çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kız sen bu yumurtanın içi boş olayını nerden ogrendin ilk kez sende duyuyorum bunu yumurtanın içi boş olmasını Dr unmu söyledi öyle bisey mi varmış

Kız sen bu yumurtanın içi boş olayını nerden ogrendin ilk kez sende duyuyorum bunu yumurtanın içi boş olmasını Dr unmu söyledi öyle bisey mi varmış
Valla bende dusunur oldum artik acaba benimkidemi bos diye burda duyduktan sonra :)) yetmiyor zaten kafada kurduklarimiz bir de bu cıktı :))

önceleri bende hiç görmüyodum ya çok dikkatli bakmıodum yada olmuyodu incir yediğim ay acayip yoğun geldi şok oldum :) bu ay yemedim mesela bak göremedim

Ayy hadi inşallah totemdi gercek oldu deriz :)))
Bende ara ara akinti geliyor. Gecen gunku bel agrisi dun baya hafifledi bugunde pek yok gibi bisey. Arada kasık agrisi oluyor o kadar canim
canım bel ağrısı bende olan tek gözle görülür şeydi ötekiler 5.haftada başladı uyku sık idrar sarı akıntı falan gerçi ben 18.19.günler yumurtlurum belki ondan geç başlıyor bunlarda :)
inşallah seninde hepsi belirtidir

Evet canım varmış tup bebekte yumurtalar toplandığında anlasiliyormus bende bilmiyordum benim doktorum içi boş olsa nasıl adet olursun falan dedi ama oluyormuş ne bileyim bende şaştım hatta benim kuzen tup bebekle hamile kaldı ona sordum tabiki oluyor benim 22 tane yumurtam oldu hepside boş çıktı yarim kaldı tedavim dedi

Valla bende dusunur oldum artik acaba benimkidemi bos diye burda duyduktan sonra :)) yetmiyor zaten kafada kurduklarimiz bir de bu cıktı :))
Kız sen benim dedigime niye bakiyosun ben de etraftan duyduğum bilgiler arastir istersen biraz tup bebek yaptiranlara sor istersen onlar daha iyi bilir yumurta toplama işleminde belli oluyormuş ben doktoruma sordum içi boş falan midir diye oda bana hayır içi boş olsa adet olamazsın dedi ben bunu tüp bebek yaptıranların topikte sordum sen bence o doktoru değiştir diye cevap aldim

canım 10 yumurta çok çok iyi hadi senden güzel haberler bekliyoruz bu ay inşaallah. en az iki yumurtan tutar umarım :)
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için :) Sağ ol. Ama böyle durumlarda çatlatma iğnesi yapılınca karında su toplanması ve huzursuzluk oluşturan bir rahatsızlık oluyormuş. O yüzden çatlatma iğnesi vermedi doktor. Bakalım inşallah kendiliğinden çatlarlar :)

inşaallah canım

Insallah canim da benim pek umudum yok. Kismet bakalim

Degisikmis canm ya Allah yardimcin olsun.neden usutuyoki surekli anlamadım

rahatla ben bu ay çok rahattım. iğnedendir olursa olur olmazsa olmaz dedim durdum. çocuk yapma amacını amaç olmaktan çıkardım kendıme göre.
Veee dün kan testinde HCG: 124.01 çıktı. kendimi salmıştım resmen bıraktım kasmayı. nasıl oldu nu ay extra ne yapmıştım düşünüp duruyorum dünden beri. İnşallah değer yükselir ve insallah senin de sonucun olumlu olur .

hayırlı olsun bizlere de dua edin

yumurtalıkların aşırı çalışmasına bağlı bi sendrom o karın şişmesi. hafiften ağıra bi sürü versiyonu var. ben geçen ay yaşadımonun hafif halini. ama iki yumurtam varken oldu. pregnyl vuruldum on gün boyunca karın şişliği , karın bölgesinde huzursuzluk ağrı.. daha neler neler ve bu rahatsızlıklara bağlı uykusuzluk. doktorun iyi yapmış vermemekle. çekilesi birşey değilo. adı OHSS sendromu

yumurtalıkların aşırı çalışmasına bağlı bi sendrom o karın şişmesi. hafiften ağıra bi sürü versiyonu var. ben geçen ay yaşadımonun hafif halini. ama iki yumurtam varken oldu. pregnyl vuruldum on gün boyunca karın şişliği , karın bölgesinde huzursuzluk ağrı.. daha neler neler ve bu rahatsızlıklara bağlı uykusuzluk. doktorun iyi yapmış vermemekle. çekilesi birşey değilo. adı OHSS sendromu

canım hayırlı olsun

İnşallah canım duamda eksik etmem merak etmeyin. Çok zor allah yardımcımız olsun her aşamada.
amin canım inşallah zaten ona ulaşmak da bi mucize ayda bir gün canlı kalan bir yumurta ve 48 saat canlı kalan sperm buluşacak ve tutunacak içinde bir mucize taşıyorsun onu koru her şeyden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…