çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

bana yapılan iğne 3 ay etkiliymiş doktorum çok ıyı bugune kadar hıc yanıldıgı olmamıs cok memnunlr bende tavsıye ustune gıttım zaten ondan oncekıdoktorlarım oyaladı benı aylarca meger yumurtalıgım tembelmıs ama umudum bu doktor ınsallah olucak cok umutluyum

benim bugün beşinci günüm bugune kadar göğüs ağrısı yasamamıstım kasık agrısıda oyle ama iğneden 2 gün önce kasık ağrısı başladı dünden beride göğüs agrısı basladı. stresten kilo verdım uykularım kacıyor artık

Ay allahım şimdi ne tuhaf hissettim oğlum 65 günlük bi zamanlar yani aşağı yukarı geçen sene bu zamanlar belkide bende klomen ve catlatma ignesiyle uğraşıp ne araştırmalar yapıyordum kaç tane hamilelik testi aldım kullandım haddi hesabı yok inşallah sizlerde hayırlısıyla hamile kalıp kavusursunuz yavrucuklaeiniza :)) bakıyorum güzel telaseler di yaa sonra o yes + işaretini gördüğüm o gün filan allahım herkese yaşatsın bu duyguyu amin

kacıncı ayın peki
ben 6 aydır korunmuyorum canım. Doktor 5 ay öyle bekledi kendiliğinden olsun diye ama olmadı bu ay artık ben çatlatma iğnesi istedim. Benim bir kürtajım var ve bundan dolayı rahim yapışıklık vs olabilirmiş. Bunu doktoruma ben sordum o rahim filmi ardından aşılama yapıyor. Süreci uzatıyor.
İğnenin etkisi bu ayda olduğundan bu ay iğne yapmıyorum. Ama bu sefer de olmazsa rahim filmi çektirip aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Çünkü yaşım 32 ve hiç bebeğim yok.

X