çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba kızlar bugün iğneden sonra 13.günüm içimde neler oluyor bilmiyorum ama çok heyecanlıyım

Birincisi nasıl yapacağımı bilmiyorum bakmadım daha ikincisi de yarınki testi görme isteğimi bastiramiyorum naapsam ki :)
bilgilerini duzenlede takvim var canim ordan bebegin dogacagi tarihi yaziyorsun mesala 14-11-2016 gibi canim hadi insallah ama gebelik var kuzu

Benim sat 8 şubat. Benim de düzenli değildir ama iğne ilaç yerken duzenli oluyor . Az kalmış canım inşallah haftaya sana gebelik takvimi yapariz :anneadayı::KK200:
aaaa gercekten dogacagi tarihi yazmisim az once 14-11-2016 kalbime bak yaaa bilmisim dogum tarihini :) :KK66:

Bat ne zaman test yapmayı dusuniyormusun peki
bat 11 mart ama yarın yapıcam bi tane sanırım. 7.gün yaptım pozitifti,11.günü yaptım negatif çıkmıştı yani iğne etkisi geçmiş. 14.gün olacak bu da hayırlısı olsun diyelim olsa çıkar herhalde

bat 11 mart ama yarın yapıcam bi tane sanırım. 7.gün yaptım pozitifti,11.günü yaptım negatif çıkmıştı yani iğne etkisi geçmiş. 14.gün olacak bu da hayırlısı olsun diyelim olsa çıkar herhalde
Varsa çıkar belki canım geç döllenme durumlarida olabiliyor biliyosun peki hiç belirti yasadinmi

Ya kizlar aşk olsun dünya kadınlar gününüzü kutladim ona bile cevap yazmadiniz hadi soruma cevap veredinjz bari buna verseydiniz gercekten ask olsun yaa
ben begenmistim canim 8 marti seninde kutlu olsun canim

sendede bekliyorum bu ay insallah o guzel haberi verirsin canim
Inşallah camında bende hiç belirti de yok bisuru ot mot incir polen bak arisutu falan aldım depoladim adet olucam diye yazdıklarımı okiyabildinmi bilmiyorum ama göğüs ağrısı bile yaşamıyorum ben arada minik sizlamalar dışında ışte kasiklarim da arada da bacaklara vuran minik kasilmalar kramplar birde karnım balon gb sis iğneden olduğunu bildiğim için pek hamileyim gb gelmiyor ama keşke olsa

Inşallah camında bende hiç belirti de yok bisuru ot mot incir polen bak arisutu falan aldım depoladim adet olucam diye yazdıklarımı okiyabildinmi bilmiyorum ama göğüs ağrısı bile yaşamıyorum ben arada minik sizlamalar dışında ışte kasiklarim da arada da bacaklara vuran minik kasilmalar kramplar birde karnım balon gb sis iğneden olduğunu bildiğim için pek hamileyim gb gelmiyor ama keşke olsa
bendede oyle sman aman belirtim.olmadi gosumun uclari pozitif oldugunu ogrenmeden 2-3 gun once kasinti ve agrimaya basladi regl olucam dedim yok kasik agrisida 3-4 gun surdu yine yok 28 de regl gelmedi 1 marta pozitifti cnm hic belli olmaz he birde kuruydum.akintimda olmadi yeni yeni cok akintim oluyor

bendede oyle sman aman belirtim.olmadi gosumun uclari pozitif oldugunu ogrenmeden 2-3 gun once kasinti ve agrimaya basladi regl olucam dedim yok kasik agrisida 3-4 gun surdu yine yok 28 de regl gelmedi 1 marta pozitifti cnm hic belli olmaz he birde kuruydum.akintimda olmadi yeni yeni cok akintim oluyor
Ya ben de de olmuyor o akıntı hele bu ay yumurtlama agrisidayaşamadım dedim doktor hakli çıktı bi halta yaramıyor yumurta ondan olmadi diye düşünüyorum açıkçası bu sabah yine tatlı bir hafif adet ağrısı yaşadım koyu bikac damla sarı akintim olmuş ilkkez şaştım kaldim

Varsa çıkar belki canım geç döllenme durumlarida olabiliyor biliyosun peki hiç belirti yasadinmi
Canım sabah test yaptım tertemiz tek çizgi erken mi yaptım acaba sabahtan beri ağlıyorum moralim bozuldu.. belirtim yok bazen kasıklarımda ağrı oluyor bide sarı kremsi akıntı var o kadar bunlar da belirti sayılmaz

X