çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İnşallah pozitiftir ve herşey yolundadır dualarını eksik etme
Merhabalar yazinizi yeni okudum sizinle ayni gun adet olmusuz ve ayni gun catlatna ignesi inanin iliski gunleri bile ayni o kadar sasirdim ki 12 gun test yapmistim negatif cikmis ve hala adet olmadim insallah sizin yuzunuz guler ve en kisa surede guzel haberinizi aliriz kac gundur hic umudum yoktu ama bana heyecan verdiniz umarim sizinde yuzunuz guler

Merhabalar yazinizi yeni okudum sizinle ayni gun adet olmusuz ve ayni gun catlatna ignesi inanin iliski gunleri bile ayni o kadar sasirdim ki 12 gun test yapmistim negatif cikmis ve hala adet olmadim insallah sizin yuzunuz guler ve en kisa surede guzel haberinizi aliriz kac gundur hic umudum yoktu ama bana heyecan verdiniz umarim sizinde yuzunuz guler
Bence testi tekrar edin benim de 11. Gün negatifti.. Tabiki şu anda gebelik var mı bilmiyoruz. Ben kan verdim sonucumu bekliyorum.. İnşallah o da pozitif olur tabbim hepimizin gönlüne göre verir

Bence testi tekrar edin benim de 11. Gün negatifti.. Tabiki şu anda gebelik var mı bilmiyoruz. Ben kan verdim sonucumu bekliyorum.. İnşallah o da pozitif olur tabbim hepimizin gönlüne göre verir
Insallah sizden guzel haber bekliyorum ona gore bende test yapmak istiyorum

Cumartesi çatlama iğnesi atılcam heyecanlıyım. İlk deneyimim. Tavsiyeleriniz neler kızlar.

Kasık Ağrı'n olabilir kafaya takma günlerini iyi değerlendir stres yapma beklemek zor ama test için acele etme derim ben inş olumlu sonuçlar alırsın :)

inşallah. Ben yatarım zaten 2-3 gün iğneden sonra :KK70: Biraz hassas bi vücudum var bebiş bana tutunsun dikkat edeyimde

Özgee inş hamilesindir yenı okudum yazılarını cok mıtlu oldum ınş güzel haberler ver bıze herşey istediğin gibi olur umarm

Özgee inş hamilesindir yenı okudum yazılarını cok mıtlu oldum ınş güzel haberler ver bıze herşey istediğin gibi olur umarm
Merhaba Allah izin verirse hamileyim 26,27 çıktı sonucum ama tabiki artması gerekiyormuş.cmt tekrar edeceğiz. Dua edin artsın kızlar.. Doktorum gebelik çok yeni muhtemelen dedi.. Dün yada bugün bat günüm dü

Merhaba Allah izin verirse hamileyim 26,27 çıktı sonucum ama tabiki artması gerekiyormuş.cmt tekrar edeceğiz. Dua edin artsın kızlar.. Doktorum gebelik çok yeni muhtemelen dedi.. Dün yada bugün bat günüm dü
Canım çok sevindim hayırlı olsun :) aynen daha yeni cumartesi daha yüksek çıkar muhtemelen :) gözün aydın :)

Başka bi forum da gordum yazını :) hadi bakalım şimdi de artması için dua edelim inş artış olur bugün mu vermiştin kan

Canım çok sevindim hayırlı olsun :) aynen daha yeni cumartesi daha yüksek çıkar muhtemelen :) gözün aydın :)
Sağol Can'ım.. Rabbim en kısa süre de hayırlısı ile gönlünüze göre versin.. Benim için ne dilediyseniz 10 katı 100 katı 1000 katı sizin okur inşallah

Başka bi forum da gordum yazını :) hadi bakalım şimdi de artması için dua edelim inş artış olur bugün mu vermiştin kan
Sen ne zaman ilk kan testini yaptırmıştın?!? Keseyi ne Zaman gördünüz ?!? Kalbinin sesini duydun mu ?!? Bana da dua et sağlıkla devam eder katlanarak.. Ama çok iştahsızım ben.. Hiç bişi yemek istemiyorum.. Sabah bulantı yemek yememi engelliyor sonra da iştah fln kalmıyor. Bu hep böyle mi olacak ?!? Ne zaman geçer

Ayyy ınş canmmm inş artar ve güzel bı hamılelık gecirirsin bizede dua edersın Rabbım cumartesi günüde yüzünü güldürür ınş hayrlı olsun

Kızlar birşey soracağım bu benim ilk hamileliğim.. Göğüs hassasiyetim geçti.. Bu kötü birşey mi ?!? Formlar da kötü şeyler yazmışlar :KK43:

Sen ne zaman ilk kan testini yaptırmıştın?!? Keseyi ne Zaman gördünüz ?!? Kalbinin sesini duydun mu ?!? Bana da dua et sağlıkla devam eder katlanarak.. Ama çok iştahsızım ben.. Hiç bişi yemek istemiyorum.. Sabah bulantı yemek yememi engelliyor sonra da iştah fln kalmıyor. Bu hep böyle mi olacak ?!? Ne zaman geçer
Canım ben 11 mayıs ta adet olmam lazımdı oldum olcam derken o gece çok agrim vardı ilaç içmek için deniyim dedim yanı adet gunum du test yaptım idrar testinde direk pozitifi gordum gece saat 2 ydu kan vermeye gitmistim :KK70: yanı adet gunum de öğrendim ben benim baya yüksekti 763 çıktı iki gün sonrası da 1800 lerde oldu keseyi 5. Haftada gorduk karından ultrason la 6+2 de de kalp atışını duyduk yine karından ultrason la vajinal ultrason la hiç bakmadı inş katlanır seninde dular seninle canım bulantilar psikolojik olabilir şuan daha çok erken çünkü benim kalp atışından sonra yanı 7. Haftam da fln başladı bulantı 8-9 haftada çok arttı şuan senin için erken yanı daha bulantilar benim 3 ay bitti şuan hala daha biraz biraz var tam rahatlamış değilim

X