çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Cnmm doktor usg de bakar ne blcen doktor napcak biz iyimi bilcez onlardan bnde ilk defa okldm igne gunum 1 gun gecti sadece adet oldum doktora gttn bu ay bekle etkisi hala surer hamile kalirsin bu ay dedi hic blnmez ama kan gordun sen dusuk fln olmasn varsa yada yumurtaliklarin hasar gormus olablir kafadn yorum bunlar ben yerinde olsam suan giderm hic beklemem anorml durum belki bebek vardir bnce var ama yoksa bie olsun blmiyom cnm

hayır sadece sabah 4 te biraz leke geldi günlük pedime öğleden sonra saat 3 4 gibi biraz geldi o kadar. smdi lavaboya gıttımbişey yok sadece pecete ile sıldım bıraz geldi okadar
Canim benim ilk gebeligimde de oyle olmustu.. Saglik ocagindaki hemsire yerlesme kanamasi demisti.. Bi kac gun hafif leke seklinde sürmüştü kanamam..adetine var ise buyuk ihtimal yerlesme den dolayi bence.. Eger kanaman yogunlasirsa hemen acil e git. Veya en kisa surede doktora git canim gebelik varsa tutunmasi icin ilac ve igne verir doktorun

benim rahim duvarımda inceymıs zaten ama iğneden snra 7.günüm sağlık ocağındakıler bılebılırmı

Cnmmm sen doktruna git devlettmi oldun saglik ocagni bosver bak dusuk fln olmasin ilac vrir kanaman coknolirsa agrn fln gece gt

benim rahim duvarımda inceymıs zaten ama iğneden snra 7.günüm sağlık ocağındakıler bılebılırmı
Canim.benim de bugun igneden sonra 8. Gunum gebelik olur mu olmaz mi.bilmyorum ama doktorum oncesinde rahim im ince oldugugicin bi ilac verdi kalinlasmasi icin. Gebelik olursa sayet tutunsun diye. Ve bir de jel verdi yine. Catlatma igmesinden sonra kullanmaya basladim bunlari. Sen yarin git doktoruna.canim bunlari sotle bence..eger hamile.isen ilac verir dusuk olmasi tutunsun diye..

zaten hamile kalırsam ilaç vericekmiş incelik okadar çok değilmiş yanı doktor ole dedı... tutmusmudur sence

İlaclarda yapar belki blmiyom cnm bnm bsima gelmedi yanlis yonlendirmek istemem ama senblirsin stres yapma keske gtseydin bgnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…