çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bide benim karnimin alti ne zaman sisse adet oluyrm bugun sismis ve sari akintim her ay geliyo adetten once olcaksam olaym artk diyrm ya

Ya 22.gunde bile olanlar var moralim bozuldu bi de normalde cok sivilcelenmem yuzum sivilce doldu . bugun 17.gunum igneyle birlikte cnm benm bi de catlama sorunum var doktra tekrardan soylicem insallah dedigin gibi olur cnm ya
En kötü bat tarihimizi beklicez Cnm ya az kaldı zaten. 3-4 gün daha olmazsak iyidir. Benim de ilaca başlamadan bi ay önce çatlatmamış kist olmuş demişti ilaca başlayamamıştık o ay. Regliyle atçaksın demişti atmıştım çok şükür. Ben de dicem çatlamama ihtimali olabilir mi diye bakalım iğneden sonra da muayene etsinler.

Bide benim karnimin alti ne zaman sisse adet oluyrm bugun sismis ve sari akintim her ay geliyo adetten once olcaksam olaym artk diyrm ya
Ben de adet olmadan şişerdim davul gibi karnım dümdüz bu ay çok şaşkınım. Çok su içiyorum ben de deli gibi midem yanıyo içim yanıyo. Gerçekten süründürdü ya olcaksak olalım gerçekten Ağrı'sından bıktım

Benim kasiklarim.sizlamaya basladi canm

:)) aynen benm de 10nunda cnm ya bu 21 22 gunde olanlar niye o kadr gec adet oldular cok merak ediyrm ne olmus olabilr ya cok strest mi yaptilar acaba
Belki de geç mi çatladı yumoşları acaba bul getir onları bana sorgulamam lazım benim sadece ilk ay gecikti bidaha hiç gecikmedi evliliğim boyunca tak gününde veya öncesinde gelirdi eksik olmasın

O kadar su iciyorum sari akintim bi turlu gitmedi kasintimda var adet olursam ki olucam doktora girdgm an soylicem kasintm oldgnu iki haftadir cekiyorum ya
Canım bende de geçen hafta kaşıntı vardı içten böyle tatlı tatlı bi kaşıntı. Bende mantardan şüphelendim hemen bi fitil yaptım birse iki gün travacort sürdüm şimdi çok şükür iyiyim geçti sende de mantar olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…