çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba arkadaşlar.pkoluyum bende.gonal f den sonra catlatma ignesi vuruldum.vurulali 14 gun oldu. Belki erken ama idrar testinde negatif cikti. Kan vermelimiyim acaba. Siz ne dersiniz.cok tedirginimm

Merhaba arkadaşlar.pkoluyum bende.gonal f den sonra catlatma ignesi vuruldum.vurulali 14 gun oldu. Belki erken ama idrar testinde negatif cikti. Kan vermelimiyim acaba. Siz ne dersiniz.cok tedirginimm

Canim bi kac gun daha bekle 16.gun idrarda negatif gorup 2 3 gun sonra kanda pozitif goren var bat ini bekle gelmesse yaparsin

Benimde bugun igneden sonraki 14. Gunum ama icimde hic test yapma hevesi yok nirmalde ben simdiye kadar coktan yapmistim ama bu ay hic umudum yok test yapma hevesim bile kalmadi artik

Selam kizlar.aranizda polikistik over olup adetlero sorunlu olan yani tarlusalsiz gelmeyen ve catlatma ignesiyle hamile kalanlariniz var mi???????

bana çok aıl yardım edermısınız iğneyi vuralı 7 gün oldu bugun sabah 4 te kahverengi akıntım geldi 12den beridir sancım vardı 1 saat oncede kan geldi bu normalmi sanım daha var çok korkuyorum bana cevap verın lutfen

bana çok aıl yardım edermısınız iğneyi vuralı 7 gün oldu bugun sabah 4 te kahverengi akıntım geldi 12den beridir sancım vardı 1 saat oncede kan geldi bu normalmi sanım daha var çok korkuyorum bana cevap verın lutfen
Bilemicem canim doktoruna gorun istersen

X