çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bende dün akşam dayanamadım yine test yaptım salak test ikinci çizgiyi bekledikten sonra çıkardı :) sanırım bende de ümit yok bugün 11. Günüm iğne de etkisini kaybetti artık galiba ilk çıkmadı sonra copten aldım baktım ikinci çizgi tabi bu idrar in tortulasmasindan kaynaklandı sanırım

Belli mi olur? Sen bence hergün yapmaya devam et.

Benim de 11. Gün ama bende şuan tuvalete gitsem gelecek mis gibi acayip ağrı can skntisi mide bulantısı var adet olcam gibiyim tuvalete gidemiyom olcam diye :) benim de tutmadı sanırım ya ama sen bi kanda baktirsana ikinci çizgi sonradan çıkması güvenilir değil ama çıkıp kaybolması ne ki kan da baktir

Adetim gecikirse kanda baktırmayı düşünüyorum canım ya. Hiç umudum yok gerçi ama..

Kızlar mrh bugn ignenin 12.günü kan verdim 2.01 çıkmış doktor gebelik yok dedi ama adetime 2gun var yukselirmi acaba

:KK43: olsun üzülme daha 12. günündesin belli olmaz belki de pozitiftir. Bende test sonrası negatif olunca benden fazla eşimin morali bozuluyor en çok ona üzülüyorum çok sinir bozucu yaa

Doktor yok deyince zaten düştü benm moral.yukselirmi acaba.varmiki böyle nisey gelen başına
igneden 14-15-16-17 gunlerde regl oluyorsun tabi bebek varsa olmazsin sen tekrar et testi 14 gun kanda baktir insallah yukselir

Ilk kullanisim bilmiyorumki.olmam Ins.doktor bidaha gel demedi sağlık ocağında baktirdim ordaki doktordu.Ins anlamiyo olsun ya.peki bugüne ignenin etkisi gecmismidir

kizlar nere kayboldunuz bir anda yok oldunuz hadi hareketlensin topink :KK66:

X