çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar birşey soracağım bu benim ilk hamileliğim.. Göğüs hassasiyetim geçti.. Bu kötü birşey mi ?!? Formlar da kötü şeyler yazmışlar :KK43:
Tatlım o forumlardan uzak dur şuan :) kendinde şuan pozitif te negatif te belirti arama dedim ya şuan senin için inş bebis seninle ise herşey için çok erken her gebe belirgin şekilde her belirtiyi yaşayacak diye bisey yok şuan bunları dusunme bu arada başka basliktaydin az önce baktım sendin yanı :) başlığı unuttum erken hamilelik belirtileri mıydı neydi :)/

Tatlım o forumlardan uzak dur şuan :) kendinde şuan pozitif te negatif te belirti arama dedim ya şuan senin için inş bebis seninle ise herşey için çok erken her gebe belirgin şekilde her belirtiyi yaşayacak diye bisey yok şuan bunları dusunme bu arada başka basliktaydin az önce baktım sendin yanı :) başlığı unuttum erken hamilelik belirtileri mıydı neydi :)/
Tmm dua edin ya ağlıyorum tek başımayım da

Neden agliyosun ?? Pozitif olduğu için sevinçten mi ? Yoksa kafanda kurduklarindan mi ??
Korkuyorum herkes göğüs hassasiyeti bitince gebelik olmuyor düşük oluyor fln yazmış benim zaten yeni değer de çok yüksek değil. Göğüs hassasiyetim zaten 1-2 gün evvel geçmişti. Ama bir dolgunluk ağırlık vardı sanki o azaldı gibi geldi. Sen de Nasıl ?!? Benim gibi 4. Hafta da nasıldı?!? Normal mi bilmiyorum sadece Allah'a dua ettim rahatlamak için çok zor bir süreçmiş bu gerçekten

Korkuyorum herkes göğüs hassasiyeti bitince gebelik olmuyor düşük oluyor fln yazmış benim zaten yeni değer de çok yüksek değil. Göğüs hassasiyetim zaten 1-2 gün evvel geçmişti. Ama bir dolgunluk ağırlık vardı sanki o azaldı gibi geldi. Sen de Nasıl ?!? Benim gibi 4. Hafta da nasıldı?!? Normal mi bilmiyorum sadece Allah'a dua ettim rahatlamak için çok zor bir süreçmiş bu gerçekten
Canım dedim şuan kendinde belirti araman için daha çok erken benim gebeliği öğrendiğimde adet belirtim den başka bisey yoktu ilerleyen haftalarda baslicak nasipse asıl belirtiler daha şuan yerlesiyo inş bebis benim 6-7 hafta da çok acimaya başladı ve dokunamiyodum bile ama suan okadar değil mesela ara ara birşeyler kayboluyor tekrar başlıyor bu süreç böyle geciyo dur bakalım daha çok çabuk pes etme hele kan sonucunu tekrarla artış olur inş ayrıca bu kadar dusuk başlayıp iki gün sonra 300-400 leri gören çok var herkesin aynı olmaz dedim ya

Canım dedim şuan kendinde belirti araman için daha çok erken benim gebeliği öğrendiğimde adet belirtim den başka bisey yoktu ilerleyen haftalarda baslicak nasipse asıl belirtiler daha şuan yerlesiyo inş bebis benim 6-7 hafta da çok acimaya başladı ve dokunamiyodum bile ama suan okadar değil mesela ara ara birşeyler kayboluyor tekrar başlıyor bu süreç böyle geciyo dur bakalım daha çok çabuk pes etme hele kan sonucunu tekrarla artış olur inş ayrıca bu kadar dusuk başlayıp iki gün sonra 300-400 leri gören çok var herkesin aynı olmaz dedim ya
Tamam sen ne dersen oyle olsun ama dua edin lütfen.. Ben başka sayfalara bakmasam iyi olacak.. Rabbim inşallah herşeyi yoluna koyar.. Senden de Allah razı olsun rabbim gönlüne göre versin bana dua edin kızlar..

Tamam sen ne dersen oyle olsun ama dua edin lütfen.. Ben başka sayfalara bakmasam iyi olacak.. Rabbim inşallah herşeyi yoluna koyar.. Senden de Allah razı olsun rabbim gönlüne göre versin bana dua edin kızlar..
Aynen öyle bak inş bebis seninledir ve öyleyse eğer şuan zaten daha oluşmaya calisiyo dusmesi nerdeyse imkansız bebek bile yok daha ortada sadece kese oluşuyor daha baska sayfalar kafa karıştırıcı oluyo kendimden biliyorum takılma çünkü dediğim gibi herkesin yaşadıkları aynı olacak diye bisey yok herkes farklı farklı şeyler yaşıyo belki de senin kolay ve rahat geçecek ne bulantı ne başka bisey yasamicaksin .. Bizim başlıkta çok var birazimiz bulantidan bitiyoruz derken birazimiz o nasıl bisey çok yemek yiyorum diyo :) yanı herkes bir değil Rabbim hepimiz den razı olsun hakkında da hayırlısı olsun inş artmış sonucla gelirsin buraya

Aynen öyle bak inş bebis seninledir ve öyleyse eğer şuan zaten daha oluşmaya calisiyo dusmesi nerdeyse imkansız bebek bile yok daha ortada sadece kese oluşuyor daha baska sayfalar kafa karıştırıcı oluyo kendimden biliyorum takılma çünkü dediğim gibi herkesin yaşadıkları aynı olacak diye bisey yok herkes farklı farklı şeyler yaşıyo belki de senin kolay ve rahat geçecek ne bulantı ne başka bisey yasamicaksin .. Bizim başlıkta çok var birazimiz bulantidan bitiyoruz derken birazimiz o nasıl bisey çok yemek yiyorum diyo :) yanı herkes bir değil
Tamam inşallah öyledir... Sağol desteğin için inşallah Cmt de değerim 2 katına yükselir herşey iyi olur. Şimdi ben ne kadarlık hamile oluyorum. 14 temmuz sat, 25 temmuz 11:00 iğne oldum.. Ne kadarlık olduğunu anlamadım galiba benimki biraz geç döllenme gibi birşey olsa gerek hiç anlamıyorum ki bu işten ilk olunca :)

Tamam inşallah öyledir... Sağol desteğin için inşallah Cmt de değerim 2 katına yükselir herşey iyi olur. Şimdi ben ne kadarlık hamile oluyorum. 14 temmuz sat, 25 temmuz 11:00 iğne oldum.. Ne kadarlık olduğunu anlamadım galiba benimki biraz geç döllenme gibi birşey olsa gerek hiç anlamıyorum ki bu işten ilk olunca :)
Aynen değerine bakılırsa geç döllenme olabilirsin tahminen 3-4 haftalık flnsin inş canım :) benim de ilk herşeyi ogreniyosun zamanla merak etme Allah in izniyle daha yola yeni basliyosun :) daha ne tedirginlikler ne telaslar ne güzellikler yasicaksin meraklanma :) o yuzden şimdiden kasma kendini :) şimdi elini karnına köy ve rabbi yessir Vela tuassir rabbi temmim bil hayr ( Allah ım zorlastirma kolaylaştır hayırla sonuclandir ) de ve uyu :)

Merhaba Allah izin verirse hamileyim 26,27 çıktı sonucum ama tabiki artması gerekiyormuş.cmt tekrar edeceğiz. Dua edin artsın kızlar.. Doktorum gebelik çok yeni muhtemelen dedi.. Dün yada bugün bat günüm dü
Adiniza cok sevindim hayirli olsun insallah hayirlisi ile kucaginiza alirsiniz bebeginizi

Valla inan hic umudum yoktu adetm gecti bi test yapm dedim hamileym doktor bile cok sasirdi degrim414.8
Bende çok şaşırdım şuan daha yeni adet oldun gibi geldi bana bak demiştim sana ümidin bittiği anda takmadiginda gelecek diye hadi hayırlı olsun bakalım çok sevindim

X