çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

bilmiyorum valla kızlar. psikolojim bozuldu artık yaş oldu 33 ne yapacağımı bilmiyorum

Hayırlısı ıns biran önce tutunur bebisin yanı hepimizin de zamanı var demekki daha bende iki gundur tuhafim nasıl heyecan yapmıştım pozitif olunca ama iğneden denilince şuan acayip biseyim

sıkma canını gerçekten vardır belki :)

Ne garip ve trajikomik şuan hepimiz birbirimize verdiğimiz teselliyi kendimize veremiyoruz :) Allah im inş isteyen herkese hakkında hayırlı ise bi an önce versin ben hep öyle dua ediyorum hakkımda ne zaman hayırlıysa o zaman ver Allah im diye böyle uzulunce d eşim kiziyo biz ne zaman hayırlıysa diye istiyoruz niye uzuluyosun diyo

Bisey sorcam iğne değil de sadece klomen kullanan birinde de erken test yaptığında pozitif gorunur mu

İnşallah hamilesindir. :)

Bisey sorcam iğne değil de sadece klomen kullanan birinde de erken test yaptığında pozitif gorunur mu

Hayır sadece klomenle pozitif çıkmaz. Senin pozitif iğneden önce mi çıkmıştı yoksa? Eğer öyleyse ciddi ciddi şüphelenebilirsin hamile olduğundan :)

Hayır sadece klomenle pozitif çıkmaz. Senin pozitif iğneden önce mi çıkmıştı yoksa? Eğer öyleyse ciddi ciddi şüphelenebilirsin hamile olduğundan :)

Yok hayır arkadaşım sadece klomen kullanıp o da erken test yapmıştı pozitif ti ve şimdi 3 aya giriyo o yüzden sordum

Kızlar mrh benim iğnenin 10.günü 2gündür adet olcakmisim gibi karın ağrım var çok korkuyorum olcak diye.en erken nezamn olur iğneden sonra.genelde 28.gün adet olurum bugün 23.gün ama geçen ay 25.gun olmuştum bilmiyrm ne düşüneceğimi

Canım benim de 8. Gunum bende de iki gundur aynı skntilar var mide bulantısı kasık ve karın ağrısı hatta test yaptım hem idrar hem kan pozitif çıktı ama erken yapmışim iğneden dolayı da pozitif cikiyomus ama bende şuan adet olacakmış gibiyim ilk kez iğne kullandım bu ay bilmiyorum olurmuyum inş olmam ama olursam da ne zaman olurum bakalım

Bugün iğne den sonraki 15, gün dun test de negatif çıktı.adet olmadım hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…