çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Moralini bozmak istemem ama biraz erken yapmışsın açıkçası sen yine de çok ümitlenme biraz daha bekle bi daha kanda baktır artarsa emin olursun. İnşallah pozitiftir bebegin seninle olur
Evet iğnenin etkisinden de pozitif cikabiliyomus inş öyle değildir tekrar yaptircam zaten ama 12. Günü geçince yada adet gunum de yaptircam bakalım

Öyle yapcam da iliski napim yanı akışına mi bırakıyim yoksa yine gün aşırı mi
artik akisina birak canim ilk igne gunu baslayip 4-5 gun iliski onemli 12-48 saat arasinsinda yumlar catliyo canim

Herkese iyi akşamlar. On gün erken regl oldum ve yine klomene başadık ama regl dönemim iki gün sürüyor . İlaç kullanmaya başlayınca sizde böyle bir şikayet oldu mu ?

artik akisina birak canim ilk igne gunu baslayip 4-5 gun iliski onemli 12-48 saat arasinsinda yumlar catliyo canim

Yanı dimi o ilk günleri uyguladim zaten ctesi ptesi çarşamba demişti hepsini uyguladim zaten şuan geçti akışına bırakıyim :) hadi hayırlı geceler

Canlar herkese günaydın. Ben dayanamayıp bugün test yaptım. İğnenin 9. günü, daha çok erken biliyorum ama ne yapayım tutamadım kendimi. :)

Önce negatifti, 1 saat sonra filan baktığımda incecik kıl gibi silik bir çizgi daha belirmişti. Ama tabii ki bunun iğnenin etkisi ile olduğunu biliyorum. Çünkü daha bata 7 gün var. Örnek olması açısından fotosunu da paylaşıyorum kızlar. Gerçi şimdi baktım da fotoda çok belli olmuyor sanırım. Sizler ne durumdasınız?

Not: Yarın sabah da yapacağım. Kocam izin verdi. Baktı olmuyor, adet olana kadar her sabah yap anasını satayım dedi :KK70:

Eklentiler

• gt.jpg
    gt.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 70
yok ilk idrar değil. ama kokusu iyice değişti :KK43:

Bence yarın ilk idrarla dene canım. Kısmet artık. Sıkma canını. Gerçi bu satırları daha bu sabah işe gelirken yollarda hüngür hüngür ağlayan biri yazıyor ama olsun. Valla bütün sinirlerim laçka oldu artık.

Bence yarın ilk idrarla dene canım. Kısmet artık. Sıkma canını. Gerçi bu satırları daha bu sabah işe gelirken yollarda hüngür hüngür ağlayan biri yazıyor ama olsun. Valla bütün sinirlerim laçka oldu artık.

işin kötüsü sinirimden eşime sarıyorum. ben de işe gelirken acaba dedim ama yapsam mı sende görünce heyecan oldu ama :KK43: şimdilik yok gibi pek bu mide bulantısı ne, bel agrısı kasık ağrısı :KK43: idrarda koku

işin kötüsü sinirimden eşime sarıyorum. ben de işe gelirken acaba dedim ama yapsam mı sende görünce heyecan oldu ama :KK43: şimdilik yok gibi pek bu mide bulantısı ne, bel agrısı kasık ağrısı :KK43: idrarda koku

Bende valla hiçbir belirti yok bugünlerde. Geçen ay hepsi vardı, çok ümitlenmiştim ama olmadı. O yüzden seni çooook iyi anlıyorum. Sen de mi iştesin şu anda? :)

Ben de 13:00'de çıkıcam. Canım üzülmemek elde değil biliyorum, o yüzden bir şey diyemiyorum sana da :KK43:

Canlar herkese günaydın. Ben dayanamayıp bugün test yaptım. İğnenin 9. günü, daha çok erken biliyorum ama ne yapayım tutamadım kendimi. :)

Önce negatifti, 1 saat sonra filan baktığımda incecik kıl gibi silik bir çizgi daha belirmişti. Ama tabii ki bunun iğnenin etkisi ile olduğunu biliyorum. Çünkü daha bata 7 gün var. Örnek olması açısından fotosunu da paylaşıyorum kızlar. Gerçi şimdi baktım da fotoda çok belli olmuyor sanırım. Sizler ne durumdasınız?

Not: Yarın sabah da yapacağım. Kocam izin verdi. Baktı olmuyor, adet olana kadar her sabah yap anasını satayım dedi :KK70:

İyi de zaten testlerde 20 dk dan sonra sına güvenmeyin diyo bende daha klomen iğne fln kullanmadan yaptım oyle benim de 20 dk sonra fln ikinci çizgi çıktı yanı durdukça da cikiyo ama bu ay benim hemen çıkmıştı o da iğneden mis tabi

evet, çıkıcam birazdan inşallah 12:00 de sende 1 saat sonra hiç değilse o silik çizgi çıkmıs ben de o da yok :KK43:
Bence sıkma canını o kadar daha pozitif çıkma ihtimalin var bide beni dusunsene nasıl umitlenmistim kan da idrarda hepsinde pozitif ama iğneden olabildiğini duyunca saf gibiyim iki gundur negatifse kiii inş değildir daha da kötü olucam :KK43: bak yaptığım iki test te böyle :KK43:

Eklentiler

• IMG_20160227_113335.jpg
    IMG_20160227_113335.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20160227_113301.jpg
    IMG_20160227_113301.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 70
X