çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sacmala ya acelen ne olur bekle biraz millet 5 sene sonra fln yapiyo sorun neki senin kendlgnden olmzmi dktor ole bsy ddmi

Adet gunum ama adet olmadim test yaptim ckmadi kan testi yaptirmadm daha bu catlatma ignesi gecmi adet olduruyo yada kist mi olduki hamile olsam idrarda ckardi degl mi kizlar

Arkadaşlar bugün 17.gün. Dün test yaptırdım beta hcg 39.3 çıktı.
bencede bebegin seninle rabbimin izni ile canim 39+.3+39.3=78.6 yukselirse tabi fazlada artabilir canim :)) cok sukur dersin tatlim saglikla nasip etsin rabbim insallah

Doktor da öyle söyledi. İnşallah canım hala inanamıyorum bakalım Allah büyük...
Bende inanamiyorum :) idrar testinde çok koyu çıktı eşime iki tane daha aldirdim kan verdim ona da inanamadim Dr keseyi gördü hamilesin diyo ben inş diyorum :) Rabbim inş sana da bu karmaşık duyguları yaşamayı nasip eder inş değerin artar yarın tekrarla ve yaz bize de :)

Aminn canım insallahhh perşembe veya cuma ver dedi doktor. Gelişmeleri yazacağım bol dua edin lütfen

Doktor keseyibgorduyse tamam ozman hayirlisi olsun canm alah kucagina almyi nasp etsn ben okumdim dgr yazdiklarini

Kac senelik evlisin . benm olmuyo cocgum 1 senelik ewliyim catlatma ignesi oldu olmadi oda daha kan vermedim ama idrrda ckmiyo adette olmadim 1 gn gecti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…