çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Msj görmeden msj yazmisim canım. Hayırlısı olsun inşallah.
Sen nasilsin bebegin nasil canim kalp atisini dinlettimi doktorun bana dinletmedi ama atisi var demisti 12 haftada dinletti cok guzel bir duygu :) saglikla nasip etsin cumlemize meleklerimizi

Sen nasilsin bebegin nasil canim kalp atisini dinlettimi doktorun bana dinletmedi ama atisi var demisti 12 haftada dinletti cok guzel bir duygu :) saglikla nasip etsin cumlemize meleklerimizi
sağol canım iyiyim çok şükür.Devlet e gitmiştim dinletmedi var dedi ayni :) ama bu hafta tedavi ye gittigim doktora gideceğim özel e, o dinletir. Çok merak ediyorum bende

Kızlar merhaba. Tecrübelerinize güvenerek bir sorum olacaktı. Ben ayın 10unda çatlama iğnesi oldum o akşam ve sonrasında gün aşırı ilişki önerdi doktorum. Bugün 14.günün sabah ilk idrarla test yaptm ve negatif artık idrarda çıkardı dimi. Kana gitmeye korkuyom valla

Kızlar merhaba. Tecrübelerinize güvenerek bir sorum olacaktı. Ben ayın 10unda çatlama iğnesi oldum o akşam ve sonrasında gün aşırı ilişki önerdi doktorum. Bugün 14.günün sabah ilk idrarla test yaptm ve negatif artık idrarda çıkardı dimi. Kana gitmeye korkuyom valla
Adet olmasan kan ver canim negatifse kan vermeye gerek yok adeti bekle belki gec dollenmede olabilir adet olana kadar umut vardir canim rabbim tez vakitte bebeklerinize kavustursun insallah

masalolsunnn masalolsunnn canim bugun doktora gittim sukur rabbime iki kizimiz olucak insallah sagliklilar olcumleri yapildi 16+5 digeri16+2 olduk sukur 36 haftalari gormeyi cumlemize nasip etsin rabbim insallah...ecmain
Canım benim okurken duygulandim çok sevindim rabbim sağlıkla dogmalarini nasip etsin inşallah.

Canım benim okurken duygulandim çok sevindim rabbim sağlıkla dogmalarini nasip etsin inşallah.
Allah razi olsun canim rabbim isteyen dua ile acilan elleri geri cevirmez vakti geldimi bekletmez o vakit en yakin zaman olur insallah rabbim saglikla nasip etsin cumlemize insallah... ecmain

slm. Mevhibe, mucizelerinin cinsiyetini öğrenecektin, öğrendin mi?
canim 10 gun once doktora gittim sukur rabbime iki kizimiz olucak insallah sagliklilar olcumleri yapildi 18+2 digeri 17+6 olduk sukur 36 haftalari gormeyi cumlemizenasip etsin rabbim insallah...ecmain

Kizlar bu testi catlatma iğnesinin 13. Günü yaptım sizce hala iğnenin etkisi Mıdir ??? :işsiz::KK14: Yarın yine tekrarliycam insallah koyulaşır günler dir yapıyorum asagi yukarı aynı koyulukta.sizin yorumlarınız nelerdir ???

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 55
Kizlar bu testi catlatma iğnesinin 13. Günü yaptım sizce hala iğnenin etkisi Mıdir ??? :işsiz::KK14: Yarın yine tekrarliycam insallah koyulaşır günler dir yapıyorum asagi yukarı aynı koyulukta.sizin yorumlarınız nelerdir ???
Merhaba benim dün igne olali iki hafta oldu ve testimde hicbirsey yoktu.. bat ne zaman persembe gunu herhalde.o zamansa bence yarin sabah testi tekrarlayin varsa eger kan verirsiniz. İnsallah hayirlisi olsun hepimizin hakkinda

Merhaba benim dün igne olali iki hafta oldu ve testimde hicbirsey yoktu.. bat ne zaman persembe gunu herhalde.o zamansa bence yarin sabah testi tekrarlayin varsa eger kan verirsiniz. İnsallah hayirlisi olsun hepimizin hakkinda

Meraba Canim Bat 3 gun sonra cuma günü. Yarın yine deneyim biraz koyulasma olsa anliycam :KK64:

Senin bat ne Zaman hayirlisi olsun Hakkı'mızda.

Benim batta ya bugun ya yarin ama yumurtam catlamadi benim kiste donustu. Muayeneye gittigimde ogrendim dpktorum iceride sivi var baska yumurta catlamis olabilir demisti ama pek umutlu sayilmam

Bugun test yaptım direk negatif çıktı silik çizgi filan yok :cry:kayboldu bianda. Hayirlisi olsun Canim benim doktor tekrar gel yumurtan catlamis mi bakayım bile demedi adet olmazsan gel test yapalım filan dedi.ne durumdayım onu da bilmiyorum

X