinde olur
Hormonlarımda sadece fsh tam sınırda gibi dedi doktor sadece çok korkulacak bişey değil deci Rahim filmi istemedi 2 gebelik olduğu için düşük araştırıldı kan pıhtılaşması çıktı inşallH olur vakit saat daha değil demek ki

Çatlatma iğnemi bugün sbh 9:00 da oldum Doktorum perşembe ilişki dedi saat vermedi..yrn akşam 36 saati geçiyor..hep 36 saatten snra diye okudum doğrumu biliyorum tecrübeli arkadaşlarım

Çatlatma iğnemi bugün sbh 9:00 da oldum Doktorum perşembe ilişki dedi saat vermedi..yrn akşam 36 saati geçiyor..hep 36 saatten snra diye okudum doğrumu biliyorum tecrübeli arkadaşlarım
Canım benim doktorum 24. Ve 36. Saatlerde ilişki istiyorum demişti.

Merhaba arkadaşlar benim doktorum 16 şubatta bende çatlatma iğnemi oldum doktora 15 de gitmiştim bana gelmeden birlikte olun demişti yani 14 ünde iğneden sonra 36 saat sonra birlikte olun dedi ve sonrasında gün aşırı şimdi tahlil gününü bekliyorum heyecanla

Bana saat vermedi iğneyi yapmadan birlikte olun vücutta sperm olsun dedi. İğneyi yaptığı gün ve gün aşırı dedi saat vermedi

Kızlar merhaba ben 9 şubatta çatlatma iğnesi yapıldım bu ay normal deniyelim olmassa öbür ay aşılama yaparız dedi ben 2 gün önce dayanamadım test yatım 12.gün oldu yani ve test negatif çıktı sizce hafta sonu tekrar yapsammı test?bu ay regli olucamgibi geliyo zaten banada

Bu ay olmadı benim çatlatma iğnesi bu gün iğnenin 15 günü ama test negatif çıktı hayırlısı insallah dizler güzel haberi alırsınız

Kızlar merhaba ben 9 şubatta çatlatma iğnesi yapıldım bu ay normal deniyelim olmassa öbür ay aşılama yaparız dedi ben 2 gün önce dayanamadım test yatım 12.gün oldu yani ve test negatif çıktı sizce hafta sonu tekrar yapsammı test?bu ay regli olucamgibi geliyo zaten banada

Benim de 7. Gün bitti ama nedense bende hamile olmadığımı düşünüyorum inşallah biz yanılıyoruzdur bu arada ümitsizliğe kapılma 14. Gün bile sonucun doğru çıkmadığı oluyor bazen ayrıca negatif olsa bile sonra ki döneme moral depola çünkü bu süreçler yorucu

Benim de 7. Gün bitti ama nedense bende hamile olmadığımı düşünüyorum inşallah biz yanılıyoruzdur bu arada ümitsizliğe kapılma 14. Gün bile sonucun doğru çıkmadığı oluyor bazen ayrıca negatif olsa bile sonra ki döneme moral depola çünkü
Benim de 7. Gün bitti ama nedense bende hamile olmadığımı düşünüyorum inşallah biz yanılıyoruzdur bu arada ümitsizliğe kapılma 14. Gün bile sonucun doğru çıkmadığı oluyor bazen ayrıca negatif olsa bile sonra ki döneme moral depola çünkü bu süreçler yorucu

Olmassa bir sonraki ay aşılama olucak o olur inşallahAllah hepimizin hakkında hayırlısı versin ve ayıpsız kusursuz olucaksa versin
Yrn sabah tekrar yapıcam hasta olmassam bakalım

Çarşamba çatlatma iğnesi oldum..perşembe akşamından itibaren yumurta akı kıvamında akıntım başladı..birde ben dayanamayıp çarşambadan beri ovulasyon testide yapıyorum 5 gündür çizgiler kopkoyu çıkıyor.cumadan beride kahve akıntım var.çatlatma iğnesi işe yaramadımı acaba sürekli test kıpkırmızı.çünkü bnm bildiğim yumurta çatlamak üzereyken koyulaşır sonrasında silikleşir kafam karıstı.kahve akıntı kist korkusu başlattı..çatlamadı kistemi dönüştü acaba.pco lu değilim.ama en sonki tüp denememden sonra hep 10 gün geç gelio adetim

Çarşamba çatlatma iğnesi oldum..perşembe akşamından itibaren yumurta akı kıvamında akıntım başladı..birde ben dayanamayıp çarşambadan beri ovulasyon testide yapıyorum 5 gündür çizgiler kopkoyu çıkıyor.cumadan beride kahve akıntım var.çatlatma iğnesi işe yaramadımı acaba sürekli test kıpkırmızı.çünkü bnm bildiğim yumurta çatlamak üzereyken koyulaşır sonrasında silikleşir kafam karıstı.kahve akıntı kist korkusu başlattı..çatlamadı kistemi dönüştü acaba.pco lu değilim.ama en sonki tüp denememden sonra hep 10 gün geç gelio adetim

Doktorun özelse keşke arayıp sorsan ama kist oluşsa bu kadar kısa sürede belirti vermez her halde

Özel ama sürekli rahatsız etmek istemedim..bende öyle düşündüm kist hemen büyüyüp kanama yapmaz heralde..ama ndn 5 gündür testler pozitif anlamadım

Kusura bakma canım ilaçlardan başım çok döndü yattım biraz uyumuşum vallahi o testlerden hiç anlamıyorum inşallah bilen biri cevaplar

X