çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Hepinize çok teşekkür ederim ama benimde S seydax gibi sonradan o kadar belirginleşti emin olamıyo insan bi türlü sizinde öle olan var mı aranızda. Bide bende 8.günden beri test yapıyorm 11.gün nişey yoktu ama erken gebelikte çook hafif belliydi hatta fotoğrafını attım buraya. Sonraki gün yani 12.gün normal gebelikte gördüğünz gibi çoktı ama sonradan bu kadar belirginleşti onun içinde hiç içim rahat değil

Mutlaka bak tabii ki, ama yanılma payın çok düşük. İmkansız gibi. Ben heyecan yaptım ya hu :)

Cnm büyük ihtimalle hamilesin bende üç ay çatlama iğnesi oldum 8. Gün test yapmıştım bir saat sonra çok çok silik bir çizgi vardı ve günlük yapmaya devam ettim 10. Gün tamamen kayboldu snn 12. Günde bu kadar belirgin çıkmış kesin hamilesin bence :) :anneadayı::KK200:

Cnm büyük ihtimalle hamilesin bende üç ay çatlama iğnesi oldum 8. Gün test yapmıştım bir saat sonra çok çok silik bir çizgi vardı ve günlük yapmaya devam ettim 10. Gün tamamen kayboldu snn 12. Günde bu kadar belirgin çıkmış kesin hamilesin bence :) :anneadayı::KK200:
Seninde mi sonradan çoktı canım çizgin

20160917_105815.jpg buda bugünkü arkadaşlar 13.gün

Bence de yüksek ihtimal canım benim 12. güne kadar siliklesti 13 de yok gibiydi 14 de gayet net çıktı hamileydim tabi sonu güzel olmadı inşallah sağlıklı gebelik nasip olur canım
Amin canım. Üzüldüm senin adına... yarınada bakcam artık canım varsa vardır zaten dicem artk

Amin canım. Üzüldüm senin adına... yarınada bakcam artık canım varsa vardır zaten dicem artk
Inşallah vardır canım sana tavsiyem bol bol istirahat et eğilip uzanma vitamin takviyesi al özellikle d vitamini havuç ye tutunmaya faydalı hadi inşallah

Kizzz elimde 1 tane test var yapmaya kiyamiyom 16.gun bugun
Benim 14. gün öylesine işyerinde yapmıştım çok net çıkmıştı canım inşallah çıkar hala regl olmadığına göre umut var canım

Eklentiler

• IMAG1021_1.jpg
    IMAG1021_1.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 68
Elmol kesin var canim senin silik denmez bunaaa:) var var:) Allahim yuzumuzu guldursun inşallah
Ay canım benim vardı malesef :KK43: düşük oldu bayramda şimdi adetin bitmesini bekliyorum Allah sağlıklı gebelikler nasip etsin

X