çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

bugun hafta sonu doktor orda değildi gıdemedım eşimde fazlastres yapma dedı bılmıyorm ben çok sorun yaşadım artık hamılekalmak ıstıyrm:KK43:
Benim ilk gebeligimde 16 idi ilk öğrendiğimde kan degerim.canim 2 gun sonra kanama basladi hemen devlette acil e gittim ankara da bi hastaneye. Doktor bakti hoc onemsemedi biz bunu gebelikten bile saymiyoruz dedi dusuk yapiyosumdur dedi yolladi beni:KK43: ne sartlarda zorlukla.hamile kaldigimizi anlamiyorlar onu kAybetmek ne kadar zor geliyo bize ama onlar onemsemiyo..bi ilac vermicek misiniz dedim.. Hoc birşey vermedi..oyle kimyasal bir gebelik yasamistim:KK43:

Benim ilk gebeligimde 16 idi ilk öğrendiğimde kan degerim.canim 2 gun sonra kanama basladi hemen devlette acil e gittim ankara da bi hastaneye. Doktor bakti hoc onemsemedi biz bunu gebelikten bile saymiyoruz dedi dusuk yapiyosumdur dedi yolladi beni:KK43: ne sartlarda zorlukla.hamile kaldigimizi anlamiyorlar onu kAybetmek ne kadar zor geliyo bize ama onlar onemsemiyo..bi ilac vermicek misiniz dedim.. Hoc birşey vermedi..oyle kimyasal bir gebelik yasamistim:KK43:
anlamazlar ki nerden anlasınlar ya benim evliliğim bitme asamasına bile geldi şimdi çok korkuyorum

Bekle baklm sabhi ama bida leke gelirse gece mece git dinleme kmseyi aldir 3 tane fln yaparsin sabahta ama yarin muhakk git

Valla ben hic hamile kaldim blmiyom 1 yillik ewliyim olmuyo pco var bnde
biliyomusun ben küçükken hormon bozuklugu tedavısı görmüştüm bana ocuksahıbı olamayabılırsın dedıler hormonlarım erkek olanı daha cok çalısıyordu ama düzene girdi şimdi doktorum bu ıgne ıle 3 ay ıcınde hamıle kalacaksın dediğindeoturup çocuk gıbı agladım inşallah rabbım herkese tattırır bu duyguyu

biliyomusun ben küçükken hormon bozuklugu tedavısı görmüştüm bana ocuksahıbı olamayabılırsın dedıler hormonlarım erkek olanı daha cok çalısıyordu ama düzene girdi şimdi doktorum bu ıgne ıle 3 ay ıcınde hamıle kalacaksın dediğindeoturup çocuk gıbı agladım inşallah rabbım herkese tattırır bu duyguyu
Canim bende de pko var 50 gunde filan adet oluyorum kendimi bildim bileli..ama bu cocuk sahibi olamayacagimiz anlamina gelmez boyle seyler akliniza getirmeyin.. 2 kere hamile kaldim ben ama.kurtaj olmak zorunda kaldim malesef:KK43: en kisa surede hepimiz bebislere kavusuruz insallah.. Vardir vakti zamani.sadece biraz sabir kizlar..

bana çok aıl yardım edermısınız iğneyi vuralı 7 gün oldu bugun sabah 4 te kahverengi akıntım geldi 12den beridir sancım vardı 1 saat oncede kan geldi bu normalmi sanım daha var çok korkuyorum bana cevap verın lutfen

Canm yerlesme olablt bncede dusuk zor igneden 1.5 gun sonra en erken catliyor rahme gidip yerlesmesi ve dusmesi icin cok az bi zaman 7 gun ama ne olur ne olmaz doktoruna danis o gune kadar agir is yapma ve doktoruna sor iğne etkisi ne zaman atilir vucuddan diye acile gitseydin test yaparlardi hemen. Ben ignenin 10.gunu silik gordum yarin yine test yapicam 14.gun oluyor sende haber ver bize insallah yerlesmedr

Adetin duzenli miydi bekarken canm yoksa hormonlar etkiliyo muydu

bugun hafta sonu doktor orda değildi gıdemedım eşimde fazlastres yapma dedı bılmıyorm ben çok sorun yaşadım artık hamılekalmak ıstıyrm:KK43:
İnş oylesindir ama şuan bunu senin ve Dr un bilmesi de çok zor bi ihtimal çünkü daha yedi gün olmuş zaten şuan daha belki döllenme oluyo o yüzden USG de 5-6 .hafta da gorunuyo kese şuan senin hamile olsan bile anlaşılması güç bi ihtimal test yaptirsan iğne etkisiyle yüksek çıkabilir benim 12. Günde bile kan da göründü ama adet oldum dusuk yapma gibi bi olasılığı da çok zor olduğunu dusunuyorum çünkü daha şuan döllenme oluyo o yüzden yine de istersen Dr una git kafan rahat etsin en iyisini o söyleyecektir

Rabbim ol dedikten sonra önüne hiç bir engel geçemez buna inan benim eşim de bu ay varikosel çıktı yanı işte geçtiğimiz ay ben adetliydim Dr a gittiğimizde ve ileri hareketli sperm sayısı da çok dusuktu hatta değerleri bu ay yukselmezse ameliyat dedi Dr ve ben artık çocuğu unutup kullandığı ilacı nasıl alcaz kaç ay ilacı ayda 250 TL ydi çünkü ilaç işe yaricakmi derken bu hafta onun kontrolüne gitcektik normalde ve bu ay nasılsa olmicak diye dusunurken Rabbim mucizemi verdi sen dua ni et ben her zaman benim için hayırlısı ne zaman sa diye istedim Rabbim en hayırlı ayında nasip etti eşimin kontrolüne gidecekken bebis i gormeye ben gittim Dr a tevekkül et bak benim profilde ne yaziyo BÜTÜN GÜZEL ŞEYLER SABİR DAN SONRA GELİR ... o yüzden sen dua ni et Rabbim hayırlısı ise mutlaka duana amin de dedirtir

Bu ignenin etkisi 3 ay mi doktr bna 1 ay daha dmsti . saoln kizlar dogru diyosunuz ama insan kafaya takiyo 1/sene oldu ole dusuk flnda yok pcolular kac sene sonra hamile kalir ki

14.gun boyle cikti kizlar yok denecek kdar silik :KK43:

Eklentiler

• 20160627_103749.jpg
    20160627_103749.jpg
    13,1 KB · Görüntüleme: 76
X