çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Tesekkur ederim canım allah sana da nasip etsin inşallah. Adet günüm bugün aslında, dün ogrendim ama dün iğneden sonraki 16. Gündü. 30-31 günde oluyorum adeti. Saniyeler içinde ikinci çizgi çıktı. İğneden sonraki 12. Günde test yapmıştım ve berrak tek çizgi vardı.

Dua etmem mi canım valla dertten kurtuldum.gibi geliyor. Hiç olmayacak sanıyordum. Artık iyice yaza tatil.planı filan yaptim bu ay doğu karadeniz turu için satın alma yapacaktım güya .

Geçmedi canım bugün regl gunu. Ama iğne yapıldıktan sonraki günden sayinca 16. Gündü. Duramadim yaptim o yuzden. Çok imrenmisim sana demek ki allah bana da nasip etti. Senin gebelik kaydına bakıp.bakıp bi gün ben de yapar miyim bu kaydı diyordum :)

Günüm geçmedi canım. Sadece iğneden sonra 16. Gün olmuştu o yüzden yaptim. Yine de belirti arayacak olursam pek yoktu ama ayağa kalkarken batma hissi oldu bir iki kere ve pis kokulu idrar vardı, ama gerçekten çok pisti :KK43: hala da öyle
canim hadi takvimini kur beegim :KK66:

yumurtalıkların aşırı çalışmasına bağlı bi sendrom o karın şişmesi. hafiften ağıra bi sürü versiyonu var. ben geçen ay yaşadımonun hafif halini. ama iki yumurtam varken oldu. pregnyl vuruldum on gün boyunca karın şişliği , karın bölgesinde huzursuzluk ağrı.. daha neler neler ve bu rahatsızlıklara bağlı uykusuzluk. doktorun iyi yapmış vermemekle. çekilesi birşey değilo. adı OHSS sendromu

Sanırım bu sendromu bende yaşadım iğneden sonraki gün bi başladı ağrılar huzursuzluk karın bölgesinde ve uykusuzluk yatağın içinde dönüp durdum 10 gundur sonra okudum ki iğne yapıyormuş uyuyamiyorum diye cildircaktim

rahatla ben bu ay çok rahattım. iğnedendir olursa olur olmazsa olmaz dedim durdum. çocuk yapma amacını amaç olmaktan çıkardım kendıme göre.
Veee dün kan testinde HCG: 124.01 çıktı. kendimi salmıştım resmen bıraktım kasmayı. nasıl oldu nu ay extra ne yapmıştım düşünüp duruyorum dünden beri. İnşallah değer yükselir ve insallah senin de sonucun olumlu olur .

Hayırlı olsun inş iğne etkisi değildir benim 16. Günde ancak etkisini kaybetti iğne ve negatifle sonuçlandı bugün 18. Gün hala adet olmadım inş başka işler çıkmaz SAT 8 subatti bakalım bugün bekliyorum artık olsam da kurtulsam diyorum agrilarim mahvetti beni günlerdir :KK43:

Ayy sabahlarimi oldu peki o pis koku iki üç kere bende de oldu tabi hiç bekirtim yok olurmu acaba benimde amaan neden olmasunki demi ama :)
hayiir bir haftadır her türlü zamanda koku var :KK43:

o idrar kokusu bende de mevcut :)

bende sadece sabahları değil her defasında var :)

İnşallah sende de vardır canım. Saglikciyim daha önce idrar testi baktigimdan biliyorum koku tam olarak çok sigara içen erkek idrari gibi bazen daha degsiik ama genelde böyle.bi koku.

Sanırım bu sendromu bende yaşadım iğneden sonraki gün bi başladı ağrılar huzursuzluk karın bölgesinde ve uykusuzluk yatağın içinde dönüp durdum 10 gundur sonra okudum ki iğne yapıyormuş uyuyamiyorum diye cildircaktim

Bu ay o yüzden pregnyl değil de ovitrelle istedim doktordan. Aslında doğal olan pregnyl ama bende etkisi kötüydü. Ovitrelle hemen hemen rahatsız etmedi sayılır

Hayırlı olsun inş iğne etkisi değildir benim 16. Günde ancak etkisini kaybetti iğne ve negatifle sonuçlandı bugün 18. Gün hala adet olmadım inş başka işler çıkmaz SAT 8 subatti bakalım bugün bekliyorum artık olsam da kurtulsam diyorum agrilarim mahvetti beni günlerdir :KK43:

İğnenin etkisi olduğunu düşünmedim çünkü 12. Günde de test yaptim pırıl pırıl tek cizgiydi. Hayaleti bile yoktu. Daha önceki aylarda da denedim başka bi iğnenin etkisi 13 de bitmişti tamamen . Yarını bekliyorum bakalim inşallah değer yükselirse .

hayiir bir haftadır her türlü zamanda koku var :KK43:

İnşallah sende de vardır canım. Saglikciyim daha önce idrar testi baktigimdan biliyorum koku tam olarak çok sigara içen erkek idrari gibi bazen daha degsiik ama genelde böyle.bi koku.

bende kullanıyorum o meleti ondan mı yoksa :KK43: ama bu aya kadar sabahları dışında kokmamıştı hiç :-)

Daha önceden kokuyor olsa hissedersin diye düşünüyorum inşallah vardır. Sat kaç gün var senin ?

yoktu evet o halde ondan değildir umarım :) düzenli olan bir insan değilimdir şubatı baz alırsak eğer sat 13 :) yani 5 gün var :)

İğnenin etkisi olduğunu düşünmedim çünkü 12. Günde de test yaptim pırıl pırıl tek cizgiydi. Hayaleti bile yoktu. Daha önceki aylarda da denedim başka bi iğnenin etkisi 13 de bitmişti tamamen . Yarını bekliyorum bakalim inşallah değer yükselirse .
Canım benim bu kadar yüksek bir değer iğne etkisinden kesinlikle olamaz çok düşük rakamlar olsaydı evet ignedendir derdim ama değerin çok iyi o yüzden Allahın izniyle kesin hamilesindir

yoktu evet o halde ondan değildir umarım :) düzenli olan bir insan değilimdir şubatı baz alırsak eğer sat 13 :) yani 5 gün var :)

Benim sat 8 şubat. Benim de düzenli değildir ama iğne ilaç yerken duzenli oluyor . Az kalmış canım inşallah haftaya sana gebelik takvimi yapariz :anneadayı::KK200:

Kızlar size daha dün hiç akıntı bilmem derdim ya ve biraz evvel sadece sabahları yoğun idrar kokusu olduğunu söylemiştim az evvel afedersiniz lavaboya gittim c amasirima az bişey sarı aknti gelmiş neden olabilir acaba sarı akıntı birde idrarimin sabahki kadar yoğun koktu idrar kokusu ne oluyorki afedersiniz birde idrar rengi yoğun ve sarı gb iltihap gb bireyden olabilir mi

Aynen bi de annenler il disinda lar o zaman yatılı gelmişlerdi bana. Ne oturabildim ne kalkabildim . Onlarla geçirdiğim zamanı da anlamadım çok kötüydü.

Canım benim bu kadar yüksek bir değer iğne etkisinden kesinlikle olamaz çok düşük rakamlar olsaydı evet ignedendir derdim ama değerin çok iyi o yüzden Allahın izniyle kesin hamilesindir

İnşallah yarın ve keseyi görünce de sorun çıkmaz da rahat nefes alırım. Olmayacağına o kadar alistirmisim ki kendimi sevinemiyorum bile nerdeyse. Sonuçları görmeden rahat etmiycem sanırım.

İnşallah yarın ve keseyi görünce de sorun çıkmaz da rahat nefes alırım. Olmayacağına o kadar alistirmisim ki kendimi sevinemiyorum bile nerdeyse. Sonuçları görmeden rahat etmiycem sanırım.
Canım benim Rabbim bilir ama sevinebilirsin bal gb hamilesin ışte

Aynen bi de annenler il disinda lar o zaman yatılı gelmişlerdi bana. Ne oturabildim ne kalkabildim . Onlarla geçirdiğim zamanı da anlamadım çok kötüydü.

Bende oyleyim ama ben ovitrelle kullandım ilk kullanisimdi bilmiyorum ondan mi yoğun yaşadım hatta niye uyuyamiyorum ben ya demeye başlamıştım sonra iğne etkisi olduğunu öğrendim bu arada inş değerin yükselir ve bebisin seninledir ve sonuna kadar da güzellikle sağlıkla devam eder herşeyin :)

Bende oyleyim ama ben ovitrelle kullandım ilk kullanisimdi bilmiyorum ondan mi yoğun yaşadım hatta niye uyuyamiyorum ben ya demeye başlamıştım sonra iğne etkisi olduğunu öğrendim bu arada inş değerin yükselir ve bebisin seninledir ve sonuna kadar da güzellikle sağlıkla devam eder herşeyin :)

Sağol canım allah sana da nasip etsin inşallah.

X