çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

hayır aslında dün tekrarlayacaktım doktor pazartesi deyince vermedim kan bakalım hayırlısı ikiz olsa fena olmaz :):)
sanada supriz olur keseleri gorunce gerci ben 5+3de tek kese gordum.ikiz degil dedim 6+3 de iki kese gordum sok oldum hic beklemiyordum tek kese gorunce onceki hafta gozlerim doldu sende girursun insallah cift kese ikizin yada tek kese ikizin olursa tek kesede iki kalp atisi duyuldugunda tek kese ikizi demek zaten hic belli olmaz kalp atisini duyana kadar umut kesilmez canim benimkiler ayri yumurta ikizleri :)

sermed naptin canim bthcg baktirdinmi merak ettim seni hadi guzel haberler bekliyorum.insallah

Arkadaşlar benden hem beyaz sıvı geliyor hemde yesilimsi sağ rahimkismimdada şimdi batmalar başladı diken diken bata 8 gün var acaba hamilemiyimdirki

Sagol cnm ilgn icin.ya ben doktora il merkezine gdiyordum o da 2 saat uzaklikta.esim illa oraya gidelim diyor o yuzden pazartesiye kaldi.ama iki tane daha test yaptim pozitif cikti.zaten adet te olmadim :)
ayyyy canim hamilesin aaayyy rabbim tamamina erdirsin insallah hadi bekliyorum guzel haberler bekliyorum

5+3 de tek kese minikti 5mm 6+3 de ikinci kese goruldu 7+3 de kalp atisi yeni basladi sende takvim kurarsin canim gebeligini haftani takip edersin hadi kan bthcg yaptirmadinmi :)

selammm bugün benim 5+4 beta 3068 doktor değerin yüksek acaba ikinci kese varmı bakalım dedi baya baktı ama ikinciyi göremedi çok heyecanlandık kısmet bir taneye de razıyım tabi inşallah senin 5+3 ken değerin kaçtı canm

5+3 de tek kese minikti 5mm 6+3 de ikinci kese goruldu 7+3 de kalp atisi yeni basladi sende takvim kurarsin canim gebeligini haftani takip edersin hadi kan bthcg yaptirmadinmi :)

selammm bugün benim 5+4 beta 3068 doktor değerin yüksek acaba ikinci kese varmı bakalım dedi baya baktı ama ikinciyi göremedi 1 kese 5mm çok heyecanlandık kısmet bir taneye de razıyım tabi inşallah senin 5+3 ken değerin kaçtı canm

4×5 de değerim 3544.5 di kese görülmedi canım 4 gün sonra gittim 5.3 de tek kese görüldü 3 yada 4 katı Hesapla 3544.5+4=14180.20 2 gün sonrasida 2 topla 28 bin kusurlu 5+3 de tek kese 6+3 de çift kese canım belli olmaz bakarsın atak yapar bthcg

Kızlar çoook gerilere gidio okudum hep yazılanları benimde iğneden sonraki 11. Günüm ve bekleyişteyim... Test yapmak istiyorum ama 16. Güne kadar Tut kendini diye söyleniyorum.

Senin yazılarını okudum şimdi Allah tamamına erdirsin çok sevindim. Bazen sırf birilerinin hamilelik haberlerini okumak için giriyorum Mutlu oluyorum çünkü Bi başkasının mutluluğunu paylaştığımda. Bir de ikizse çifte mutluluk canım. Hamiş halinle beni de duanda unutma

sermed canım naptın merak ettim hadi bekliyoruz
Canım kusura bakma ya beklettim. Evet canım hamileym çok şükür.kan tahlili de verdim.muane de oldum. Haftaya tekrar gideceğiz. Allahım a sonsuz şükürler olsun. Bize bu duygu yu yaşattı. Inanılmaz müthiş bir duygu. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Bthcg kaç çıktı canım yüksekse bakarsın ikiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…