çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ayy cok yenisin canim yaa iyi doktorlar sana igne ilac veriyor..bir yil bitip cocuk olmamissa başlıyorlar genelde hatta ben 5 aylik evliyken test bile vermediler..merak Etme canim en kisa zamanda olur daha cok erken tedirgin olman icin
Yeni ama 25 yaşındayım o yüzden rapor yazdı doktor iğne ler icin. Yaşım tuttuğu icin. Ama insan evlenince ıstiyor hemen yaa

Ayy cok yenisin canim yaa iyi doktorlar sana igne ilac veriyor..bir yil bitip cocuk olmamissa başlıyorlar genelde hatta ben 5 aylik evliyken test bile vermediler..merak Etme canim en kisa zamanda olur daha cok erken tedirgin olman icin
Sen kaç yıllık evli sin canım.ilk çocuk mü olacak

İnşallah güzel haberler alırız senden bu ay. Normalde düzenli midir regl tarihlerin?
evet duzenli canim 12 subatta yumum catladigini hissettim 15 subatta gittim kendiliginden yumlar catlamis catlatma ignesi olmadim kismet canim

Deliricem 2 saat önce bu test çıktı kan verdim 1.70 çıktı. Napcam şaşırdım ya

Eklentiler

• 20160227_235427.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 66
insan ilk ayında kendini çok dinliyo testi erkenden yapıyo halı olarak daha umutlu oluyosun ihtimal artıyo diyo ama gittikçe daha sakin oluyosun ben bu ay saymıyorum bile unutmaya çalışıyorum Rabbim verirse bir gün olucak inşallah hakkımızda hayırlısı olsun Loveali

Son düzenleme:
İlk iğnen miydi canım?
Evet tatlım ilk ignem di 6 aylık evliyim bu ay ilk kez klomen ve iğne kullandım onun etkisi olur mu ki ilk olmasından yüksek çıkarmı ama işte perşembe kan da yüksekti bugün dusmustu kafam iyice karıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…