çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım belki iğne etkisi fln olabilir sonuçta o da bi hormon yanı bütün herseyimizi değiştiriyor belki ondandir yerleşme olsa o da zor çünkü daha döllenme olacak sonra yerleşecek bu da bildiğim kadarıyla 5/6. Hafta gebelikte yasaniyo genel olarak
Canim sperm yumurtaya 3 gunde herseyi tamamlayip rahme yerlesmesi yedinci gunde bitiriyor ve betahcg 10 gunde kanda yukseliyor tatlim

çok düşünüyorum stres ypıyorum ewet farkındayım :KK43:ama çok zor bi dönem içindeym
Zor degil aslinda sen zor duruma giriyorsun dusunsen guzel sonuclar mucizeler olucak takilma sakin ol degim gibi kitap oku sinema izle bulmaca coz facede oyunlar var oyunlar oyna cik bu dusunceden stres psikolojinde onemli yoksa bebegin tutunamaz sana bos ver surekli dusunme rabbim vakti zamani gelince seni bekletmez

Yanı bebek oldu düştü ? Sende mi bu ihtimali dusunuyosun bu kadar çabuk mu 7 . günü iğnesinin
Hayir canim benim olustu ama yerlesme anlaminda dedim tatlim yeni yeni yerlesede bilir yada yumurtasina bakmadiysa doktoru catlayip catlamadigina kirstte olabilir kahve leke kirst yada yerlesme asamasinda canim

Hayir canim benim olustu ama yerlesme anlaminda dedim tatlim yeni yeni yerlesede bilir yada yumurtasina bakmadiysa doktoru catlayip catlamadigina kirstte olabilir kahve leke kirst yada yerlesme asamasinda canim
iğneden bir gün sonra baktık çatlamış dedi doktor. küçük kistlerin var demişti birde doktor. hem kist düşüp hem hamile kalınırmı peki

düştümü diyorsun
Canim dustu demiyorum demek icin erken yerlesme asamasinda bebegin daha yada kirstte olabilir yumurtalardan biri catlamadiysa kirstte donusede bilir ihtimeller var sen 14 gunu bekle sadece pozitif ol herseye rabbim vakti geldiyse seni bekletmez

Mrb kizlar ben catlatma igmesi odum bugun 11. Gun.. Regl nin 26. Gunu..normalde regliler uzun surede oluyorum pko var.. Bugun lekelenmeler geliyi regl. Baslangici mi acaba. . bu ay da mi olmadi

Mrb kizlar ben catlatma igmesi odum bugun 11. Gun.. Regl nin 26. Gunu..normalde regliler uzun surede oluyorum pko var.. Bugun lekelenmeler geliyi regl. Baslangici mi acaba. . bu ay da mi olmadi
Doktora gorun canim kirstte olabilir yerlesmede olabilir

Ben catlatma ignesinden sonraki 13.gun adet gordum canim.bende normalde ilacsiz adet olmazdim asla.catlatma ignesinin etkisiyle birden oldum.dur bakalim sen bi bekle.

X