çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bugun test yaptım direk negatif çıktı silik çizgi filan yok :cry:kayboldu bianda. Hayirlisi olsun Canim benim doktor tekrar gel yumurtan catlamis mi bakayım bile demedi adet olmazsan gel test yapalım filan dedi.ne durumdayım onu da bilmiyorum
bunda da vardır bir hayr üzülme mübarek ramazandayız bol bol dua edelim

@masalolsunnn canim bugun doktora gittim sukur rabbime iki kizimiz olucak insallah sagliklilar olcumleri yapildi 16+5 digeri16+2 olduk sukur 36 haftalari gormeyi cumlemize nasip etsin rabbim insallah...ecmain

Ay nasıl sevindiğimi bilemezsin. Bebekler benim olsa ancak bu kadar sevinirdim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin, hayırlı evlat, hayırlı kul, salihalardan olurlar inş. Mevcut çocuklarımız da inş hepimizin.

canim 10 gun once doktora gittim sukur rabbime iki kizimiz olucak insallah sagliklilar olcumleri yapildi 18+2 digeri 17+6 olduk sukur 36 haftalari gormeyi cumlemizenasip etsin rabbim insallah...ecmain

Sanırım daha önce (26 Mayısta) yazmışsın cinsiyetlerini, ben okurken kız kelimesini görmemişim.

Yok değişen birşey. Bakalım bu aya yumurta var mı yok mu, ona göre yumurta ve spermi buluşturmaya çalışacağım inş.
Canım bu aziz mübarek günde Rabbim yardımcın olsun vakti zamani en yakin zamanda olur insallah bebegini en yakin vakitte nasip etsin.. ecmain

Canım gittim doktora ama klomen verdi 2defa kullandım ama yumurtaligim büyümüyor onun için infertilite bölümüne gideceğim artik varya napacagimi bilmiyorum allah isteyen herkese nasip etsin

Canım gittim doktora ama klomen verdi 2defa kullandım ama yumurtaligim büyümüyor onun için infertilite bölümüne gideceğim artik varya napacagimi bilmiyorum allah isteyen herkese nasip etsin
Pko mu var canım .inofolic verdi mi doktor.bide klomei günde kaç tane kullandin. Bende pko var klomenle ilk ayimda büyumedi.ama ikincide inofolic de kullandım buyuduler canım. Hoş sonuç negatif ama

Kizlar ben catlatma ignesi oldum 1 hafta oldu dayanamadim test yaptim 2. Cizgi cok silik cikti aksama dogru bida yaptim yine silik cikti ama ignenin etkisimi hamilelikli agrilarim var bu arada

İnfertilite bölümüne gönderdi canım ya bilmiyorum iğne verdi ama hala vurul demedi prigmal 5000 iğne vurdurmadı hala
Slm canım ben 12 haftalık hamileym çok şükür. Bende de pko vardi çok korkuyordum gec olacak diye ama çok şükür tedavi nin 3. Ayında hamile kaldım.benim yumurtalar hiç gelişmiyor du klomen fayda etmedi 20 gün boyunca yumurta lar büyüsün diye iğne vuruldum, dozlari arttırılarak.hala büyümedi doktor artk ümidi kesti tüp bebek dedi.çok üzüldüm, son 5 gün daha iğne vurdur tekrar bi daha bakalım dedi.ve ben o 5 gün burda gördüğüm çörek otu bal karışımı denedim.sabah akşam 1tatli kaşığı yedim.kontrole gittigim de doktor hayret etti çok güzel bir tane yumurta gelişmiş dedi.o gün hemen çatlatma iğnesi ni vurdurdum ve o ay hamile kaldım çok şükür. Tavsiye ederim inşallah bi faydam olur Canım.

X