çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

rahatla ben bu ay çok rahattım. iğnedendir olursa olur olmazsa olmaz dedim durdum. çocuk yapma amacını amaç olmaktan çıkardım kendıme göre.
Veee dün kan testinde HCG: 124.01 çıktı. kendimi salmıştım resmen bıraktım kasmayı. nasıl oldu nu ay extra ne yapmıştım düşünüp duruyorum dünden beri. İnşallah değer yükselir ve insallah senin de sonucun olumlu olur .

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alın inş.

Kızlar size daha dün hiç akıntı bilmem derdim ya ve biraz evvel sadece sabahları yoğun idrar kokusu olduğunu söylemiştim az evvel afedersiniz lavaboya gittim c amasirima az bişey sarı aknti gelmiş neden olabilir acaba sarı akıntı birde idrarimin sabahki kadar yoğun koktu idrar kokusu ne oluyorki afedersiniz birde idrar rengi yoğun ve sarı gb iltihap gb bireyden olabilir mi

iltihap olabilir

Kızlar bakın şimdi ne buldum hani içi boş yumurta deniliyordu ya nedenini aciklamiskar aynen bu delil yazmış ve bunun gb çok yazı var bilginiz olsun diye yaziyorum
(((( catlatma ignesinin zamanı doğru ayarlanmazsa folukul yumurta çatlayıp düşüyor folukul boş çıktı deniyor benimde basima geldi folukul 20.21 mm olunca pregly iğne vuruldu oysaki 17 mm vurulacakmis 20.22 mm olunca zaten folukul çatlayıp yumurta düşüyor folukulun içi boşalıyor eğer folukul boş olsaydı e2 degerim 1500 çıkmıştı yani folukuller gayet iyiydi pregly sen 36 saat sonra toplama yapılıyor yumurta çatlayıp düştüğü için folukulun içi boşalıyor toplamada folukul boş çıktı deniyor )))
Aynen böyle yazmış kiz bunun gbsöylüyor herkes bilginiz olsun diye paylaşmak istedim yani benim doktor haklıymış içi boş diye bişey yokmuş zamansız iğne yapımı zamansız ayarlama varmış birkez daha umut doğdu icime icim rahatladı vallahi

Kızlar bakın şimdi ne buldum hani içi boş yumurta deniliyordu ya nedenini aciklamiskar aynen bu delil yazmış ve bunun gb çok yazı var bilginiz olsun diye yaziyorum
(((( catlatma ignesinin zamanı doğru ayarlanmazsa folukul yumurta çatlayıp düşüyor folukul boş çıktı deniyor benimde basima geldi folukul 20.21 mm olunca pregly iğne vuruldu oysaki 17 mm vurulacakmis 20.22 mm olunca zaten folukul çatlayıp yumurta düşüyor folukulun içi boşalıyor eğer folukul boş olsaydı e2 degerim 1500 çıkmıştı yani folukuller gayet iyiydi pregly sen 36 saat sonra toplama yapılıyor yumurta çatlayıp düştüğü için folukulun içi boşalıyor toplamada folukul boş çıktı deniyor )))
Aynen böyle yazmış kiz bunun gbsöylüyor herkes bilginiz olsun diye paylaşmak istedim yani benim doktor haklıymış içi boş diye bişey yokmuş zamansız iğne yapımı zamansız ayarlama varmış birkez daha umut doğdu icime icim rahatladı vallahi
yani 18 mm yumirtan dollenecek canikom birde su var klomen kullanin ama tek basina olsun catlatma ignesi eger 3-4 yumurtsn varsa hepsi gidiyormud arkadas klomen kullanmis cat igne olmadan ve tek yumurta ikiz kizdunyaya getirdi daha bir ay oldu fogum yspali aklinizda bulunsun cnm

yani 18 mm yumirtan dollenecek canikom birde su var klomen kullanin ama tek basina olsun catlatma ignesi eger 3-4 yumurtsn varsa hepsi gidiyormud arkadas klomen kullanmis cat igne olmadan ve tek yumurta ikiz kizdunyaya getirdi daha bir ay oldu fogum yspali aklinizda bulunsun cnm
Aynen canım bu ay doktor iğne vurgulayalimdemişti çok pişman oldum bunu okuyunca keşke iğne vurnmadan deneseydim kısmet değilmiş napalim bu ay tedaviye araverip otmot kullancam ya arisutu polen bal vs belki klomen de kullanırım yada birdahaki ay klomeni tek kullanirim

Aynen canım bu ay doktor iğne vurgulayalimdemişti çok pişman oldum bunu okuyunca keşke iğne vurnmadan deneseydim kısmet değilmiş napalim bu ay tedaviye araverip otmot kullancam ya arisutu polen bal vs belki klomen de kullanırım yada birdahaki ay klomeni tek kullanirim
bu ay kullan canim yumurtan fazlayken ara verme ama igne olmazsin dogal cayda kullan hayit civan aslan karsimi 12 gune kadar sonra birak cnm ama insallah supriz gelisme olur bunlara gerek kalmadan hamis olursun bu ay

Kızlar hepinize iyi akşamlar. Benim içime bir korku düştü :KK43: Sitede çok yumurta olunca korunma tavsiye ediliyor yazıyor hep. Doktor benim bir yumurtalıkta 6 yumurta saydı. Toplam on civarı var dedi. Ya şimdi de çoğul gebelik olursa. Bugün yumurtlama habercisi akıntım da geldi. Ben şimdi ne yapayım :KK43:

Bende az önce muayeneden geldim adetimin 3. Günü klomenle 2. Ay da olmadi doktor bu ayda klomen olmazsa rahim filmi dedi çok moralim bozuldu ya:KK43:(

Moralini bozacak birsey yok aksine doktorun haklı. Belki küçücük bir kist tüp girişini kapattı , o zaman aylarca boşa ilaç kullanmak daha mi iyi. Benim ilk gittiğim doktor ne eşimin değerlerine baktı ne de bana film çekti. Bence hiç kaçırma cektir insan birşey olursa öğreniyor , birşey yoksa da rahatlıyor. Ayrıca öyle korkulacak bir ağrı değildi. Lütfen abartı yorumlara kaptirma kendini. Gerçekten küçük bir işlem

Kızlar hepinize iyi akşamlar. Benim içime bir korku düştü :KK43: Sitede çok yumurta olunca korunma tavsiye ediliyor yazıyor hep. Doktor benim bir yumurtalıkta 6 yumurta saydı. Toplam on civarı var dedi. Ya şimdi de çoğul gebelik olursa. Bugün yumurtlama habercisi akıntım da geldi. Ben şimdi ne yapayım :KK43:

Yumurtaların çok olması kullandığımız ilaçlarla alakalı. Ama kaçı ise yarar boyutta? Benim de 6 tane vardı ama 1 tanesi 17mm diğerleri 10mm civariydi.

Ne güzel olur, ben de çoğul gebelik olsun isterdim. Tabi hayırlı ve sağlıklı olmak üzere. Gerçi çoğul olunca riks artıyormuş. Erken doğum vb. Ama isterdim ikiz çocuk. Hatta üçe bile yok demezdim. Çok çok zor olmasına rağmen

Ben de artık klomen kullanmayacam, yumurta takibi de yaptırmayacam. 3 aydır ilaç yüklendim boşu boşuna. 3 klomen, 2 çatlatma iğnesi. Eşim tüp bebeğe de karşı. Karşı olması gereken kişi ben olmalıyken. Çünkü tüp bebek erken menopoza sebep oluyormuş. Kullanılan ilaçlardan dolayı. Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

X