çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar bugün iğnenin 12. Günü dün gece kasıklarım bir garipti. Böyle kıvrıl kıvıl gibi. Sabahtan beri de çok fena bel Ağrı'm var. Bende bekleyiş sürüyor. Bir de çok sulu bir akıntım var. Bazen çişimi kaçırmış gibi hissediyorum kendimi.inş bebeğim benimledir

arkadasım bende ılk defa catlatma ıgnesı yaptırdım adetıme uc dort gun var ama suan bel ağrısından yerımde duramıyrum sol tarafım ağrıyor ama bu ağrı adetde yasanılan bel ağrısı dgl anca yatınca gecıyor hafıf de karın agrım vr akıntım ck ck az

iğnenin kaçıncı günü peki aynen benim de çok değişik bir ağrı.bi de dün akşamdan beri başladı Ama böyle şeyleri çok da önemsemek istemiyorum. Sadece devamlı dua ediyorum. Hayırlısı olsun hakkımızda

vlla ayın yedısınde yaptırmıstım cnm kacıncı gun oluyor ozaman acaba gebelık belırtısımdırkı suan benım en barız belırtım bel ağrısı ama ben byle br ağrı yasamadm daha once

QUOTE="katipcan6868, post: 46128352, memure: 664080"]vlla ayın yedısınde yaptırmıstım cnm kacıncı gun oluyor ozaman acaba gebelık belırtısımdırkı suan benım en barız belırtım bel ağrısı ama ben byle br ağrı yasamadm daha once[/QUOTE]
Aynı gün vurulmuşuz Can'ım iğneyi

Aynı gün vurulmuşuz Can'ım iğneyi benim bat 24 nisan [/QUOTE]

aynen evet sımdı kacıncı gundeyız ozaaman cnm bırde sımdı gebelık testı ypsak cıkrmıkı[/QUOTE]
12. Gündeyiz bence yapma canım biraz daha bekle iğnenin etkisi devam ediyo olabilir ben 16. Günü bekliyorum tutuyorum kendimi.

aynen evet sımdı kacıncı gundeyız ozaaman cnm bırde sımdı gebelık testı ypsak cıkrmıkı
12. Gündeyiz bence yapma canım biraz daha bekle iğnenin etkisi devam ediyo olabilir ben 16. Günü bekliyorum tutuyorum kendimi.[/QUOTE]
ben cuma yapcm canım bana mutlaka hbr et tmm bıde son soru akıntın cokmu ben de akıntı yok denecek kadar az oda beyaz akıntı

12. Gündeyiz bence yapma canım biraz daha bekle iğnenin etkisi devam ediyo olabilir ben 16. Günü bekliyorum tutuyorum kendimi.
ben cuma yapcm canım bana mutlaka hbr et tmm bıde son soru akıntın cokmu ben de akıntı yok denecek kadar az oda beyaz akıntı[/QUOTE]
Tamam Can'ım bende cumartesiyi bekleyecem sende haber et akıntım öyle çok değil ama geldiğinde beyaz çok sulu geliyo ayrıca bu bir belirti midir İnan bilmiyorum

ben cuma yapcm canım bana mutlaka hbr et tmm bıde son soru akıntın cokmu ben de akıntı yok denecek kadar az oda beyaz akıntı
Tamam Can'ım bende cumartesiyi bekleyecem sende haber et akıntım öyle çok değil ama geldiğinde beyaz çok sulu geliyo ayrıca bu bir belirti midir İnan bilmiyorum[/QUOTE]
ınsanlah hayırlısıyla ıkımızınde olur

Tamam Can'ım bende cumartesiyi bekleyecem sende haber et akıntım öyle çok değil ama geldiğinde beyaz çok sulu geliyo ayrıca bu bir belirti midir İnan bilmiyorum
ınsanlah hayırlısıyla ıkımızınde olur[/QUOTE]
İnş Can'ım âmin Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin

ınsanlah hayırlısıyla ıkımızınde olur
İnş Can'ım âmin Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin.
İğnenin etkisi çoğu kişiye. Göre 13-14 günlerde bitiyor.kanda baktır in isterseniz rabbim.vakti.geldimi bekletmez canım inşallah bekleyen herkes rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

canım cok saol inan bende uzun zamandır bu anı beklıyordum burdan biri hamileyim deyince cook seviniyordum.. İnşallah en kısa zamanda senden de güzel haberleri duyarız

Merhaba arkadaşlar Bende cumartesi gunu catlatma iğnesi yaptırdım doktorum 15 gun sonra gebelik testi yapabilirsin dedi insallah güzel haberi alırım.Rabbim tez zamanda isteyen herkeze hayırlı ve sağlıklı bebisler nasip etsin insallah.

Âmin canım kanda çıkar aslında ama önce ben çift çizgiyi görmek sonra kana girmek istiyorum o yüzden bekliyorum. Bu anı yalnız yaşamak istiyorum

Ms

nasıl kaçıncı gün canım. Iğneden sonra ki 20. Günde verdim kan
Yumurta çatladı 15 şubatta 2 martta bthcg verdim benim yurtlar kendi.catladi canım ama 15 gittim yumlar çatlamış dedi belli olmaz bakarsın ikiz.geliyor.gonlune.gore nasip etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…