çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim eger igneden olsaydi pozitif cikardi idrar.
ben gebeligi ogreneli 4 gun oldu hala idrarda gorunmuyo idrara gec karisiyomus bazilari erken gorebiliyo tabi ama bende cikmadi daha oyuzden onemli olan kan sonucu insallah vardir
Pek umudum kalmadı ama..hayırlısı Allahtan..

İğneyle oldu canım. Asılama olmadı. Muayene sırasında çatlamak üzere dedi doktorum.ertesi güne iğne vuruldum. Belkide erken yaptım. Belkide bişi yok adet olucagim
catlamak uzere olan yumurtaya neden catlatma ignesi yaptirdi acaba zaten catlamak uzere oldugunu soylemis gun asiri iliskiye girin diyebilirdi catlamama ihtimalinimi dusundu acaba sizin probleminiz ne pko falanmi var neden tedavi goruyosunuz

catlamak uzere olan yumurtaya neden catlatma ignesi yaptirdi acaba zaten catlamak uzere oldugunu soylemis gun asiri iliskiye girin diyebilirdi catlamama ihtimalinimi dusundu acaba sizin probleminiz ne pko falanmi var neden tedavi goruyosunuz
10 aylık evliyim ve gebelik hiç olmadi.yumurtam oluşmuyormuş. Sanırım kisté dönmesinden çekindiğı için garantiye soktu işi.bursada bu konuda uzman diye gittim zaten bende ona. Sence bu test normalmi mürekkebi dağıldı yapar yapmaz..ortaya gelmeden durdu kurudu

chamallows canım merhaba öncelikle hayırlı kandiller.. Lütfen dualarında benide unutma :)bende bu ay adetimde aşılama olmayı düşünüyorum bunun belirli bir prosedürü vat mı? Üniversite hastanesinde olmak istiyorum 205 tl işlem parası istiyorlar ama ilaç fiyatlarını bilmiyorum sen hangi ilaçları kullandın ve ne kadar tuttu canım??? Beni biraz bilgilendirir misin???

merhaba canım hepımıze hayırlı kandıller tabıkı evlat sahıbı olmak ısteyen her anne her gece dualarımda.
bende üni hastanesıonde yaptım aşılamamı şimdi prosedur şöyle eğer iğneli tedavi uygulanacaksa
devlet in şartları var canım 3 yıllık evlı olman gerekıyor senın ve eşinin geriye dönuk 5 yıllık toplamda 900 gun sıgortanız varsa eğer hastaneden rapor çıkartıyorsunuz ve ılaçlarınızın buyuk bır kısmını devlet karşılıyor
yok şartları sağlayamıyoprsan mesela ben puregon iğne kullandım 230 lıra ve bu iğneden 3 şişe kullandım bırı nerdeyse dolu sayılır ama almak zorunda kaldım 2.şişe yetmeyınce yanı ıgneye tomlamda 690 lıra verdım 80 tl de çatlatma iğnesi 770 lıra ilaçlara ödedim benım dr um prof.tu buyuzden 120 lıra dr parası + 650 lıra sperm yıkama ve aşılama için ücret ödedim
yok iğneleme değilde klomenle+çatlatma iğnesi ile yapılacaksa klomen zatenn 10 12 liralık bir ilaç iğnede yine 80 lira
size 205 dedıklerıne göre rapor çıkartabılıyorsunuz anladığım kadarıyla

canım bu testler genelde fazla ıdrar damlatılınca boyle olur boyle bişey olabılırmı yada azmı damlattın eğer ıkısınıde yapmadıysan tekrar test yap ama iğneden 14 gün sonra yap yoktan yere pozitif görebilirsin
benımde yumurta çok zor oluşuyordu

29.10 çıktı değerim. Doktor güzel görünüyor dedi.. cumartesi bir daha olcturecwgim bundan Sora değer artmalimiymis biraz canım sıkıldı az gibi geldi değer senin 47
canim 3.hafta icerisinde 10 ile 50 arasinda bir deger olur zaten herkeste 40 cikacak diye bir sey yok 2 gun sonra tekrar kan ver bende verdim 179 olmus deger onsallah yukselecek gonlunu ferah tut sen

Doktorumda öyle dedi.cumartesi tekrar vericem sonucu ona ileticem..inşallah degerim olması gerektiği gibi artar..
catlatma ignesinden yuksek deger yukselipte 20 kusur cikan hic duymadim ben icini ferah tut ceviz ye sut ic bol bol su ic

Doktorumda öyle dedi.cumartesi tekrar vericem sonucu ona ileticem..inşallah degerim olması gerektiği gibi artar..
sen niye bukadar umutsuzsun bende ilk ogrendigimde senin gibiydim 2 kere kan verdim hatta senin niye bukadar moralin bozuldu ki ?

sen niye bukadar umutsuzsun bende ilk ogrendigimde senin gibiydim 2 kere kan verdim hatta senin niye bukadar moralin bozuldu ki ?
Bir arkadaşım senin 4 yada 5 hafta dedi Son adetiné göre çok yüksek cikmasi lqzimdi ama dedi sonra vardır farklı bişi dedi. Ben simdi kaç haftalık dusunmeliyim doktor olumsuz olsaydı dermiydi telefonda acaba? Demedi güzel şimdilik dedi.

canim sen catlatma ignesi vurundun mu ?

Evet canım 14 martta vurndum
sen 14 marta kadar yumurtlamamissan bu senin o zaman kadar hamile olmadigini gosterir yani sen 14 marttan sonra hamile kaldin ve 4 5 haftalik hamile olmazsin bu sartlar altinda bu tibbende imkansiz senin durumunda biri icin degilmi? dr lar gebelik hesabi yaparken evet son adet tarihini baz alip 5 haftalik 4 haftalik derler ama sen daha maksimum 2.5 haftalik gebesin ve bu degerin boyle cikmasi gayet normal yani gebeysen bile senin degerin 700 800 cikamazdi

Sağol canım içimi rahatlattın..strese girmiştim..mantıklı konuşuyorsun. İnşallah hersey yolunda gider canım... sağol yardımın icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…