çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben 10 aylık evliyim hiç korunmadik hiç olmadı. İlk klomen ve iğne kullanmam

İnşallah olur seninde..güzel haberlerini bekliyorum..sen ne zamnsdır deniyorsun

İnşallah olur seninde..güzel haberlerini bekliyorum..sen ne zamnsdır deniyorsun
Benimde ilk klomen ve çatlatma ipnesi kullanmam. 24 yaşındayım 1 yıldır deniyorum ama öncesin de de hiç korunmadık inşallah canım benim Rabbim aratmadın daha fazla dua edelim

Olsun umudunu yitirme Rabbim ol derse olur hiç üzülme belki de vardır suan bilemezsin dularım aeninle inşşallah tez vakitte kavuş yavruna

Aynen yarın gidicem ayy eşim götürse suan gidip acilde yaptırasım var

kan değerım daha 47 canım bugun evet beta ıdrara karısmamıs daha ama sızde ıdrar yapıp umutsuzlanıp ağır ıs yapmayın kanı mutlaka bekleyın
Merhaba sizin kaç gün geçmişti adetiniz. Ben 14 ünde iğne vuruldum.bugünde adetim 5.gün gelen giden yok.idrarda çok çok silik bir çizgi var.

Acaba iğnenin etkisinden mi çıkmadı testte.. bende bu sabah yaptım çıkmadı ignemin 16.günü adetiminde 5.günü..kan verdim hayırlısı bakalim

Acaba iğnenin etkisinden mi çıkmadı testte.. bende bu sabah yaptım çıkmadı ignemin 16.günü adetiminde 5.günü..kan verdim hayırlısı bakalim
canim eger igneden olsaydi pozitif cikardi idrar.
ben gebeligi ogreneli 4 gun oldu hala idrarda gorunmuyo idrara gec karisiyomus bazilari erken gorebiliyo tabi ama bende cikmadi daha oyuzden onemli olan kan sonucu insallah vardir

Merhaba sizin kaç gün geçmişti adetiniz. Ben 14 ünde iğne vuruldum.bugünde adetim 5.gün gelen giden yok.idrarda çok çok silik bir çizgi var.
canim ignenin etkisi 12.gune kadar kaliyo diye biliyorum 14 unde igne olduysan 16 sinda catladi desek yarin gununuz dolmus oluyo daha sizin asilamami yoksa sadece igneyle normal iliskimi oldu

Canım bu ay yok benim hep hayırlısı diye dua ettim o yüzden üzülmüyorum. Şimdi adetimi bekleyip tekrar gideceğim doktora hayırlısı artık. Bir dahakine Rabbim bilir zamanını :)
İnşallah hiç üzülme çok gencsin önünde uzun seneler var..illaki birgün olacak..hic takma kafana ve doktoruna devam et..

İnşallah dua et bu gece cok bende edicem hayırlısı olsun şimdiden ben hissediyorum güzel haberi göreceğim burda :)

canim ignenin etkisi 12.gune kadar kaliyo diye biliyorum 14 unde igne olduysan 16 sinda catladi desek yarin gununuz dolmus oluyo daha sizin asilamami yoksa sadece igneyle normal iliskimi oldu
İğneyle oldu canım. Asılama olmadı. Muayene sırasında çatlamak üzere dedi doktorum.ertesi güne iğne vuruldum. Belkide erken yaptım. Belkide bişi yok adet olucagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…