çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar bugün de kan verdim duramadım. Perşembe 182ydi. Bugün 1322. Kese görüşene kadar hala bekleme Hala stres :emir_bebek:
Keseyi gorunce de bitmiyo canım stres :) sonrasında da kalp atışını duyabilcekmiyim oluyo onu da duyuyosun acaba kalbi atmaya devam ediyomu diye dusunuyosun :) annelik ruhuna teslim oluyosun tamamen :) telaşlı tedirgin ama güzel bi dönem inş sağlıkla devam eder bebislerimiz :dua::dua:

Bana vermedi bisey tam olarak kanama gibi değildi çünkü kahve gibiydi bugün de akıntı rengi sarımsı ama o korkulcak bisey değil herhalde baktı dün ultrasonla herşey iyi dedi Kanama göründüğünde söylüyorlar sanırım kanama gorunuyo fln demedi com şükür dinlen dedi sadece rahim ağzı fln da şuan kapalı gorunuyo dedi Protestan a gerek görmedi
Benimde kanama degildi canim kahverengi leke geldi az az oyle cok degil ama onlem amacli verdi progestani canim saglikli dedi bebislerin kalp atisi var dedi 7+3 de yasadim bende o lekeyi rabbim cumlemize saglikla nasip etsin minnoslarimizi

Benimde kanama degildi canim kahverengi leke geldi az az oyle cok degil ama onlem amacli verdi progestani canim saglikli dedi bebislerin kalp atisi var dedi 7+3 de yasadim bende o lekeyi rabbim cumlemize saglikla nasip etsin minnoslarimizi
Benim de 6+3 tüm işte dün ama bisey vermedi kalp atışı var dedi bana da parça parça ya da kırmızı kan gelirse korkulur hemen gel dedi bakalım inş bisey olmaz bugün ful yatiyorum

biraz önce kanamam oldu çok küçük parça kan pıhtısı geldi şuan kanamam yok dokorumu aradım tutunamamış galiba dedi çok kötü oldum
Bence de bunun için çok erken değil mi ya tutması dusmesi bunları konuşmak için kan pıhtısı gibi dediğin şeyin bebek olması için senin 4-5 haftalık hamile olman gerekir gibi geliyo bana çünkü ne bilim mesela 5. Hafta da bile daha küçücük bi kese oluyo bence çok takilmissin sen az rahat ol zor biliyorum ama sabır ve tevekkül içinde bekle ...

Bence de bunun için çok erken değil mi ya tutması dusmesi bunları konuşmak için kan pıhtısı gibi dediğin şeyin bebek olması için senin 4-5 haftalık hamile olman gerekir gibi geliyo bana çünkü ne bilim mesela 5. Hafta da bile daha küçücük bi kese oluyo bence çok takilmissin sen az rahat ol zor biliyorum ama sabır ve tevekkül içinde bekle ...
kanamam neden oldu peki o kan pıhtısı beni çok korkutuyor pıhtı küçük zaten deli olucam :KK43:

geçen hafta bugün yapıldı iğnem
Daha iğnenin 7. Günü ya döllenme aşaması şuan belki de daha döllenme bile olmadı bi kaç gün sonra olacak bazıları geç döllenme oluyo çünkü yanı bu düşük olayına takildin gibi ama çok zor bi ihtimal olmalı bu benim fikrimce tabi çünkü zaten iğne sonra Dr lar bi hafta iliski oneriyo zaten kiii o arada döllenme ihtimali var diye sen birinci haftana yeni girmissin düşük dusunuyosun iyi düşün iyi olsun

kanamam neden oldu peki o kan pıhtısı beni çok korkutuyor pıhtı küçük zaten deli olucam :KK43:
Canım belki iğne etkisi fln olabilir sonuçta o da bi hormon yanı bütün herseyimizi değiştiriyor belki ondandir yerleşme olsa o da zor çünkü daha döllenme olacak sonra yerleşecek bu da bildiğim kadarıyla 5/6. Hafta gebelikte yasaniyo genel olarak

8 gün olmus yani yerlesme kanamasi olmasin sakin? Adet gbi mi devamli geliyor mu? Hangi ara tutuncakta dusucek bilmiyorum ki. Adetsede bu kdar erken olman sacma. Adetin kacinci gunuydu ignen vuruldugunda anlayamadm
yok cokaz geldi birde okan pıhtısı var işte. 8 haziranda adet oldum 20 haziranda iğne yapıldı 3 gün ilişki oldu adetime daha var ve benım adetım boyle olmuyor sancı cekıyrm

öylemi dersin düşmemişmidir ya o kan pıhtısı benı şüpheye sokuyor işte
Canım daha bebeğin olma ihtimali bile zor kiii dusmesi daha zor bi ihtimal Dr da enteresan çünkü diyorum ya 5. Hafta da bile 4-5 mm lık sadece bir kese oluyo bebek bile gorunmuyo daha senin daha iliski döllenme olma haftan yani

X